Skullcandy FIX

špunty

• , zakoupeno v Skullcandy sluchátka

• nevypadavaji, slusny zvuk, utlum okoli slusny, tlacitka funguji jak by mely
    • na muj vkus jsou zvukove ostre

za tu cenu bych je ohodnotil jako velmi slusne ... pro me hraji lip nez original Apple. Sony, o malinko levnejsi, sice hraji lip, ale dvakrat reklamace a nedrzi tak dobre, takze ...

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Sluchátka Skullcandy Fix mají nový tvar, který jak už název vypovídá, zajistí, že sluchátka nebudou vypadávat z uší ani při aktivním použití. Skullcandy Fix in ear mají také zadní akustický port pro hluboké basy a pasivní izolaci hluku. ​

Balení obsahuje sluchátka Skullcandy Fix, přepravní pouzdro a dvě velikosti náušníků, protože když vám lépe sedí v uších, užijete si muziku mnohem víc.

Mic3 je označení pro vestavěný ovladač s mikrofonem, který Vám umožní ovládat nejen Váš iPhone, ale i další hudební telefony a zařízení. Technologie Mic 3 se od Mic 1 liší přidaným ovládáním hlasitosti. S těmito sluchátky můžete PŘIJÍMAT/POKLÁDAT hovory, OVLÁDAT HLASITOST a hudbu – PLAY, PAUSE, DALŠÍ a PŘEDCHOZÍ písnička.

• Průměr reproduktorů: 9mm
  • Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
  • Impedance: 24 ohm

Pozlacený jack 3,5mm

Délka kabelu: 1.2m

Tato sluchátka prošla rozsáhlou revizí, která přináší vylepšené modely s lepší kvalitou materiálů a především ještě lepší zvuk.

Tuning Supreme Sound dodá vašim oblíbeným skladbám plnou škálu basů, přirozených hlasů a přesných výšek v co nejlepší tónové rovnováze. Supreme Sound byl vytvořen týmem světových techniků z oblasti akustiky a vytváří exkluzivní zvukový zážitek.

• , zakoupeno v Skullcandy sluchátka

• nevypadavaji, slusny zvuk, utlum okoli slusny, tlacitka funguji jak by mely
    • na muj vkus jsou zvukove ostre

• - nevypadnou z ucha při běhu, sportu atp.
    • - dostatečně dlouhý kabel
    • - dodávané praktické pouzdro
    • - rovný jack
    • - 3 výměnné nástavce do uší
    • - vyšší cena
    • - ovládání hlasitosti nefunguje

Po mých zkušenostech s levnými sluchátky všech druhů, ať už dokupovaných, či zakoupených společně s telefonem či mp3 přehrávačem, jsem se rozhodl společně se zakoupeným iPodem pořídit i kvalitnější sluchátka.

Oslovila mě vlastnost, kterou uvádí Skullcandy, a to že Vám sluchátka nevypadnou z ucha ani při běhu. To mohu s klidným svědomím potvrdit. Běh, rychlá chůze i svlékání svršků se sluchátky v uších - nic z toho mi je z uší nedostalo.

Co se týče hudebního podání, je třeba mojí zkušenost brát s rezervou, jak jsem uvedl, doposud jsem používal výhradně sluchátka dodávaná k zakoupenému přístroji. Jsem pouze průměrný posluchač hudby, ale podání Skullcandy The Fix mi přijde hodně dobré. Bylo potřeba si pohrát trochu s nastavením iPodu, abych dosáhl vyváženého zvuku. Při prvním připojení, bez nastavení EQ byla produkce hodně přebasovaná, tudíž bych doporučil spíše pro přístroje s možností nastavení EQ nebo pro milovníky hlubokých basů.

Kabel je dostatečně dlouhý, bohužel není plochý, takže se občas zamotá. Potěšilo mne dodávané pouzdro na sluchátka a tři výměnné nástavce do uší. Na kabelu od levého ucha se nachází ovladač hlasitosti. Osobně bych ho uvítal o trochu výš, snadno se totiž schová pod bundu a pak je potřeba ho lovit. Ačkoli výrobce doporučuje sluchátka pro iPhone, iPod a iPad, snížít ani zvýšit hlasitost se mi pomocí ovladače na kabelu nepodařilo. Zkoušel jsem i u MT Samsung Galaxy S2 a taktéž bez úspěchu. Nevím, jestli je to vada jednoho kusu, nebo je potřeba nějak aktivovat.

O ceně tu spekulovat nechci, já je koupil za cca 700 Kč a ta cena mi přijde odpovídající. To jestli bych za ně dal při koupi v ČR 1.100 Kč těžko soudit, když nemám s čím porovnat.