Sony MDR-ZX300

24000 Hz
Typ sluchátek
uzavřená

Typ sluchátek: uzavřená
Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu
Typ přenosu: kabelový
Délka přívodního kabelu (m): 1.2
Kmitočtový rozsah od (Hz): 10
Kmitočtový rozsah do (Hz): 24000
Citlivost (dB): 102
Max. výkon sluchátek (W): 1
Ovládání hlasitosti : nemá ovládání hlasitosti
Typ konektoru: jack 3,5mm

Provedení výrobku: černá barva

ZX300 Sluchátka s páskem pro venkovní použití

Mohutný zvuk na cestách: používejte s přehrávači WALKMAN® nebo mp3

Uzavřený typ nad uši, 30mm reproduktor, neodymový magnet, 1,2m kabel (oboustranný)

Vysoká kvalita a mohutný zvuk
Vychutnejte si čisté středy a hluboké basy
Čtyři barvy ladící s vaším stylem

30mm reproduktory -Zažijte mohutný dynamický zvuk jako v první řadě koncertu
Neodymový magnet -Přináší čisté střední tóny a hluboké dunivé basy
Kvalita zvuku -Produkuje přímý a přesný zvuk s vyváženými tóny, ideální pro nové hudební trendy
Lehké -Sluchátka s páskem navržená pro trvalé pohodlí při nošení
Ideální pro hudební přehrávač -Sluchátka používejte s přehrávačem WALKMAN® nebo jinými přehrávači mp3
Oboustranný kabel -Odolný a lehký plochý kabel délky 1,2 m, oboustranný, pro poslech bez změti kabelů
Barevné varianty -Možnost výběru z černé, bílé, modré nebo červené varianty ladící s vaším stylem

Specifikace

Otevřený typ - NE

Typ Dynamic - ANO

Typ obklopující ucho - NE

Kapacita (mW) - 1000

Jednotka ovladače (mm) - 30 (kulatý typ)

Membrána - PET

EAN: 4905524693690

Záruční doba: 24 měsíců

• Slušný zvuk
    • Odolný kabel
    • Na můj vkus slabší basy (vzhledem k ceně pochopitelné)
    • Slabší tlumení okolí

Sluchátka v této cenové kategorii celkem dobrá. Basy sice jdou slyšet a slyšíte i dunivost ale nejsou moc silné. Zvuk je v pohodě. Pro začátečníky velmi vhodná. Mile mě překvapil kabel, který jen tak nepřestane hrát. Vždy ho nějak skroutím do kapsy a ve škole je úplně zamotaný a pořád hrajou.

• , zakoupeno v Jeseshop

• Design
    • Kvalitní kabel
    • Pohodlné
    • Odhlučnění

Sluchátka jsem si pořídil asi před dvěma lety. Zezačátku jsem byl samozřejmě nadšen a myslel jsem si jak krásně hrají. Používal jsem je docela často. Asi po roce jsem si pořídil menší sluchátka do uší, které mi docela změnily názor na tyto sluchátka. Ty druhé měly podstatně čistější zvuk (silnější bassy, čistší výšky), takže tyto jsem nějak tak odložil. I tak uznávám, že tyhle mají podstatně detailnější zvukový přednes. Nedávno jsem si také koupil nové reproduktory. Žádné drahé studiové monitory, ale zvuk je úplně jiný, než u obou sluchadel (jiný=lepší). Bohužel se ale ty do uší nedávno rozbily. Tak jsem si znovu zkusil tyto a musím uznat, že mě ten příšerný zvuk překvapil. Zvuk není vůbec čistý, převládají hlavně středy a bassy, výšky tam moc neslyším. Ono to tak bývá, jste s tím spokojení, ale jakmile zkusíte lepší, tak už se nebudete chtít vrátit. Všechno je to samozřejmě o osobní preferenci. Znovu bych je nekoupil, ale dobře posloužily.

• Kvalita zvuku
    • Moderní desing
    • Možnost barevného výběru
    • Výborné basy
    • Délka kabelu je pro mne na venkovní poslech dostačující ale na PC je asi krátky...

Na minulé vánoce jsem je koupil otci a je spokojen a když jsem je zkusil byl jsem ohromen!A proto jsem se rozhodl si je koupit.

• Bass
    • Vzhled
    • Poměr Cena/Výkon
    • zatím jsem nic neobjevil
    • možná jen ten tlustší kabel, mohl by být tenčí

• Super kvalita
    • Střední velikost
    • krásný desing

nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

• Super sluchátka
    • Bassy luxus
    • Jsem rad že sem si je koupil
    • Nepochopím proč tu píší takové blbosti
    • Já si myslím ze zvuk je dobrý a bassy stihaji

Sluchátka bych si koupil ještě jedno :).

• Design
    • Kabel
    • Zvuk

Chtěl jsem nějaké sluchátka na doma za slušnou cenu, tak jsem mrknul na recenze a zaujaly mě tyto Sony za necelou 500.
    Pořídil jsem si tedy tyto sluchátka a první dojem z nich byl velice kladný, ovšem jenom do té doby než jsem si nasadil na uši. Jasně, u sluchátek za 500 nemůžete čekat super kvalitní zvuk, ale to, co leze z těchto sluchátkem má hodně daleko byť jen k nálepce průměrný zvuk. Prostě je to špatné a upřímně nechápu, že tady většina jako plus píše kvalitní zvuk.

Možná jsem holt náročnější, protože jsem zvyklý na Koss portaPro a Sennheiser CX 300 II a u nich je zvuk trošku jinde - pravda, cena je u nich zase více než 2-násobná.
    Na druhou stranu, abych jenom nekritizoval, na poslech rádia pro nenáročného posluchače asi postačí (daroval jsem je nakonec mámě a je spokojená :), kladně hodnotím především konstrukci, sluchátka jsou pohodlná, dobře drží na hlavě, slušně tlumí zvuk a hezky vypadají. Navíc mají poměrně silný (robustní) kabel, takže bych se nebál ani hrubšího zacházení.

• spokojenost, produkt odpovídá popisu

vše je ok, použití je praktické

• , zakoupeno v Alza.cz

Dane sluchatka jsem zakoupil celkem dvoje. Pro me domaci vyuziti naprosto dostacujici a plne vyhovujici. Poslech na ulici je nepatrne rusen hlukem okoli. Za tutu cenu pro poslech hudby z prehravace plne vyhovujici.
    Doprucuji i ostatnim.