Sennheiser CX 3.00

Sluchátka mají velmi odolnou konstrukci s novým druhem odolného kabelu a ve své cenové kategorii ojedinělou kvalitu zvuku. Díky konstrukci In-Ear dokáží zajistit maximálně tiché prostředí pro poslech a to i v rušném městě, dopravě nebo na výletech. Sluchátka vycházejí ze svého předchůdce CX 300, ale na první poslech se odlišují ještě vyšší čistotou zvuku, důrazem na detail i příjemnou barevností tónů.

Ojedinělá kvalita zvuku

Vysoká čistota zvuku, maximální čitelnost detailů i příjemně znělá barevnost tónů. To jsou vlastnosti prémiového zvuku, který je ve své cenové kategorii zcela ojedinělý.

Konstrukce
Účel
k mobilním telefonům
Sluchátka pro nedoslýchavé

• , zakoupeno v Playbay.cz

• Poměr cena/výkon skvělý, skvělá kvalita zvuku i provedení - narozdíl od levných sluchátek se mi za x let používání nestalo že bych ukroutil kabel.
  • , zakoupeno v Electro World

• Zvuk
  • , zakoupeno v CinemaShop

• Symetrický kabel, silnější kabel a z materiálu, který se téměř nezamotává. Výborné podání basů. 4 velikosti špuntů.

Po velmi dobrých zkušenostech se sluchátky Sennheiser CX 150 jsem opět dal přednost této značce a vůbec nelituji. Bytelné provedení, perfektní basy - čili splňuje přesně to co jsem od této značky očekával. Jen ta krabička na uskladnění není vhodná pro každodenní ukládání - nějaký pytlíček by byl lepší. Ale protože jsem u žádných předchozích špuntů nic takového neměl, nepovažuji to za negativum.

Konstrukce
Účel
k mobilním telefonům
Sluchátka pro nedoslýchavé

Konstrukce In-Ear

Konstrukce In-Ear je navržena tak, aby bylo možné dosáhnout maximálně tichého prostředí pro poslech i ve hluku velkoměsta, v dopravě nebo na výletech.
Konstrukce In-Ear

Padnou přesně

Maximální individualizaci zajišťují adaptéry ve čtyřech různých velikostech, díky kterým je umístění v uchu pro uživatele ještě jednodušší a díky nimž sluchátka dokonale padnou. Reproduktory se mohou pochlubit inovativní konstrukcí s využitím silných magnetů.
Padnou přesně

Vyladěný kabel

Sluchátka jsou vybavena novým typem odolného kabelu, který je symetrický a speciálně vyladěný. Konstrukce sluchátek je maximálně odolná a pro jejich výrobu jsou používány kvalitní materiály.
Vyladěný kabel

Sluchátka CX 3.00 od proslulého výrobce Sennheiser nabízí úžasně detailní reprodukci zvuku s basovým podkreslením v nenápadně malém designu, který poskytuje komfort a dokonalou redukci okolního šumu. Výrobce je opatřil v bílé, černé nebo červené barvě. Sluchátka se hodí pro každodenní použití doma, na cestách či v kanceláři.

Na detailech v provedení výrobce opravdu nešetřil. Sluchátka mají lehkou konstrukci a jsou v provedení v několika barevných variantách o klasické černé, elegantní bílé a šik červené. Lehký a slabý kabel je zakončen standardním audio jackem pro připojení ke všem moderním zařízení od MP3 přehrávače, přes smartphone po iPad. Sluchátka disponují reproduktory, které zakrývají ušní tipy dodávané ve čtyřech velikostech XS, S, M a L.

Sluchátkům dominují reproduktory dodávající úžasně detailní reprodukci zvuku, hlubší basy a celkově podmanivý zvuk. Poskytují zvuk, který byste od sluchátek do uší nečekali. Se sluchátky si užijete poslech oblíbených hudebních skladeb s čerstvým zvukem až do jemných detailů.

