Platinium WHP-2001

• Rychlé zprovoznění,pro mé potřeby dostačující
    • nemám

Jsem spokojen

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

koupil jsem ho pro manželku,málo slyší tak že oba můžeme poslouchat televizi,teĎ jsme oba spokpojeni.

Konstrukce
přes hlavu (náhlavní)
Citlivost
105 dB/mW
Konektor
2,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Bezdrátová sluchátka slučují optimální kvalitu poslechu a praktické použití k poslechu vašich filmů nebo vaší hudby s velkou volností pohybu.

• Rádio - to je jediné co se mi podařilo zprovoznit.
    • Nesedí na hlavě (uších).
    • S TV se mi nepodařilo propojit, ani s ničím jiným.
    • Rádio šumí, stačí pootočit hlavou.
    • Nedoporučuji, už bych si je nikdy nekoupila.
    • Další šmejd, který mi bude ležet doma.
    • Fuj to je hnus

dobrý

• Jsou bezdrátová
    • Mají rádio
    • Kvalita zvuku
    • po roce ukrutný šum rádia
    • plně bez basů, plochý, neprostorový zvuk
    • neohebný tlustý kabel

Šmejdské bezdtrátovky za tři kilča. Mají divné polstrování - když je mám dlouho na hlavě, chce se mi zvracet. V balení jsem neměl nabíječku ke stanici.

• Jsou skutečně bezdrátová s VKV tunerem
    • Pořídil jsem si je opakovaně, předchozí mi vydržely asi 4 roky a nebyly vybavené "zlepšovákem" automatického vypnutí vysílače po příliš krátké době ticha. Zase někdo myslel za zákazníka vymyslel blbost.
    • Proti minulému výrobku je horší naladění sluchátek na vysílač, stačí pootočit hlavu a přenos vypadne.

Pořídil jsem si to na základě zkušenosti s předchozími sluchátky, i tu výdrž cca 4 roky považuji za tuto cenu uspokojivou.
    Ale tentokrát udělali soudruzi z NDR (resp. z Číny) někde chybu, sluchátka jsou horší a nedoporučuji je.

• Nefunguje

Je to šmejd