Beats by Dr. Dre Tour

• , zakoupeno v Smarty.cz

• Super zvuk
    • Kvalitní zpracování

Doufám, že vydrží hrát dlouho
    Měl jsem před nimi sluchátka skullcandy a těm vždy po nějaké době přestalo hrát jedno sluchátko.

• , zakoupeno v PrimaMobil.cz

• Ovladač hlasitosti je kompatibilní jen s iPhone

Zvuk slušný, nošení v pořádku. Vadí mi nekompatibilnost s jinými zařízeními.

• , zakoupeno v ALFA.cz

Délka přívodního kabelu
130 cm
Sluchátka s mikrofonem
Sluchátka pro iPhone

Velký zvuk, malé balení Je vzácné najít velký zvuk v něčem tak malém. Beats Tour 2.0 jsou jedny z prvních špuntů, které se mohou stavět vedle sluchátek na uši. Nyní s nově navrženým stylem a vylepšeným zvukem se můžete dostat k hudbě ještě blíže. Přepracovaná sluchátka Perfektní hudební zážitek vyžaduje perfektně padnoucí sluchátka. Kompletně přepracované Beats Tour 2.0 s odnímatelnými křidélky vám nabízí perfektní komfort pro precizní zvuk. Vylepšený zvuk Zatímco jsou přenosné a kompaktní, jsou také dostatečně silné pro každý hudební styl. Nyní můžete nastavit hlasitost bez jakéhokoliv zkreslení zvuku. Kabel odolný proti zamotání Nezáleží, jak moc je zamotáte, kabely a kapsy prostě nejdou dohromady. To je důvod, proč jsme přepracovali kabel tak, aby byl ultra flexibilní a nezamotal se. Vestavěný mikrofon pro volání Přepínejte snadno mezi skladbami a přijímejte hovory. Nemusíte si sluchátka Tour 2.0 vyndavat z uší, abyste mohli volat.

• , zakoupeno v Smarty.cz

• Velmi vysoká cena
    • Zvuk na úrovni sluchátek za 39 Kč
    • Velká zadní část sluchátek
    • Moc nepasují do uší
    • Kabel náchylný na přerušení drátů

Produkt celkem za tuto vysokou cenu o ničem, koupil jsem si sluchátka za 400 a hrají jak fík a zvuk jak víno, vyšší hlasitost.

• , zakoupeno v PrimaMobil.cz

• Ovladač hlasitosti je kompatibilní jen s iPhone

Zvuk slušný, nošení v pořádku. Vadí mi nekompatibilnost s jinými zařízeními.

• jsou hezky
    • zvuk je otresnej
    • drahy jak krava
    • za ty prachy si u nejaky fakt HUDEBNI znacky koupite neco co jsou sluchatka a ne jen modni doplnek

jedine co je u sluchatek slyset je duneni, jinak zvukem odpovidaji klasickym sluchatkum za 150 korun, dobre mozna tak na rap... ale jine styly nic extra..za 3k si koupite opravdu daleko lepsi vec u koss nebo senheiser.
    jinak kvalita kabelu neni nic moc, po pul roce pouzivani najednou prestali hrat, ikdyz jsem je nosil v pouzdru..
    Spis nez jako sluchatka na kazdodenni pouzity v mhd je doporucuju koupit jako modni doplnek, jsou cool a budete s nima "in"

• Fakt perfektní zvuk
    • Ku*evské basy (ocení posluchači DnB a tvrdších stylu)
    • Skvělé odrušení hluku
    • Zatím nic

Musiím říct že sluchátka mi fakt moc vyhovují protože zrovna já poslouchám rád tvrdší styly u kterých ty basy ve sluchátkach vyniknou. Dělají opravdu perfektní rachot (stačí mi polovina hlasitosti a je to úplně to samé jak kdyby jste měli sluchátka od vietnamců za 50,- na plno.)

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Ovládání hlasitosti
    • Desing
    • Handsfree
    • Utlumení vnějších ruchů

Sluchátka jsem vyzkoušel ze zvědavosti díky možnosti nákupu ve slevě na AUKRU. Výrobek mě velmi příjemně překvapil. Nikdy jsem neslyšel lepší zvuk ze špuntových sluchátek.

• , zakoupeno v Alza.cz

Drahé, ale velmi kvalitní zvuk opodstatní cenu.

• Jsem spokojený
    • Cena je adekvátní
    • Velmi dobrý zvuk
    • nic :)

Velmi dobré, jsem spokojený, mohl bych doporučit :)