Sony NWZ-WH303

Doba přehrávání
20 hodin

• krásný čistý zvuk
    • absence kabelu
    • absence bluetooth (podle mě je tady zbytečný)
    • jednoduché ovládání
    • dlouhá výdrž baterie
    • možná by maximální hlasitost mohla být trochu větší, ale to je jen drobná vada na kráse

tyto sluchátka jsem chtěl hlavně proto že mají vestavěný přehrávač a vlastní reproduktory a 4GB jsou podle mě tak akorát ... jsem se vším spokojený, výdrž baterie je víc než dostačující ... od rozbalení jsem je nabíjel jen jednou a pořád ještě nejsou vybité (mám je cca 11 dnu při zátěži prům. 30min/den)
    nečekal jsem že budu funkci Zapin používat ale tady je pro rychlé vyhledávání přímo ideální.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Skvělý design, nádherně čistý zvuk,lehké ovládání, pohodlné bez drátové zařízení, 8.letá dcera nadšená

Koupila bych zase

• Možnosti nastavení zvuku
    • Dobře drží na hlavě
    • Optimální velikost
    • Čistý zvuk
    • Při jízdě tramvají/autobusem (byť velmi slabě) je slyšet okolní hluk

Pěkné zpracování - materiál,vzhled .

Citlivost

• Dotykový displej: ne
  • Max. doba hraní audio (hod.): 20
  • USB port: Ano
  • Provedení výrobku: bílá barva

Sluchátka s 30mm reproduktory, vestavěný přehrávač MP3 o kapacitě 4 GB, reproduktory s prostorovým zvukem, režimy vylepšení zvuku

• 3 různé způsoby poslechu, 1 stylový design
  • Kabely nechte doma a běžte ven s přenosným přehrávačem mp3
  • Hlasitý poslech z vestavěných reproduktorů
  • Přehrávejte hudbu z chytrého telefonu na výkonných sluchátkách

Vlastnosti a funkce

Nikdy nezůstanete bez svého oblíbeného soundtracku – Ukládejte až 1 000 skladeb na vestavěném 4GB hudebním přehrávači (vypočítáno při 4 minutách na skladbu a přehrávání hudby MP3 v kvalitě 128 kb/s)

Poslouchejte hudbu bezpečně – Zavěste sluchátka kolem krku a jedním dotykem spusťte jasný prostorový stereofonní zvuk: vhodné pro bezpečnou jízdu na kole městem

Dostatečné množství energie na delší hudební stimulaci –

Výdrž baterie až 20 hodin při plném nabití znamená dost hudby i na nejdelší cestě

Rychlé nabíjení, abyste netrpěli nedostatkem hudby – Došly vám baterie? Pouhé 3 minuty nabíjení stačí na jednu hodinu přehrávání

Jednoduché ovládání při pohybu – Přepínání skladeb, nastavování hlasitosti i vyhledávání hudby jednoduše zvládnete jednou rukou, takže nikdy nepřijdete ani o jeden takt

Jednoduché vyhledávání oblíbených skladeb – S funkcí ZAPPIN™ přehrajete hlavní nápěv další skladby, takže můžete snadno procházením vyhledat skladbu, kterou chcete slyšet

Nastavte si zvuk, jak vám nejlépe vyhovuje – Stisknutím tlačítka vylepšení zvuku spustíte zvýraznění basů nebo upravíte basy a rozšíříte střední výšky – je to na vás

Snadný přenos hudby – Ať používáte systém Windows nebo Mac®, zůstává přehrávač WALKMAN® 3 v 1 kompatibilní a umožňuje jednoduše a rychle stahovat skladby

Přehrávejte skladby ve vybraném formátu – Můžete přehrávat a vychutnat si hudbu vytvořenou v nejrůznějších formátech včetně MP3,

WMA, AAC a Lineární PCM

Z uzavřených dynamických sluchátek vám neunikne ani takt –

Vstupní výkon 1000 mW, citlivost 107 db/mW, impedance 30 ohmu. a rozsah zvuku o citlivosti 30 – 20 000 Hz

Basy hlasitě – Užívejte si bohaté basy díky 30mm neodymovým reproduktorům

Poslouchejte hudbu na chytrém telefonu nebo podobném zařízení –

Zapojením dodaného kabelu se připojíte ke svém chytrému telefonu, tabletu nebo notebooku, odkud můžete poslouchat čistý, jasný stereofonní zvuk

Pohodlný poslech – Díky speciálně navrženým sluchátkům, která reprodukují zvuk jasně a pohodlně se nosí

Když je právě nepoužíváte, stačí je složit a vzít s sebou –

Otočné náušníky umožňují snadné uložení přehrávače WALKMAN® 3 v 1 do tašky nebo batohu a nezabírají místo

Vyberte si barvu – Dodávají se v černé nebo bílé barvě s výrazně podsvíceným LED logem WALKMAN®, které lze případně vypnout

Specifikace

Připojení

Připojení přes rozhraní USB ANO (2.0 kompatibilní))

Vstup sluchátek Stereofonní minikonektor

Reproduktory

Vestavěné reproduktory Stereo

Napájení

Dobíjecí baterie Vestavěná lithium-iontová baterie 3,7 V

Rozhraní USB ANO (přes konektor USB)

Dodávané příslušenství

Rychlý průvodce ANO

Kabel USB ANO

Kabel pro sluchátka ANO

Obecné údaje

Životnost baterie (sluchátka) – nepřetržité přehrávání hudby (h) Přibližně 20 hodin

Životnost baterie (reproduktory) – nepřetržité přehrávání hudby (h) Přibl. 5 hodin

Doba nabíjení (plné dobití) (h) Přibližně 2 hodiny

Doba nabíjení (rychlé nabíjení) (m) Přibližně 3 minuty (umožňuje 60 minut přehrávání)

Rozměry výrobku:

• EAN: 4905524944969
  • Záruční doba: 24 měsíců

• krásný čistý zvuk
    • absence kabelu
    • absence bluetooth (podle mě je tady zbytečný)
    • jednoduché ovládání
    • dlouhá výdrž baterie

Koupila bych zase

• Možnosti nastavení zvuku
    • Dobře drží na hlavě
    • Optimální velikost
    • Čistý zvuk
    • Při jízdě tramvají/autobusem (byť velmi slabě) je slyšet okolní hluk

Pěkné zpracování - materiál,vzhled .

• •kvalita materiálu
    • •kvalitní zvuk
    • •rychlé nabíjení
    • •vysoká výdrž baterie (20hodin)
    • •zabudovaná mp3
    • •zabudované reproduktory, které hrají velice dobře
    • •v balení s jack jack kabelem (tudíž sluchátka můžu připojit k jakémukoliv zařízení = nevadí mi ani absence bluetooth)
    • • vadí mi, že nastaveni sluchátek (tedy například basů) lze pouze při přehrávání mp3 přehrávače

Jsem spokojená s těmito sluchátky i přes malé drobnosti, na které se dá zvyknout. Doporučuji všem, kteří očekávají kvalitní zvuk a minimální okolní hluk.

• Hodně dobré,hrají výborně např. na brusle repráčky super.
    • Kdyby bylo bluetooth.

Manželka mi to koupila na vánoce.

• , zakoupeno v Electro World

• Hrají super