Sony MDR-ZX220BT

• nemůže se poslouchat při nabíjení
    • nemá možnost kabelového zapojení (jack) pro případ poslechu bez Bluetooth
    • zvuk opožděn o 0,25 s
    • vadí mi spojená tlačítka pro hlasitost a posun skladeb – nepraktické
    • není spárované zesilování zvuku s vysílacím zařízením (možná je problém ve vysílači)

Někdy zlobí a nefunguje posouvání skladeb, ale to může být problém vysílacího zařízení.
    Jinak se sluchátka nosí velmi pěkně a hrají taky celkem vyváženě.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Výdrž baterie je opravdu min.8hod ...

• , zakoupeno v Digiboss

Aktivní potlačení okolního hluku
Sluchátka s Bluetooth
Doba přehrávání
10 hodin

Streamujte své oblíbené skladby bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Spárujte s těmito sluchátky Bluetooth smartphone nebo tablet a můžete na nich přímo ovládat přehrávané skladby i hlasitost hudby ze zařízení.

Technologie NFC
Díky technologii NFC (Near Field Communication) je složité nastavení minulostí. Pro bezproblémové připojení se stačí dotknout zařízením s technologií NFC značky N na těle zařízení, a poté můžete začít streamovat obsah pomocí Bluetooth®. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Pomocí nabídky nastavení zařízení se můžete manuálně připojit k Bluetooth®.

Uslyšíte vše
Užijte si více detailů ve všech svých oblíbených skladbách díky 30mm kopulovitým reproduktorům, díky nimž získáte dynamický zvuk v kompaktní a lehké konstrukci.

Delší poslech
Poslouchejte hudbu celý den. Vestavěná lithium-iontová baterie nabízí až osm hodin provozu (v závislosti na nastavení) a lze ji dobíjet přes rozhraní Micro USB.

Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree
Přijímejte hovory a zadávejte hlasové příkazy – i když je váš telefon uložený v kapse nebo tašce. Díky vysoce kvalitnímu integrovanému mikrofonu budete moci snadno volat a přijímat hovory na smartphonu.

S otočným skládacím designem se dobře cestuje
Tato sluchátka si s sebou můžete vzít kamkoli. Díky otočnému skládacímu provedení se sluchátka snadno uskladňují, když je nepoužíváte nebo když cestujete. Mušle lze složit naplocho, aby se snadno vešly do kufru nebo do tašky.

Vlastnosti:
• Jednoduché připojení přes Bluetooth® díky NFC jedním dotykem
• 30mm jednotka ovladače
• Až 8 hodin provozu
• Dobíjení rozhraním USB, kabel je součástí balení

Technická specifikace:
• Provedení: s obroučkou přes hlavu
• Typ sluchátek: uzavřená

• nemůže se poslouchat při nabíjení
    • nemá možnost kabelového zapojení (jack) pro případ poslechu bez Bluetooth
    • zvuk opožděn o 0,25 s
    • vadí mi spojená tlačítka pro hlasitost a posun skladeb – nepraktické

Jinak se sluchátka nosí velmi pěkně a hrají taky celkem vyváženě.

• Dobře sedí na uších
    • Spárování bluetooth je katastrofa, možná vadný výrobek.
    • Spároval jsem s pc, pak jsem chtěl používat k tv, musel jsem resetovat sluchátka, při každé změně zdroje jsem musel resetovat sluchátka, i když jsem používal k tv jeden den a chtěl používat další den, tak bych problém a musel jsem zase resetovat

Celkově mě výrobek zklamal díky párování bluetooth, kdy jsem musel vždy resetovat sluchátka a i tak byly problémy. Možná vadný výrobek. Vrátil jsem jej a budu hledat jiný výrobek

• Výborný zvuk, hlasové informace o stavu do sluchátek (vypnutí, zapnutí, připojení/odpojení BT, nízký stav baterie). Automatické vypnutí pokud nejsou připojena k žádnému BT zařízení.
    • Nelze zároveň dobíjet a poslouchat. Stupidní a zcela nelogický algoritmus připojování k BT. Sekání zvuku při současném připojení na dva "zdroje". Nepropojenost regulace hlasitosti s audio zařízením.

