Genius HS-G850

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Výborný zvuk
    • Kvalitní mikrofon
    • Hodně lidí v recenzích psalo,že je sluchátka tlačí na uši
    • Podle mně jsou pohodlná.
    • Světélkující při basových tónech
    • Pro PC,PS3,Xbox
    • Krásný vzor
    • Prostě naprosto LUXUSNÍ !!!!! :-)

Sluchátka si bez váhání kupte !

• , zakoupeno v Mironet.cz

Typ sluchátek
otevřená

Popis produktu:

Odnímatelný a nastavitelný mikrofon

Indikátor napájení (zelená LED)

MIC spínač ON / OFF (červená LED)

Otočné ušní poháry s kovovým povrchem

Kompatibilní s Xbox 360, PlayStation 3,PC / MAC a dalších audio zařízení 2,5 mm vstup pro Xbox 360 chat

Technické specifikace sluchátka

• Rozměry: 40 mm jednotka ovladače
  • Frekvenční rozsah: 20Hz ~ 20KHz
  • Impedance: 32 ohm
  • Citlivost: 117 dB
  • Délka kabelu:
  • Sluchátka: 3M (10 stop)
  • RCA kabel: 2M (6,6 stop)
  • 2,5 mm kabel: 1M (3,3 stop)

mikrofon

• Citlivost: -42 3 dB
  • Směrovost: Všesměrový
  • Frekvenční rozsah: 100Hz ~ 10KHz

• Velké mušle.
    • Skvělý Design.
    • Červeně blikají při bassech.
    • Po 2 týdnech skvěle padnou na hlavu.
    • Výborný prostorový zvuk.
    • Opravdu výborné Bassy !
    • kompatibilní s Ps3 velký +
    • Cena.
    • Mikrofon
    • Řešení zapojení sluchátek.
    • Zapojení mikrofonu.
    • První 2 týdny tlačí (né příliš).

Dobrý den tyto sluchátka jsem si vybral proto že se mi na první pohled líbily. I přes cenu 1.899,- jsem velmi spokojen.
    Zkušenosti s tímto produktem mám velmi dobré, vynikající zvuk, velmi promyšlený a krásný design, bassy, podsvícení a ten prostorový zvuk to je prostě :*.Sluchátka jsou dle mého názoru vhodné pro středně pokročilé hráče kteří si potrpí na kvalitní zvuk a herní design. Pro mne je opravdu velký + to že jsou jako jedny z málo kompatibilní s Ps3 Xboxem a PC.(Také důvod koupě).Se svým výběrem jsem velmi spokojen.

Na co si dát pozor !
    Mě přišly sluchátka krásně zabalené a jsem max. spokojen.
    Ale jsou případy kdy vám nemusí vše přijít v pořádku.

Toto je vše,pokud se právě rozhodujete o koupi těchto sluchátek, neváhejte a kupujte ale pouze s kvalitních e-shopů.
    Oproti konkurenci v podobné ceně jsou nejlepší i kvůli kompatibilitě s konzolemi.
    Prostě krásné zpracování, zvuk, bassy, prostorový zvuk, podsvícení, délka kabelu vše super doporučuji ! :* :).

Děkuji za přečtení.

• výborný zvuk
    • dobry microfon

je to velmi kvalitní headset

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Výborný zvuk
    • Kvalitní mikrofon
    • Hodně lidí v recenzích psalo,že je sluchátka tlačí na uši
    • Podle mně jsou pohodlná.
    • Světélkující při basových tónech
    • Pro PC,PS3,Xbox
    • Krásný vzor
    • Prostě naprosto LUXUSNÍ !!!!! :-)

Sluchátka si bez váhání kupte !

• -kabel je so silikónu s dostatečnou délkou
    • -dobrý zvuk
    • -dobrý mikrofón
    • -po dlhom nosení mi to "zoderie" uši

mám ich už pomaly pol roka a zrazu sa niekde presekol káblik(nefunguje pravé sluchátko), inak som s nimi veľmi spokojný a opravím si ich dúfam sám. Tieto sluchátka predstavujú všetko to čo bežný človek potrebuje na počúvanie hudby, hranie hier, či skajpovanie, odporúčam..

• , zakoupeno v Mironet.cz

• váha
    • pozlacené USB
    • vypadají odolně
    • velikost
    • Nevím jestli za to může velikost mých uší nebo materiál náůšníků, ale je to strašně nepříjemné ! Materiál mě strašně řeže do uší až je mám červené a odřené. Taky mě velice zaskočil jaký tlak vykonávají sluchátka na hlavu. Po 1 hodině si je musím okamžitě sundat, protože to opravdu začne bolet. Snad je to jenom tím, že jsou nové a časem se to zlepší nebo si na ně zvyknu. Tlak hlavně působí na lícní kosti. Velice nepříjemná záležitost.

