AKG K 450

126 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack

• , zakoupeno v sluchatka.net

• Kvalitní provedení, velmi dobrý přednes, velmi pohodlná i pro dlouhodobý poslech, možnost výměny přívodního kabelu.
    • Skládání sluchátek do pouzdra je lehce o nervy. Ale i z tohoto důvodu časté pohození do batohu snášejí bez újmy díky solidní konstrukci.

Pokud nejste majitelem netopýřích uší, stačí i náročnějšímu posluchači k poslechu i v bezztrátovém formátu, kvalitní a pevná konstrukce, přijatelná velikost pro outdoor a cestování. pohodlné i při dlouhém poslechu.

• , zakoupeno v hifi24

Citlivost
126 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack

AKG K450 Navy jsou ideální sluchátka, která se dají použít s každým přenosným přehrávačem. Svoji oblíbenou hudbu si tak můžete vychutnávat kdekoliv. Sklopná K450 jsou výborný společník jak na cestách, tak všude, kde se nacházíte.

Popis:

• Nový unikátní 3D-AXIS2 sklápěcí mechanismus pro ještě jednodušší přepravu
  • iPhone kompatibilní
  • Odpojitelný kabel vedený po jedné straně, dvě délky kabelu v balení
  • Luxusní pouzdro pro nošení

• Hlavní připojení: Silně pozlacený konektor a kontakty

Nejlepší důvod ke koupi:

• Kvalitní zvuk
  • Vysoká citlivost
  • Nové supersoft náušníky pro pohodlné nošení

Obsah balení:

• Skvěle hrají
    • Hlouběji:
    • Slušné basy
    • Nižší středy velmi pěkné
    • Vyšší středy + výšky fajn, ale nějak extra to nestíhá.
    • ROZHODNĚ NEJSOU SLUCHÁTKA NA ELEKTRONICKOU HUDBU typu vyrazne basy + vysky. nevykresli dobre ani jedno.
    • KABEEEEEEEEL - odpornost nejvetsiho kalibru, pocitejte s tim, ze se vam "prelomi" a pak mate pruser. Novy v ČR stojí přes 500 a já objednával z číny za 300 i s poštou a ten konečně byl opleteny a poctive udelany.

Pokud na něma uvažujte kupte si radši KITSOUND MILANO, pořídil jsem si je přímo po nich, porovnával a KITSOUND MILANO hraji líp ve vyšších středech a mají JACK JACK kabel, ktery ma v sobě rovnou mikrofon, takže se dají používat jako handsfree. A v případě vazbení u normálního mobilu stačí kabel otočit :) mikrofonem dolu a je po vazbení

• , zakoupeno v sluchatka.net

• skvělý zvuk
    • vyměnitelný kabel
    • velmi dobré zpracování
    • kvalitní pouzdro
    • pohodlné i na delší poslech
    • trochu vyšší cena

Doposud jsem měl vždy pouze "pecky" do uší. Rozhodl jsem se koupit si větší uzavřená sluchátka, protože mi vadilo, že slyším zvuky kolem (například v práci nebo při cestování). Původně jsem měl na mysli některé ze Sennheiser řady (cca 900 czk). V prodejně mi ovšem prodavač půjčil AKG a zvuk, který jsem slyšel mě okamžitě dostal.
    Nepatřím mezi audiofily, ale zvýrazněným výškám i středům jsem okamžitě přišel na chuť. I bassový projev je čistý, přitom ale není přehnaný. Pokud má člověk chuť, může si bassy na ekvalizéru svého přehrávače nastavit naplno a užít si například rock nebo electro. Utěsnění okolního zvuku není 100%, na druhou stranu ale sluchátka netlačí tolik na uši a jsou pohodlná i při dlouhém poslechu.
    Ke sluchátkům patří i skvělé pouzdro, kam sluchátka přesně pasují do prolisů. Žádný sáček ale pěkné pouzdro na zip - na cestování a přenášení ideální. Přitom sluchátka jsou skvěle zpracovaná a jejich design je dle mého názoru jednoduchý, nadčasový a přitom velmi kompaktní. Plno lidí kritizuje AKG, že se vyrábí v Číně - mně osobně to nevadí, protože zpracování je opravdu velmi dobré.
    Občas chodím do obchodů a zkouším si některá sluchátka. V této cenové kategorii (do 1700 czk) jsem zatím nenašel konkurenci co se čistoty zvuku týče. Uchvátil mě pouze jeden model od Bose, ale zde byla cena 3800 czk, což je více než dvojnásobek.
    Tato sluchátka mohu jen doporučit.

