AKG K 845 BT

Typ sluchátek
uzavřená

• Výborný a čistý zvuk
    • Možnost připojení přes kabel/BT

Sluchátka jsem dlouho vybíral a pročítal řadu recenzí. Mám rád čistý zvuk bez různých "vylepšení". Původně jsem měl vybraná sluchátka AKG K545, ale když jsem na tomto obchodě zjistil, že existuje i verze s kabel/BT, tak nebylo co řešit. Ač jsem na základě recenzí očekával výborný zvuk, realita ještě předčila očekávání. Zatím nejlepší sluchátka co jsem kdy měl. Výborný čistý přednes, dobrá izolace od okolního ruchu. Opravdu mohu s klidným srdcem doporučit všem, co si chtějí poslech hudby užít a přitom jsou omezeni rozpočtem.

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• velmi kvalitný zvukový výstup, hezký design, dlouhá výdrž na baterii, jednoduchá obsluha, nízká hmotnost, kožený vak na přenos v balení, relativně kompatkní
    • ne úplně komfortní pro dlouhý poslech v řádu několika hodin, možná by náušníky mohly být o fous či dva větši pro majitele větších uší, také bych uvítal lepší zvukovou izolaci pro omezení rušení okolí při hlasitějším poslechu

Kvalitní sluchátka v originálním moderním provedení.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Super kvalita zpracování, neutrální a nadčasový design. Někde jsem četl, že při zatlačení palcem na krytky s logem AKG je slyšet praskání atd., což je pravda. Ozvučnice sluchátka holt funguje i na podobné zvuky a jsou pěkně slyšet. Ovšem otázka je, kdo potřebuje při poslechu palcem mačkat plastové krytky sluchátek... Kdybych si to nepřečetl a nechtěl vyzkoušet, tak by mě to ani nenapadlo. Od té doby ostatně taky ne a vše funguje na jedničku. Jinak sluchátka celkem dobře tlumí okolní zvuk a nevyzařují moc do okolí, takže nerušíte ostatní. Po stránce zvuku, o kterou by asi mělo jít nejvíc, nemám co vytknout. Reprodukce je vyvážená, detailní, má dostatek prostoru a slušnou lokalizaci nástrojů. Sluchátka hrají tak, jak je nahrávka nahraná. Což ale odhaluje i případnou nekvalitu. A v balení už je i slušivý koženkový obal, což dřív nebylo a ve většině recenzí bylo kritizováno.
    • Nic co by stálo za řeč.

Doporučuji. Ostatně v době, kdy je možné zboží ve 14 denní době vrátit, není nic jednoduššího než si je pořádně pár dní poslechnout a v případě, že to není úplně váš šálek kávy zase hezky zabalit, vrátit a zkusit něco jiného.

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Bezdrátová sluchátka Perfektní zvuk známý z oblíbených AKG550 se nyní dostává ještě o úroveň výše. AKG K 845BT disponují bezdrátovým připojením pomocí Bluetooth nebo NFC a osvobodí vás od neposedných kabelů. Oblíbenou hudbu si tak nyní můžete vychutnat i při uklidňující procházce po místnosti nebo kdekoliv vás napadne. Ovládání je umístěno přímo na jednom z náušníku, vše tak obsloužíte za provozu. Baterie vydrží na jedno nabití cca 8 hodin a pro případ vybití dostanete ke sluchátkům i standardní audio kabel. Sluchátka mají zvýrazněnou basovou odezvu, pohodlné náušníky obepínající celé ucho, uzavřenou konstrukci a dají se snadno složit.

• AKG odvedlo skvělou práci
  • Těžko lze hledat na sluchátkách zápory. Absence přepínání skladeb, nižší hlasitost při drátovém připojení nebo celková m...

Zobrazit celou recenzi na jablickar.cz

• Výborný a čistý zvuk
    • Možnost připojení přes kabel/BT

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Kvalitní sluchátka v originálním moderním provedení.

• Pohodlí
    • Perfektní zvuk
    • Perfektní design
    • Perfektně oboustranně izolují zvuky
    • Žádný kelímkový efekt
    • Kovový náhlavník
    • Snadno nahmatatelné ovládání
    • Nabíjení přes mini-USB, takže nepotřebujete žádný extra stojánek či nabíjecí misku
    • 2D sklopný mechanismus
    • Lesklé kryty ozvučnic jsou hned ohmatané
    • Absence nějakého pěkného futrálu na uložení

Vybíral jsem asi týden sluchátka do 10,000-Kč, několikrát změnil názor a nakonec vybral to nejlepší :-D

• , zakoupeno v KASA.cz

• Nic co by stálo za řeč.

• Bezdrôtových slúchadiel sme už videli veľa, ale naozaj kvalitné a dizajnovo zaujímavé slúchadlá nevidieť často. Rakúska ...

Zobrazit celou recenzi na digitalportal.sk

• Kvalita reprodukcie
    • Dizajn slúchadiel
    • Kvalita spracovania
    • Pohodlné náušníky
    • Skladací mechanizmus
    • Nabíjanie cez miniUSB

Kvalita zvukového podania je výborná, ani pri vyšších hlasitostiach sa nestrácajú basy a výšky sú čisté. Všetky frekvenčné pásma, či už ide o výšky, stredy a basy sú veľmi dobre vyrovnané. Ak hľadáte slúchadlá, ktoré ponúkajú vernú produkciu zvuku, model AKG K845BT môžem odporúčať. Slúchadlá ponúkajú okrem kvalitného zvuku aj veľmi dobrú ergonómiu a kvalitné konštrukčné spracovanie.

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Velmi pohodlná sluchátka. Ani dlouhodobé užívání neunaví. Subjektivně pocit velmi dobré reprodukce.
    • Asi jen obligátní zmínka o hůře nahmatatelných tlačítkách.

Uživatelské vjemy odpovídající o stupeň vyšší cenové skupině.