Panasonic RP-HT161E

Doprava 109 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka MEGAFOTO.CZ

Do 3 dnů • 1 varianta109 Kč100 % • 3 637 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 61 384 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč85 % • 6 715 recenzíDalší informace

Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Panasonic RP-HT161E-K – jsou digitální monitorovací sluchátka uzavřeného typu, mimořádně vhodné pro domácí poslech. Reproduktory s průměrem 30 mm, neodymový magnet, frekvenční rozsah 10 Hz - 27 kHz a elegantí černý design spojený se skvělým výkonem dělá z RP HT161 Vaší nejlepší volbu.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Splňuje očekávání.

• Levné
      • celkem dobře sedí
      • lehké
      • překvapivě slušné zpracování vzhledem k ceně
      • Zvuk odpovídá ceně, nechápu jak tady někdo může chválit zvuk, přebuřené středy, prakticky žádné basy. Dají se použít k nenáročnému sledování TV. K poslechu hudby určitě ne.

Většinou jsem kupoval sluchátka v kategorii 600-1200 kč. Tyhle jsem koupil za 250 kč k TV, s tím, že jsem počítal s trochu horší kvalitou zvuku, než jsem zvyklý - dal jsem na místní recenze. Jenže tyhle sluchátka mají zvuk ne o trochu, ale o hodně horší. Pro mně pro poslech hudby nepoužitelné, rocková hudba zní jako cimbálovka (nic proti cimbálovce), bubny znějí jako plácání do papírové krabice, elektrická kytara jako bzučení komára., Kdo třeba nemá s čím porovnat, tomu můžou sedět, já si příště radši připlatím.

• , zakoupeno v OKAY.cz

sluchátka dobře přiléhají a mají dobrý zvuk

• , zakoupeno v Eberry.cz

Za ty prachy úúúúúžasné

• , zakoupeno v Digiboss

Byl jsem překvapen kvalitou za nízkou cenu.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Výstupní zvuk je lepší, než u většiny mnohem dražších výrobků
      • Super basy i výšky
      • Jemně splývající středy

Za prodejní cenu kolem 300,-kč naprosto bezkonkurenční sluchátka. Kupoval jsem do foroty. Stejné používám již 5 let a stále šlapou, jen se oprýskávají náušníky. U nových cítím větší stisk, ale to časem povolí. Pro audiofily nebudou, ale pro sledování filmů, hry a běžné mp3 super.

• , zakoupeno v CZC.cz

ZATIM JSEM SPOKOJEN

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Možná by to chtělo o trochu větší "mušle".

Pro dnešní poslech převážně MP3 naprosto dostatečné.

• , zakoupeno v Expert.cz

• cena za fajn kvalitu