• čistý zvuk (výšky, basy)
    • vysoká citlivost=vyšší hlasitost, takže to šetří baterii mobilu nebo mp3
    • neuvěřitelně pohodlné
    • bohatý obsah balení-pouzdro, 2 kabely, redukce na 6,3 a 2,5 jack
    • kabel by mohl být trochu delší

Mám je půl roku a jsem s nimi spokojený. Hudbu si v nich opravdu vychutnáte, ale je potřeba si trošku pohrát s ekvalizérem. Basy jsou solidní, výšky čisté. Můžu srovnat s poměrně populárními Sony mdr-v55. Sony mají basy hutnější, ale výšky a středy jasně lepší u Akg. Další velkou výhodou je jejich pohodlí. Ještě se mi nestalo, že by mě někde tlačily nebo mi byli na uchu nepříjemné. Většinou si ani neuvědomuju že je mám na hlavě. Balení obsahuje pevné pouzdro, do kterého sluchátka složíte a můžete ho dát klidně do tašky, nic by se jim stát nemělo. Jedinou nevýhodu vidím v kabelu, kterému by 10 cm navíc prospělo. V balení jsou dva: 110 cm a 50 cm (který je v podstatě nepoužitelný).

• , zakoupeno v hifi24

• nahlas a čistě
    • výměnný kabel

• + v případě potřeby se dá zakoupit nový kabel
    • + pohodlná
    • + lehce nadprůměrný zvuk
    • + v balení: krátký a dlouhý kabel, přenosné pouzdro, redukce na 2,5mm a 4,5mm jack
    • - malý rozměr mušlí
    • - kabel vydrží tak 3 měsíce při denním používání
    • - trochu nadhodnocená cena

Tyto sluchátka mám cca 3 roky a už je používám spíše jako sekundární, když se mi mé primární sluchátka rozbijí nebo nastane podobný problém. Trochu mi na nich vadí malý tlak na uši, ne že by to snižovalo kvalitu zvuku, ale zas tak dobře neodvádí hluk a na hlavě nedrží s přehnanou spolehlivostí... jinak poměr cena výkon mi také nepřipadá zrovna slavný... osobně bych za ně teď dal tak 1 200,- a připravte se na to, že budete muset dokupovat další a další kabely. vše asi zachraňuje jen kvalita zvuku a pohodlné nošení :). (v dnešní době sehnat kvalitní sluchátka je peklo)

• , zakoupeno v Svět sluchátek

• nebolí uši
    • Zvuk
    • design
    • pouzdro
    • tenký kabel

• Kvalita zvuku v cenové kategorii
    • CASE na nošení
    • Složitelnost
    • Náušníky
    • Design
    • Kupoval jsem je přes internet takže jsem myslel, že jsou around ear a né on ear, přesto sedí supr a netlačí, takže nebyl důvod vracet.
    • Pasivní utlumení okolí- Jezdím denně busem s harantama a skoro je při poslechu neslyším
    • Já nenávidím křehké věci... takové co mi připadají levně,takže jsem na toto asi přecitlivělí ale, přesto že jsem je užíval rok a půl a nedávno jsem je prodal levně kamarádovi (koupil jsem si o třídu lepší sluchátka), obávám se že onen oslavovaný 3D-Axis mechanismus přidává výrazně na křehkosti.

Po roce a půl šly z domu a byly nahrazeny dražšími ULTRASONE H-FI 780 přesto jsem s nimi byl spokojen. Myslím že v cenové kategorii jde o jednu z nej voleb. Možná se také mrkněte po Sennech around-ear a vyzkoušejte je. Já jsem byl spokojen. ČAU

• Překvapivě pohodlné mušle.
    • Odpojitelný přívodní kabel, zajištěný bajonetem.
    • Bohatý zvuk, díky vysoké citlivosti a širokému frekvenčnímu rozsahu.
    • Pevná konstrukce, ačkoli jde o skládací sluchátka.
    • Krátký kabel (mohl by mít alespoň 1,5m.)
    • Subtilní kabel - jeho průřez moc důvěry nevzbuzuje.
    • 2,5mm konektor na straně, která se připojuje do sluchátek (v případě nutnosti nahradit jej se bude hůře shánět, jakmile se přestane vyrábět originální kabel - i ten stojí 500 kč.)
    • Popis hovoří o uzavřené konstrukci, avšak jedná se spíš o polootevřená, díky velikosti mušlí.

Za přiměřené peníze (já dal za nová 1690 kč) se jedná o velmi kvalitní produkt, určený pro široké spektrum posluchačů - snad vyjma opravdu náročných audiofilů, kterým bude zvuk připadat příliš splývající a středy málo definované. V kombinaci s kvalitním přehrávačem, umožňujícím nastavení pomocí EQ, anebo běžné korekce, se vám nestane, že by sluchátka uspokojivě nezahrála alespoň 80% toho, co do nich pustíte. Díky vysoké citlivosti nebudete muset budit výstup na maximum, což u přenosných přehrávačů garantuje vyšší výdrž akumulátoru.

• Duel sluchátek AKG K 450 A SOUNDMAGIC P30. Porazí v tomto souboji SoundMAGIC, společnost založená roku 2005, více než 60...

Zobrazit celou recenzi na www.svetsluchatek.cz