Sluchátka Sennheiser CX 3.00 nabídnou široký frekvenční rozsah 17 Hz až 21 kHz s citlivostí 118 dB (SPL) a impedancí 18 Ohmů. Kabel dostatečné délky 1.2 metrů je zakončen standardním 3.5 mm audio jackem. Reproduktory zakryjí ušní tipy dodávané ve 4 velikostech XS, S, M a L. Velice potěší hmotnost sluchátek, která je jen 12 gramů.

Dokumenty

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• zvuk (22)
  • basy (8)
  • design (6)
  • kabel (6)
  • izolace hluku z okolí (6)
  • cena (5)
  • rozměry (5)
  • pohodlné nošení (5)
  • poměr cena/výkon (3)
  • kvalita (3)
  • zvuk (3)
  • basy (3)
  • , zakoupeno v Playbay.cz

• Ze sluchátky jsem byl spokojen než přestaly fungovat.
    • Po 2 a půl roku přestalo hrát pravé sluchátko.

Připájel jsem nový kabel abych si byl jistý, že problém není v něm. Nahradní reproduktor se nedá koupit. Daly by se aspoň opravit za polovinu ceny. Nic nevydrží věčnost, možná to byl vadný kus. Ovšem co sem googlil tak zdaleka nejsem jediný, komu po chvíli sluchátka přestaly fungovat.

• , zakoupeno v Electro World

• Zvuk
    • Tvar kabelu
    • Sedí v uších skvěle,nevypádavají a až skvěle tlumí okolí
    • Vyvážený zvuk,dynamický a parádní,oproti power beats 3 se otvírá nový svět v hudbě
    • Doporučuji si stáhnout aplikaci sennheiser,kde opravdu využijete potenciál těchto sluchátek
    • Zatím žádné negativní vlastnosti nepozoruji
  • , zakoupeno v CinemaShop

• , zakoupeno v Svět sluchátek

• skvělá sluchátka

Tento typ kupuji podruhé, protože jsem je ztratil. Poměr cena výkon je vynikající. Ve své hudbě slyším vše co potřebuji (ripováno z CD zhruba 210kbps ogg). Vzhledem k zdroji hudby (mobil za 3500Kč) o dražších neuvažuji.

• Design
    • Kvalitní materiál
    • Ani sebemenší náznak basů
    • Zvuk je takový uškrcený

Vybral jsem je jako nástupce fantastického modelu CX 300 II od stejného výrobce, která již dosloužila a musím říct, že tyhle nové jsou největším možným zklamáním.
    Pokud bych měl zvuk k něčemu přirovnat, tak je to jako když si pustíte hudbu doma do reproduktorů a strčíte si prsty do uší. Spousta detailů zanikne. Detailů... Ono toho zanikne tolik, že řeč o detailech už nemůže být. O basech nemám co říci, protože ty jsem neslyšel vůbec.
    Srovnatelná bída se sluchátky, které jsou v balení u levnějších smartphonů. Takhle sluchátka za litra nehrajou, takhle hrajou sluchátka za pade od čongů.
    Možná mám vadný kus, možná ne. Pokud zvažujete koupi těchto sluchátek, tak 100% doporučuji model CX 300 II, jsou nesrovnatelně lepší, vydržely mi 4-5 let a také jsou o pár stovek levnější.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• 4 velikosti špuntů
  • , zakoupeno v Svět sluchátek

Výborné, maximální spokojenost.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Hledal jsem kvalitní sluchátka do uší, aby dobře držela a měla kvalitní zvuk. To se mi splnilo. Cenově představují sluchátka střed. Sennheiser jsem si vybral i kvůli značce, připadá mi solidní a důvěryhodná (i podle hodnocení zákazníků, na která jsem se díval). Důvody proti zatím nemohu uvést, sluchátka užívám krátkou dobu. Ale doufám, že kladné hodnocení snad nebudu muset korigovat.