Audio funkce vynikající, jako ostatní varianty se stejným typem mušlí (ZX-220 s kabelem, ty mám taky).
    Zato vlastnosti Bluetooth připojení mě vytáčejí. Když chci sluchátka připojit k počítači, musím ve Windows několikrát kliknout, než se PC konečně připojí. Podobné na mobilu. Přitom ale, když odejdu do větší vzdálenosti od PC (třeba na oběd do kantýny), po zapnutí se sluchátka ihned připojí k PC, v tu chvíli 25 metrů daleko a v jiném patře, zato připojení na mobil, který mám v kapse, se nedaří ani za nic. Absolutní nesmysl.
    Pokud se ke sluchátkům připojí dvě zařízení - zdroje zvuku (například PC a mobil současně), sluchátka přehrávají zvuk trhaně, přerušovaně, takže jsou v tu chvíli zcela nepoužitelná. Toto nastává i v případě, že pouze jedno zdrojové zařízení aktivně přehrává zvuk a druhé (kromě toho, že je připojeno) vůbec nijak se sluchátky nekomunikuje. Je to naprostý děs.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Výdrž baterie je opravdu min.8hod ...

• , zakoupeno v Digiboss

• Dobře sedí na uších - netlačí
    • Spárování s TV Samsung bylo bez problémů
    • Mohla by být delší výdrž baterie po nabití

• dobrý zvuk
    • skladná konstrukce
    • příznivá cena
    • menší ovládací tlačítka

za dobrou cenu velmi dobrá kvalita, minimální nedostatky

• Zpracování
    • Zvuk
    • Design
    • Mikrofon, ovládání hlasitosti, přepínač písniček
    • Snadno se uchytí otisky prstů na sluchátkách

Prostě Sony!
    Nemá chybu, splnily očekávání, na tuhle cenu je zvuk ještě nadprůměrný, výdrž baterie je reálných 7.5 hodiny při poloviční nebo ne uplně nejvyšší hlasitosti

• Věrný přednes hudby a i přes možnosti BT víceméně studiová kvalita.
    • Na rozdíl od mnoha jiných BT sluchátek dobře citlivý mikrofon.
    • Víceméně dvě řešitelné věci ze čtyř.
    • 1.vrchní část náhlavníku nemá polstrování ale pro pohodlnější a dlouhodobé použití jde plast omotat.
    • 2.Basy jsou pro 85% lidí solidní ale kdo by měl rád tzv. vydunění hlavy, musí použít možnosti EQ. Ale oni i to ty sluchátka pak daj a s malym zkreslením. Nemluvě o tom, že jsou samozřejmě vyšší modely a na nejnižší variantu OK.
    • 3.při max. hlasitosti a pokusu ještě přidat se vám ozve "tudut" a na cca vteřinu neslyšíte hudbu. No uvítal bych ne tak drastický přerušení poslechu jen kvůli zjištění, že víc už nejde volume přidat.
    • 4.Tlačítka hlasitosti jsou dost nevýrazná a vyžaduje cvik pro jejich nahmatání.

Pokud neodejdou předčasně do "věčných lovišť" tak jsem spokojen s koupí za 1350Kč ačkoliv jsem původně chtěl koupit BT sluchátka za 700-1000Kč a to spíš na spodní hranici ceny ale Sony je holt Sony. :D

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Dárek pro kolegu, který je spokojený

• Pohodlné i po několikahodinovém používání
    • Dlouhá výdrž (déle než 8 hodin)
    • Kvalitní zvuk i při nižší hlasitosti
    • Poměr cena výkon je super :)
    • Plast - nepůsobí moc bytelně

Hledala jsem něco levnějšího pro užití v práci. Rozhodla jsem se pro tato sluchátka a ta mě velmi mile překvapila kvalitním zvukem. Sluchátka používám v práci v kanceláři a při nižší hlasitosti (aby člověk slyšel okolí), tak vydrží i déle než 8 hodin. Dobře se ovládají pomoc tlačítek na sluchátkách a jsou velice pohodlné i po delším užívání. Bluetooth funguje od prvního spárování perfektně. Sluchátka vřele doporučuji :)