Sony MDR-EX10LP

• kvalita zvuku
    • velikost pecek
    • podle tvaru jde poznat, které sluchátko je pravé a levé
    • poměr cena/výkon
    • sluchátka by mohla mít maličko víc basů, na druhou stranu ale za tuto cenu je kvalita zvuku výborná

Sluchátka mám už přes rok, nikdy jsem s nimi neměla žádný problém. Dříve jsem sluchátka (hloupě) omotávala okolo iPodu, když jsem je nepoužívala a vždy vydržela jen pár měsíců - takže hlavně neomotávat! :)

Kvalita zvuku je s přihlédnutím k ceně vysoce nadprůměrná. Trošku víc basů by neuškodilo, ale u sluchátek v této cenové kategorii se nedá očekávat naprosto profesionální zvuk.

Celkově jsem se sluchátky zcela spokojená a koupila bych si je znovu.

• , zakoupeno v CZC.cz

Za tuto cenu jsou to exkluzivní sluchátka (199,-) Sluchátka splňují i to, co bych očekával od výrobků dvojnásobné ceny.

• , zakoupeno v CZC.cz

Za tu cenu ideální. Kdyby byly s mikrofonem tak jsou 100%.

Konstrukce

Délka přívodního kabelu (m): 1.2
Kmitočtový rozsah od (Hz): 8
Kmitočtový rozsah do (Hz): 22000
Citlivost (dB): 100
Ovládání hlasitosti : nemá ovládání hlasitosti
Typ konektoru: jack 3,5mm

Barevná sluchátka s mohutnými basy a koncovkami pro bezpečné nošení

9mm reproduktor, neodymový magnet, hybridní silikonové koncovky sluchátek (S/M/L), 1,2m kabel typu Y

Výběr z široké řady barev
Mohutné basy a výšky s vysokým rozlišením
Hybridní silikonové koncovky sluchátek pro bezpečné nošení

Funkce

Neodymový magnet -Vysoce výkonný magnet s hustotou 400 kJ/m3 reprodukuje vysoké a střední tóny s vysokým rozlišením i mohutné basy
Hybridní koncovky sluchátek -Silikonové koncovky sluchátek zajišťují bezpečné a pohodlné nošení (dodává se ve velikostech S/M/L)
Ideální pro hudební přehrávač -Sluchátka používejte s hudebním přehrávačem
Barevné varianty -K dispozici je široká řada barev – ladí s vaším hudebním přehrávačem nebo oblíbenou barvou
Kabel typu Y s posuvníkem -Odolný a lehký 1,2m kabel typu Y s posuvníkem bránícím zamotání

Specifikace

Obecné údaje
Otevřený typ NE
Typ Dynamic ANO
Typ obklopující ucho NE
Kapacita (mW) 100
Jednotka ovladače (mm) 9 (kulatý typ, CCAW)
Membrána PET
Hmotnost (g) 3

Dodávané příslušenství
Napájecí adaptér NE
Stojan pro nabíjení baterie NE
Sluchátka do uší (malé, střední, velké) Hybridní x 3 (S, M, L)
Polstrování sluchátek NE

• kvalita zvuku
    • velikost pecek
    • podle tvaru jde poznat, které sluchátko je pravé a levé
    • poměr cena/výkon

Celkově jsem se sluchátky zcela spokojená a koupila bych si je znovu.

• Krásně sedí
    • Vzhled
    • Vyměnitelné "špunty"
    • Na levém sluchátku malinký výstupek - po slepu jde poznat, že to je levé
    • L a R je napsané ze předu sluchátka, ne z boku
    • po 2 letech přestalo fungovat jedno sluchátko

Starší model sluchátek Sony MDR-EX15LP.
    Za tu cenu jsou dobrá, ale je lepší koupit nový model.

• -dobrá cena.
    • -dobrý zvuk
    • -dobrá životnost
    • -pořád je tahám po kapsách a to rozmotávání je dost na prd ...

-já si nemůžu na životnost stěžovat ani náhodou
    -mám je třetím rokem a spokojenost na max

• Zvuk
    • Vzhled
    • Výstupek na levém sluchátku
    • Po chvíly přestanou hrát (Více v textu)

Mám rád sony, vždy to byla kvalitní značka. Proto jsem si tyhle sluchátka koupil. Ale když poslouchám hudbu déle než 10 min. nic nehraje nebo místo zpěvu slyšíte šumění. Jedinný způsob jek se ššumění zbavit je zatlačit jack hluboko do telefonu/přehrávače. Navíc po ani né minutě se peoblém opakuje. Sluchátka můžete v "dířce" držet ale to je např. při cestě autem několik hodin dost nepříjemné. Taky se někdy stane že nehraje levé sluchátko..... Nadruhou stranu pokud zrovna sluchátka fungují :/ zvuk mají slušný. Koupil jsem si modré které jsou moc hezké a kabel je tak akorát. Na levém sluchátku je navíc výstupek abyste i poslepu pozali které je levě když je např. vytáhnete z kapsy. Zkusím je reklamovat, třeba mám vadný kus.

• - kvalitní zvuk
    • - cena
    • - kabel
    • - nízká životnost

Po 7 měsících přestalo hrát 1 sluchátko - a s jedním to fakt nejde :( Nicméně zvuk měly opravdu dobrý. Místo tohoto modelu bych doporučil Sony MDR-EX37B, pohybují se zhruba ve stejné cenové hladině a znějí ještě o něco líp.

• , zakoupeno v CZC.cz

Za tu cenu ideální. Kdyby byly s mikrofonem tak jsou 100%.

• Kvalitní zvuk
    • Praktická
    • Velmi nízká životnost

Na to, jak tu tato sluchátka chválíte, tak je musíte mít poměrně krátkou dobu. Dostala jsem je před třemi měsíci, dvoje (přesně tento typ) a nyní už nefungují ani jedny, takže jsou to zbytečně vyhozené peníze, nedoporučuji.

• Poměr cena, výkon.

Za tu cenu velká spokojenost.