Roxy JBL Reference 430

Produkt nemá žádné parametry.

perfektní

• Pěkný design
    • Výborný zvuk
    • Měkké a příjemné vypolstrování
    • Voděodolný obal

Značka JBL, která je známá svou kvalitou výrobků hlavně pro DJ, ale i jiné a značka Roxy se spojili.
    Sluchátka jsem si vybrala, protože jsem hledala tyto "over heads" a na doporučení přátel, kteří byli se značkou JBL spokojeni, jsem se rozhodla, že i já je vyzkouším.
    Cena je vysoká, mohla by mít trochu nižší, ale zvuk je naprosto výborný.
    Navíc v zimě tyto sluchátka příjemně zahřejí :-)

Produkt nemá žádné parametry.

Kolekce ROXY/JBL® dokonale sojuje nenucený, ROXY-inspirovaný přímořský a horský design s legendární, mimořádně ceněnou technologií JBL zvuku. Sluchátka Reference 430 jsou dokonalým společníkem na cesty – kompaktní, jednoduše složitelná, lehká a velmi odolná vůči vnějšímu hluku. 3.5mm stereo mini konektor je kompatibilní s MP3 přehrávači, mobilnými telefony a iPod modely nejnovější generace. K dispozici ve dvou funky barvách, umožní tato sluchátka děvčatům vyjádřit jejich vlastní styl se současným

1zákazník doporučuje produkt

• Navýšená záruka od Roxy
    • Po čase z nich už bolí uši :D
    • Mohly by být menší
    • Špinící se materiál kabelu

Jsem naprosto spokojená, sluchátka podporují spíš basy, ale to je přesně podle mého gusta. Mám je už přes dva roky a stále kvalitně fungují, kabel je stále v pořádku. Mohu stoprocentně doporučit i přes vyšší cenu.

perfektní

• Pěkný design
    • Výborný zvuk
    • Měkké a příjemné vypolstrování
    • Voděodolný obal

Cena je vysoká, mohla by mít trochu nižší, ale zvuk je naprosto výborný.
    Navíc v zimě tyto sluchátka příjemně zahřejí :-)