Ozone Spark

Konektor
3,5 mm Jack

• , zakoupeno v Alza.cz

• Příjemné na nošení, tlačí mě jen minimálně při delším hraní, stačí trochu přesadit a vše OK. Kvalita zvuku odpovídá ceně, konstrukce se tváří bytelná. Celkově jsem spokojen, v této cenové kategorii se neztratí.
    • Těžší, nepodařilo se mi rozchodit mikrofon tak, aby se dal použít při hraní ke komunikaci po TS, používám tedy vestavěný v notebooku

Dobrá cena, slušný zvuk.

• velmi dobry zvuk
    • kvalitni zpracovani
    • pusobi opravdu bytelne
    • v baleni i redukce do 4pinovych jack konektoru

Po dlouhem hledani sluchatek jsem poridil tyto a musim konstatovat ze volba to byla urcite dobra. Hraji velice dobre a zatim jsem nenarazil na nic co by delalo problemy.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Výborný opletený kabel
    • Mikrofon

Výborný produkt za vcelku málo peněz

Konektor
3,5 mm Jack

Spark is the beginning of Ozone stereo gaming headsets with standard 3.5mm jack connection, for versatile use. You can use it as a gaming headset but it can also be used with music and multimedia players. With an high quality sound range it can become the perfect partner for in game action. The large sized earcups and the leather slim cushions makes it comfortable for long time use. The adjustable headband and the revolution mic allows perfect fit and customized adjustment of your headset. The foldable design it's perfect for carrying out your headset saving space and protecting it. With in-line controller you can set volume and turn the mic on or off. Ozone design turns your gaming environment in a stylish universe.

• Comfort earcups

• Impedance: 32?

Frequency Response; 20~20kHz

• Sensitivity (SPL): 100dB±3dB
  • Cord Length: 2.5m
  • Plug: 3.5mm jack x2 (headphones + mic)
  • Net Weight: 342g

TENTO PRODUKT PODPORUJE ČESKÝ ŠPIČKOVÝ HRÁČSKÝ KLAN ''NecroRaisers'' !

4zákazníci nedoporučují produkt

• Pevna konstrukce
    • Kvalita zvuku
    • Netesni zvuk
    • Po 3 hodinách hrani zacnou bolet usi

Za ty peníze to neberte, tedka mam za stejny peníze genius sluchátka a s temi jsem plne spokojen.Kdyz jsem něco poslouchal, tak i když to bylo dost ztlumene, tak ten mikrofon to snimal(to je asi chyba spatneho tesneni sluchátek). Po pul roce prestal fungovat mikrofon.

• mikrofon je čistý
    • sedí tak akorát
    • mic on/off
    • asi po 5 měsících mi odešel mikrofon
    • nepříjemné na uši
    • netesní

Pokud chcete kvalitní sluchátka myslím že si můžete vybrat mnohem lepší, ale taky za jinou cenu :)

Dobrá cena, slušný zvuk.

• Perfektní zvuk, Mam je už dva roky a bez závady, za dobrou cenu krásný sluchátka
    • Nemam nic proti naprosto vyhovují

Jediná nevýhoda je nastavení sluchátek nejde zacvaknout ale sedí dobře nauších nešumí a hrají perfektně nahlas mikrofon má on/off a zvuk je bez chyby.

• Výborný zvuk
    • On/off mikrofonu
    • Dlouhý kabel
    • Super cena za super výrobek
    • Po dlouhé době hraní (cca 6 h.) tlačí na uších, ale dá se to překousnout.

Výborný výrobek :D

Výborný produkt za vcelku málo peněz

• Design
    • Nekvalitní mikrofon
    • Hmotnost

Sluchátka působí na první pohled jako "pro-gaming" kvalitní sluchátka, ale to je omyl.

Za tuto cenu jsem čekal alespoň kvalitnější mikrofon či zvuk, nedočkal jsem se ani jednoho. Mikrofon není vůbec citlivý, zanechává šum. Zvuk sluchátek není taky bůh ví jak úžasný, ale spíše průměrný.

Desing je asi to nejlepší, co na sluchátkách najdem, působí "pro-gaming" stylem.

Za tuto cenu se dají pořidít mnohem kvalitnější sluchátka+mic

• , zakoupeno v Alza.cz

• -Super zvuk pro hraní i pro poslouchání hudby
    • -Dlouhý kabel
    • -Mikrofón který nezkresluje hlas
    • -Nebolí uši i po více hodinách hraní

• dobrej zvuk
    • špatně sedí na uších
    • hroznej mikrofon
    • kabel taky nic moc dlouhej

neseděj na uších takže okolní zvuky slyšíte až moc, a maj tendenci zklouzávat... mikrofon je strašnej ostatní vás slyšej jako by ste mluvily do trubky ... zvuk mají docela dobrej
    ale celkově nedoporučuju
    po 2 letech používání se mi rozpadly