Philips SHE3590

k mobilním telefonům

• , zakoupeno v CZC.cz

• dobře sedí v uších
    • dobře tlumí okolní ruch
    • nedostatečné rozlišení R a L sluchátka po hmatu - postrádám výstupek na jednom ze sluchátek
    • v průřezu kulaté kablíky se rády zašmodrchávají - postrádám modernější v průřezu ploché kablíky

Tento produkt jsem si vybrala na základě mnohých kladných hodnocení.
    Předtím jsem měla vždy o něco levnější výrobky, které mi vydržely cca 3 měsíce, pak přestalo hrát jedno ze sluchátek.
    Od tohoto produktu jsem očekávala větší odolnost/trvanlivost. Proto mne dost zklamalo, když už po 14 dnech používání jedno ze sluchátek občas hraje na 50%.
    Sluchátka používám téměř denně, ale pouze doma na TV, tzn. příliš je nenamáhám - nesmotávám a nenosím po kapsách.

• , zakoupeno v Electro World

Dobrá cena vs. kvalita

• , zakoupeno v Alza.cz

• Design, barva (ruzova)
    • 3 velikosti vymennych nastavcu do usi
    • Kvalita zvuku

Do fitka na cviceni idealni, nebo obecne na sport, nicmene na soustredeny poslech hudby nevhodne z duvodu kvality zvuku

Konstrukce
Sluchátka pro iPhone
Aktivní potlačení okolního hluku
Účel
k mobilním telefonům

Sluchátka Philips s perfektním tvarováním vytěsňují okolní hluk, a rozšiřují tak zážitek z poslechu. Díky třem velikostem špuntů v balení vám dokonale padnou, ať máte jakkoliv velké ušní kanálky. Sluchátka jsou vybavena kvalitními reproduktory, které navzdory minimálním rozměrům poskytují silný zvuk s bohatou basovou složkou. Pogumovaný povrch zabraňuje poškození způsobeným opakovaným ohýbáním, čímž se zvyšuje životnost sluchátek. Sluchátka si můžete vybrat v mnoha stylových barevných provedení.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• zvuk (5)
  • pohodlné nošení (4)
  • cena (4)
  • design (3)
  • basy (4)
  • výšky (3)
  • zvuk (3)

• -na cenu vyjímečný zvuk: jasné, detailní výšky, a přesné basy.
    • -malé = nečouhají mi z ucha (můžu ležet uchem na polštáři)
    • -soundstage: uprostřed hlavy
    • -kdo má rád těžký basy A nemá/nepoužívá EQ, tak si raději koupí jiné
    • -Mám raději L jack (ale do telefonu je snad lepší i ten rovný?)

Za cenu slušné večeře krásný zvuk. Otázka je, kolik toho vydrží kablík.
    Ano, dají se najít jiná slušná levná (čínské) sluchátka, ale zpravidla jsou o třetinu větší/robustnější.
    Doporučil bych i starším ročníkům (kdo trpí na ztrátu vyšších frekvencí)

• dobře sedí
    • velice dobře tlumí ruch
    • kvalitní zvuk
    • snadno se zamotají
    • nevydrží dlouho

Sluchátka jsem měla rok, když mi přestaly hrát. Po výměně za nové se zase o rok později snad i ve stejnou dobu zase pokazily kvůli špatnému kontaktu a jede mi jen jedno sluchátko.
    Přes krátkou výdržnost musím ale pochválit jejich schopnost tlumit okolní zvuk a také kvalitu hudbu při poslechu.

• Poměr cena - výkon, úžasný!
    • Dobře se rozmotávají
    • Pohodlné v uších (netlačí)
    • Výborně tlumí okolní zvuky
    • Pokud není úplné ticho, není slyšet co posloucháte
    • Skvělý rozsah hlasitosti
    • Po dvou letech a půl přestalo hrát jedno sluchátku

Nemám co dodat, za mě naprostá spokojenost. Jsou to sluchátka levnější kategorie, ale za tu cenu hrají výborně. Vydržely mi dva roky a nikdy jsem s nimi neměla žádný problém. Snad největší předností je snadné rozmotání kabelu. A také tlumení okolního ruchu. Zároveň také nebude hudba, kterou zrovna posloucháte rušit ani nikoho kolem vás. Zkusila jsem už několik sluchátek, ale žádné mi nevydržely dlouho, neříkám, že je dva a půl roku dlouhá doba, ale na sluchátka cca 300 Kč (teď se dají sehnat i za polovinu) naprostá pecka! Určitě koupím znovu! Doporučuji!

• Dobrý zvuk i bassy
    • Příjemné do uší
    • Silikonové pološtářky drží dobře
    • Malé, skladné a lehké
    • Slapší pružný kabel který se moc nezamotává
    • Náchylný konektor
    • Ocenil bych kdyby ten konektor byl zahnutý

V této cenové relaci jsem zkusil už opravdu hodně sluchátek a tyto se mi zdají asi nejlepší. Sice se mi na jedněch překlesal kabel v konektoru ale to bylo spíše způsobené tlačením na konektor v kapse který není úplně dobře řešený... Řekl bych že zvuk je dost vyvážený, dobře se nosí a snadno se přenáší. Kabel se po smotání moc nezamotává a je tak akorát pružný že ani moc nepřenáší zvuk z otřesů.

• skvělá kvalita zvuku, opravdu srovnatelná s dražšími sluchátky
    • barevná variabilita
    • tvar, nemotorné uchopování + chybí výstupek na levém sluchátku
    • rovný konektor

měla jsem strach z kvality zvuku, protože byly tolik levné, ale dala jsem na recenze, vyzkoušela je a jsem s nimi naprosto spokojená :)

• , zakoupeno v CZC.cz

• dobře sedí v uších
    • dobře tlumí okolní ruch

Tento produkt jsem si vybrala na základě mnohých kladných hodnocení.

• - zvuk se vyrovná dražším sluchátkám
    • - basy celkem ujdou
    • - cena
    • - výšky trošku přetažené podle mě (vyřešeno v equalizeru)

s iphonem mi hrajou uplně naprd (bez basů), když je mám zapojené v pc nebo ve starším HTC tak neni problém

• , zakoupeno v Electro World

Dobrá cena vs. kvalita

• nepropouští hluk
    • dobře sedí
    • kvalitní zvuk
    • pěkný desing
    • po necelém roce přestalo hrát pravé sluchátko

Dobře zadržují okolní zvuky. Jen škoda,že po necelém roce přestalo jet pravé sluchátko .

• , zakoupeno v Alza.cz

• Design, barva (ruzova)