Sony MDR-EX36V

špunty

• , zakoupeno v Elektrosvet.cz

• - výborný zvuk,poměr cena - výkon
    • - možnost ovládání hlasitosti na kabelu sluchátek
    • - praktické doplňky - adaptér zkrácení kabelu,různé velikosti silikonových špuntů

V této cenové relaci výborné sluchátka

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

9mm jednotka ovladače s vysokou citlivostí

Sluchátka skvělé hodnoty jsou ideální pro přechod od sluchátek dodávaných s přehrávačem mp3 na vyšší úroveň

Dokonalé pohodlí díky měkkým hybridním silikonovým špuntům dodávaným ve 3 velikostech (S, M a L)

Kabel ve tvaru Y a posuvník kabelu bránící zamotání

Široký frekvenční rozsah (6 - 23 000 Hz) pro čistou reprodukci od hlubokých basů až po skutečné výšky

Pohodlný integrovaný seřizovač hlasitosti

Jednotka ovladače (mm) 9

Membrána PET

Kmitočet (Hz) 6 – 23 000

Citlivost (dB/mW) 103

Magnet Neodym (400 kJ/m3)

Impedance (ohm) 16

Styl nošení Boční do uší

Typ přívodní šňůry TPC ve tvaru Y

Délka přívodní šňůry (m) 1,2

Přípojka Stereofonní minikonektor typu L (zlatý)

Hmotnost (g) Přibl. 3 (bez kabelu)

Záruční doba: 24 měsíců

• , zakoupeno v Elektrosvet.cz

• - výborný zvuk,poměr cena - výkon
    • - možnost ovládání hlasitosti na kabelu sluchátek

V této cenové relaci výborné sluchátka

• velmi čistý zvuk
    • kvalitní a čisté basy i výšky
    • lehká
    • dobrá izolace od okolního hluku
    • dobrý poměr cena/výko
    • ovládání hlasitosti je alespoň pro mě špatně umístěné, když si dám kabel od sluchátek pod triko, na ovládání hlasitosti mohu zapomenout
    • při delším poslechu se mi začínají trochu potit uši :)

Se sluchátky jsem velmi spokojen. Koupil jsem si je místo Koss Spark Plug, které jsem používal cca 6 měsíců, během kterých se 3x porouchaly (nehrálo jedno sluchátko).
    Ve srovnání s nimi je zvuk daleko čistější, není přebassovaný, avšak hloubky má rozhodně dobré, nebudete se muset bát, že po poslechu hodinu nic neuslyšíte.

K tomu pocení uší, možná je to jenom můj problém a vůbec to nesouvisí s tímto produktem, ale je pravda, že cca po 2-3hod poslechu mě uši žačnou trochu svědět a sluchátka musím na chvilku vyjmout.

Jinak v dané kategorii patří tato sluchátka ke špičce a mohu je vřele doporučit.

• pěkný, moderní design
    • pohodlné i při delším nošení
    • hluboké bassy
    • skvělá dostupnost
    • poměrně vysoká cena

Tyto sluchátka mi daroval kamarád po tom, co jsem si zničila sluchátka u kvalitního mp4 přehrávače. Jelikož se bez poslechu hudby neobejdu ani jeden den jsou pro mě sluchátka poměrně důležitá a sama na nich nešetřím. Tyto sluchátka mají pěkný design, který na sebe zbytečně nepřitahuej pozornost a je vhodný jak pro ženy tak muže. Sluchátka jsou vyrobena z kvalitních materiálů a tak vydrží i celkem nešetrné zacházení. Součásti sluchátek, která se dávají do uší jsou měkká a velmi komfortní. Občas usínám se sluchátky v uších a u těchto se mi opradu nestalo, že by mě z nich uši bolely. Zvuk je naprosto dokonalý a požitek z hudby umocňují i hluboké bassy. Tyto sluchátka mohu snad jenom doporučit, mají jen jednu nevýhodu a to je cena.

• Skvěle padnou v uších
    • hluboký bass

TAto sluchátka od fitmy sony si myslím ,že se povedla. Skvělé padnou v uších a mají dobrý bass. To co je samozřejmostí ale mě to trochu vadí je vyšší cena která nemusela být za takovou cenu jsou i lepší
    Sluchátka doporučuji všem hudebním nadšencům ,kteří mají rádi značku sony.

• Pěkný design
    • Malinké a přesto výkonné
    • Pěkné bassy i kytary a výšky
    • Kvalitní materiál
    • Značkové
    • Vyšší cena

Tyto velmi kvalitní sluchátka jsem si mohl vyzkoušet ve škole od svého kamaráda. Na první pohled mě zaujal jejich pěkný design. Po nápisu Sony jsem čekal pěkný zvuk a nemýlil jsem se. Byl přímo skvostný! Hluboké bassy a perfekntí výšky a bez sebejakého šumění. Navíc jsou tak malinké a padnou do každého ucha díky gumovým špuntům. Jsou sice dražší ale i tak velmi doporučuji!!