Tyto sluchátka mám sotva 5 dní. Zatím s nimi nejsem moc spokojen kvůli nepohodlnosti. Zase na druhou stranu jsem hledal sluchátka, které bych byl schopen použít ke své konzoli PS3 a tyhle byly ty pravé. Za to firmu Genius chválím, že vyrobili kompatibilní sluchátka s PC i konzolemi. Při rozbalování mě uchvátila krásná bedna ve které jsou sluchátka zabaleny. Vypadá moderně a kvalitně ( ale je to jenom krabice... ) . Překvapilo mě pozlacené USB a 3,5mm Jack. Na dlouhém kabelu mají sluchátka celkem přehledný ovladač hlasitosti, který mi příjde moc vysoko. Mohl být trošku níže abych si ho mohl položit na stůl, protože takhle se mi houpe u mého břicha, ale vůbec mi to nevadí. Aspoň ho mám po ruce. Součástí balení je manuál, kde naleznete jak připojit sluchátka k vaší konzoli. Je to sice super, ale já to zkoušel zapojit do PS3 a nějak mi je konzole nevidí. Nevím proč. asi dělám něco špatně i když postupuji podle návodu. Sluchátka jsou kompatibilní s PC, PS3, Xbox 360, Mac a dalších. Hodně mě překvapil výborný mikrofon. Lidé mě krásně slyší a je libovolně tvarovatelný. Také je z dobrého materiálu a tak si zachová stále stejný tvar. Myslím si že sluchátka jsou bytelná i když se jedná jenom o plast. Také jsou celkem lehká a myslím si, že se tak lehko nezničí. Ale co bych změnil nejvíc je ten materiál náůšníků. Nejsem zase tak náročný, ale toho mě nepříjemně překvapilo. Po pár minutách nebo 1 hodině musím sundat a dát si odpočinek, protože je to k nevydržení. Opravdu mě to celkem bolí a to si myslím, že mám malé uši. Ten tlak a ostrost materiálu... nebudu komentovat. Tahle věc je rozhodně ten největší problém těchto sluchátek. Ale to nemusí být problém všech ! Vám mohou sluchátka skvěle padnout. Třeba je to pouze můj osobní problém. DOUFÁM, ŽE SI BRZO ZVYKNU NEBO ZA CHVILKU Z TOHO UMŘU ! To že je materiál odolný proti pocení je super věc. Odhlučnění okolí mi příjde naprosto dobré. Nikoho neslyším a nic mě neruší. Tyto sluchátka jsem i vybral kvůli univerzálnosti a pěkného vzhledu. Pokud hledáte univerzální sluchátka s dobrým zvukem tak tyhle jsou pro vás jako dělané. I přes tenhle nepříjemný problém dávám 90 % , protože si myslím, že si nakonec zvyknu. Doufám, že někomu má recenze pomůže s výběrem sluchátek, protože těch recenzí na tyhle nová sluchátka je opravdu málo. Skoro až žádné ! Sluchátka jsem kupoval na odzkoušení, takže jsem byl něco jako pokusný králík, kvůli žádným dostupným hodnocením.

• - vzhled
    • - mikrofon
    • - tlumení zvuku
    • - materiál
    • - univerzálnost
    • - zatím jsem nic nenašel

Tyto sluchátka mám pouze pár dní a musím říci, že jsou perfektní. Hledal sem sluchátka pro univerzální použití tzn. herní komunikace, poslech hudby, filmy. Hned na začátku při vybalování mě překvapil dost dlouhý kabel nakterém je pervektní ovladač hlasitosti a vypínání mikrofonu, na konci kabelu se nachází USB konektor pro připojení k PC a druhý konektor je 3,5mm jack, který slouží pro připojení přechodu na 2,5mm jack pro xbox nebo pro přechod pro připojení k TV, které jsou součástí balení(pozor tento 3,5mm jack nefunguje pro připojení k mobilu atp.) Dále mě přikvapil mikrofon který se ke sluchátkům připojí pomocí 3,5mm jacku a je libovolně tvarovatelný. Samostatná sluchátka jsou velmi dobře zpracovaná a nepřipadají mi až tak křehká. Uvítal bych jiný materiál polstrování z důvodu menší nepřijemnosti při dlouhém nošení cca po 4hodinách, ale na druhou stranu je tento materiál trochu prodyšný a tím pádem se ani moc nepotí uši. To má za následek snížení odhlučnění okolí, pro mě je to akorát nesliším různé šramocení nebo hluk PC, ale slyším, když mě někdo volá nebo zvoní zvonek. Už mě nenapadá co bych mohl dodat, za mě určitě dobrý kup v poměru kvalita a cena. Doufám že někomu má recenze pomůže s výběrem, jelikož jsem je kupoval naslepo z důvodu žádné dostupné recenze.