Buxton BHP 2610

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

• Sluchátka jsem koupila dceři,mě osobně se moc líbí a na hlavě vypadají moc hezky,jsou příjemné na uších a ta muzika.A cena je taky v poho.
    • Zatím nic

Pěkná sluchátka za rozumnou cenu.

Kmitočet min
20 Hz
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Kvalitní 40 mm měniče s neodymovým magnetem poskytují vyváženou reprodukci basů a výšek.

Plochý kabel s kvalitní silikonovou izolací není připojen napevno, v případě poruchy snadná výměna.

Skládací konstrukce pro snadné přenášení, jednostranné vedení kabelu, vylepšené polstrování náušníků.

• frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz

• Skvělé basy.
    • Kvalitní poslech.
    • Skvěle drží na uších.
    • Skladatelnost.

Doporučji už jen díky tomu že jsou skvělý...

• Design
    • Kabel
    • Žádné výšky
    • Žádné středy
    • Zle drží na uších
    • Po čase bolí uši

Za tuto cenu seženete mnohonásobně lepší sluchátka. Hrůza! Zvuk je odporně zkreslený. Rozhodně nedoporučuji.

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

• Zatím nic

Pěkná sluchátka za rozumnou cenu.

• Průměrný zvuk za průměrnou cenu
    • Sluchátka mají oddělitelný kabel pro snadnou výměnu, říká specifikace. Co už ovšem neříká je, že náhradní kabel vám nikdo nedodá. Kontaktoval jsem oba autorizované servisy (Brno a Praha) a oba (pan Jurek i pan Mašín) mi odpověděli, že kabel objednat nelze, takže tahle výhoda je celkem k ničemu.

Sluchátka jsem jsem koupil dceři hlavně kvůli snadno vyměnitelnému kabelu. Bohužel jej není za co vyměnit, protože originál kabel koupit nelze a běžně prodávané kabely mají moc široké konektory a do sluchátek nepasují. Jediný kabel, který si mi podařilo do sluchátek napasovat byl od firmy Belkin, ale cena byla dost vysoká. Sluchátka mají naprosto průměrný zvuk a za pár kaček navíc se dají koupit mnohem lepší. Hlavní výhoda - vyměnitelný kabel - je k ničemu, protože jej nelze nikde sehnat, takže tyhle sluchátka nedoporučuji.

• Má moc hezké provedení.
    • Pevné dobře sladatelné.
    • Vyndavatelný drát ze sluchátek.

Sluchátka jsou vážně boží :)

• Luxusní basy
    • Výborný zvuk a desing
    • Plochý a odepínající kabel
    • -

DOPORUČUJI!

• Naprosto perfektni zvuk, "plasticky", uslysite kazdy ton v pozadi.
    • Sluchatka jsou dost pevna, takze nez se prizpusobi hlave, budou trosku tlacit. Vyhoda je ovsem ta, ze se muzete neomezene hybat a nebudou Vam klouzat z usi.

Pokud nechcete utracet vysoke penize ale chcete kvalitni sluchatka s vybornym zvukem, jdete do Buxton.