Genius GHP-200A

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

• , zakoupeno v EVA.cz

výborné sluchatka pro každou příležitost.

• , zakoupeno v KASA.cz

sluchatka se u nas nikdy neztratí :)

• , zakoupeno v EURONICS

• Basy

Za tu cenu, super sluchátka.

Kmitočet min
20 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Sluchátka Genius GHP-200A jsou navržena tak, aby se pohodlně vešly do uší, zabránily vniku šumu z okolí a dodávaly jasný a ostrý zvuk pro maximální vychutnání hudebního zážitku.

Měkké silikonové polštářky zaručují dokonalé uchycení a velké pohodlí při nošení. Kabel dlouhý 1,2m je ideální pro venkovní nošení. Sluchátka pracují s přehrávačem iPod, iTouch, iPhone, MP3 či s přenosným audio zařízením. Vyberte si set v barvě, která se Vám líbí.

• Za ty peníze jsem neměl lepší sluchátka, a kdo čeká za 200kč top zvuk, tak je totál ......!!! Koupil jsem si před tím sony, panasonic, samsung...atd..od 400kč výše a ani jedny neměli tak dobrý zvuk jako tyto. Mám je cca 3roky a používám je denně.....

Bohužel už je nikde nemají, jinak bych neměnil.

• , zakoupeno v EVA.cz

výborné sluchatka pro každou příležitost.

• , zakoupeno v KASA.cz

sluchatka se u nas nikdy neztratí :)

• , zakoupeno v EURONICS

• Basy

Za tu cenu, super sluchátka.

• Poměr cena/výkon nemohl být lepší.
    • Vydrží více, než mnou dříve používaná sluchátka za stejnou cenu
    • Silné basy, pro někoho může být i nevýhodou
    • Připojení kabelů k "peckám" vypadá dost chatrně

Co čtu recenze, přijde mi, že vlastním úplně jiný produkt. Co se týče poměru cena/výkon lépe už snad být nemohlo. Krásně izolují od okolních zvuků (i na nejnižší možnou hlasitost). A toto je poprvé co jsem se setkala u "špuntů" s takto kvalitními basy. Mám je přes půl roku a nebýt toho, že jsem si silně zatáhla za kabel k levému sluchátku, neměnila bych. (Kabel nebyl úplně urvaný, ale při větším pohybu hlavou už sluchátko nehrálo, po provizorním opravení lepící páskou, tak, aby se kabel moc nehýbal opět hrálo). Určitě si je koupím znovu, vzhledem k tomu, že mi průměrně sluchátka vydrží cca 1-2 měsíce, tak jsou za tuhle cenu super i víc vydrží. Bohužel při připojení k zesilovači reproduktorů hrají doopravdy potichu.

• , zakoupeno v Michael Plaza

• Dostatečně dlouhý kabel, slušný zvuk
    • Moc basů, u některých nahrávek vyloženě kazí zážitek

Slušná kvalita za super cenu

• , zakoupeno v EVA.cz

• Za málo peněz velmi slušná sluchátka, parametry tak ve středu všech parametrů a u některých lehce lepší.
    • Ne, není

Za ty prachy přímo luxus za dobrý peníz.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Hlasitost
    • Pohodlonost
    • Uzavřenost
    • Nepopsané levé/pravé sluchátko, ale to se dá intuitivně domyslet či odvodit od tvaru sluchátek
    • Osobně mám radši "elkový" 3.5 jack

Jsou levné a hrají výborně
    Moje 2 "mínusy" se netýkají ničeho důležitého v rámci technické specifikace sluchátek, takže je doporučuju.

• dole

Za ty prachy ani nechtějte zvuk... Nedá se to považovat za snesitelný zvuk, to vůbec nedá. Ale fak ty prachy.. cena je rovna ceně běžných mražených kuřecích nuget. Však používat tyhle sluchátka bych nemoh. Jsem zvyklej na svý A900x ...

• Za málo peněz opravdu hodně hodně muziky:), trochu víc basují, což může být i výhodou, ale jinak hrají výborně!
    • Trošku lacinější provedení drátů a jacku

Za málo peněz opravdu hodně hodně hodně muziky:)