Philips SHO3300

230 g
Délka přívodního kabelu
120 cm

• , zakoupeno v Alza.cz

• Hodnotím samozřejmě kladně, s přítelkyní, pro kterou uvedený produkt byl, tak jsme jej vyzkoušeli a hraje fakt perfektně! Rozhodně, pokud o něj máte zájem, tak jen doporučuji. Taky uvažuji o jeho koupi.
    • Nevím, co dodat.

Jednoznačně doporučuji, nevím, jako co, bych uvedl záporného.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Super.
  • , zakoupeno v CZC.cz

byly pořizeny pro kluka (12let)
    design je asi cool :-)
    zvuk asi nebude nejsilnější stránkou těchto sluchátek.....

Kmitočet min
uzavřená
230 g
Délka přívodního kabelu
120 cm

• typ sluchátek: uzavřená přes uši
  • délka kabelu: 1,2 m

• - Měkké
    • -Plochý kabel
    • -Perfektně drží na uších
    • -nadherné basy

Sluchátka jsou vhodné pro sportovce.. ale i pro normální poslouchání

• , zakoupeno v Alza.cz

• Nevím, co dodat.

Jednoznačně doporučuji, nevím, jako co, bych uvedl záporného.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Super.
  • , zakoupeno v CZC.cz

byly pořizeny pro kluka (12let)
    design je asi cool :-)
    zvuk asi nebude nejsilnější stránkou těchto sluchátek.....

• dobře sedí na hlavě
    • plochý kabel
    • pěkný design
    • lze je rozložit na díly
    • zatím nevím, mám je krátce

OK, za ty peníze velmi slušná sluchátka

• , zakoupeno v CZC.cz

• Perfektní design, perfektně padnou, výborný zvuk

Jednoznačně doporučuji zakoupit

• zvuk ! basy opravdu dost dobrý. přenosná mp3 od emgetonu e cult 1 sice nedodá asi tolik výkonu jako notebook, ale i přes to krása ! zatím jsem neslyšel, že by sluchátko při bass zachrastilo. přítlak pro mě vyhovující, lepší větší než menší.
    • není 3,5 jack u vstupu do sluchátek (vhodné pro případ že o kabel zavadíte tak se vysune jack a neutrhne kabel) ale to je maličkost

překrásná sluchátka, parádně pasující,

za málo peněz hodně muziky doslova :3

• , zakoupeno v Elektromarket CZ

Ještě nevim mam to jako dárek

• Levnél.dobrý zvuk
    • Proti. Napíši ve zhrnutí

Sluchátka jsem si koupil. Protože byli za rozumnoucenu.ale jak se zdá to je asi jediná výhoda.co mi vadí je že při sebemenším pohybem hlavy je slyšet. Jak sluchátka vržou zvuk bakelitu a že mají. Tvrdé vývody kahelú ze sluchátek které. Se zadrhávají o límec a přenášejí pazvuky do sluchátek

• Zvuk
    • Bassy
    • Vzhled
    • Plochý kabel
    • Vše luxusní :D
    • Není co sem dodat...

Sluchátka vypadají vzhledově velice luxusně a tak i hrajou. Plně doporučuji.