Technics RP-DH1200E

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v Panashop.cz

Mám sluchátka krátce, ale po zvukové stránce za mě super. Perfektně sedí.

• dokonalé

sluchátka co mají zvuk a navíc jsou jak pohlazení od maminky

• , zakoupeno v Elektrochram

• celkom čistý zvuk
    • príliš výrazné basy a výšky
    • málo výrazné stredy
    • lesklý vonkajší materiál na ktorom veľmi vidno odtlačky prstov

Krivka frekvenčnej odozvy je silno prehnutá do tvaru U.
    Nevhodné na počúvanie hudby ktorú poznáte - bude vás rušiť nevyváženosť.
    Pri hudbe ktorú nepoznáte a je vám jedno či ju počujete korektne alebo nie je to asi OK. Ale nie za tie peniaze.

Možno DJ-om sa také niečo hodí na odhadovanie rytmu ... lebo tie silné basy počuť poriadne.

Inak rozumné využitie veľmi nevidím.

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

DJ Sluchátka ,profesionální sluchátka ,průměr membrány: 50 mm. ,impedance: 50 ohm ,citlivost: 107 dB / mW. ,frekvenční rozsah: 5 Hz - 30 kHz. ,délka kabelu: 3m ,hmotnost: 360g - Redukce sluchátkového konektoru. - Barva stříbrná.

• , zakoupeno v Panashop.cz

Mám sluchátka krátce, ale po zvukové stránce za mě super. Perfektně sedí.

• dokonalé

sluchátka co mají zvuk a navíc jsou jak pohlazení od maminky

• Konstrukce
    • Uzavřenost (hluk z okolí velmi dobře izolovaný)
    • Basy
    • Šňůra (!)
    • Hmotnost (opravdu po delším nošení bolí, pro DJs ovšem nepodstatné)
    • Návleky se drolí

Hrál jsem s nimi tři a půl roku a včera mi finálně praskly. Vzhledem k počtu odehraných hodin a mému opravdu nedůslednému chování je to něco neuvěřitelného - okamžitě jsem objednal nové.

Zvukově samozřejmě úplně TOP nejsou, ovšem svou funkcu pro DJs plní na výbornou. Uzavřenost je parádní, okolní zvuk neobtěžuje. Konstrukce, ačkoliv plastová, vydržela neustálé napínání, házení na stůl, pod stůl - klouby jsou perfektní a můj obdiv směrem k výrobci za to, že se jedná o plast.

V neposlední řadě zaslouží vypíchnout odnímatelná šňůra s perfektním L řešením a dobře vymyšlené redukci. Opět, šňůru jsem různě kroutil, natahoval, vytrhával, a přesto vydržela až do posledního soudného dne.

Pro DJs doporučuji koupi na 100%, chvátejte dokud vůbec jsou k sehnání. Pokud uvažujete o sluchátkách pro konvenční poslech v klidu a pohodlí, myslím že by bylo dobré hledat jinde. Přeci jen jsou zde velmi zdůrazněné basy, které se sice hodí k správnému mixování, pro poslech se obávám, že jsou ale nepříjemné. Navíc při delším nošení sluchátka opravdu začínají tlačit.

• , zakoupeno v Elektrochram

• celkom čistý zvuk
    • príliš výrazné basy a výšky
    • málo výrazné stredy
    • lesklý vonkajší materiál na ktorom veľmi vidno odtlačky prstov

Krivka frekvenčnej odozvy je silno prehnutá do tvaru U.
    Nevhodné na počúvanie hudby ktorú poznáte - bude vás rušiť nevyváženosť.

Inak rozumné využitie veľmi nevidím.

• , zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• perfěktní zvuk a hlavně už to jsou v pořadí 2 sluchátka stejné značky,prostě mi sedí,je to spotřební matroš no,ty předchozí vydrželi skoro 3 roky,na to že to mám na hlavě 8x do měsíce vždy kolem 7 hodit tak packa,hlavně mi sedí a nikde netlačí atd...
    • nemám nic

hraju už 16 let jako Dj a měl jsem nezpočet sluchátek,od Reelopu,Pioneeru,Sony ale Technics je prostě pro mě největším držákem. za ty prachy top.!

• Kvalita
    • Zvuk
    • Vymenitelny kabel
    • Pouzdro
    • Zatim nic

Produkt zatim pouzivam chvili, ale co jsem mel moznost otestovat tak jsem s nim gelmi spokojen.

• super dj sluchátka
    • kloub na levém sluchatku se mi po cca roku rozbil a koženkové postrování mušlí se po pravidelném používání nepříjemně loupe a máte od toho zasviněné oblečení

jsem dj profesional a mam rad velke mušle.Tyhle dj sluchátka mi vyhovuji mám již druhé a jak je zničím koupím je zase

• , zakoupeno v ELECTRO

• Výborný zvuk
    • Robustnost
    • Kabel
    • Nic možná malinko váha

Jedny z nejlepších sluchátek možná nejlepší.

• subjektivně čisté a vyvážené podání zvuku ve všech frekvenčních pásmech, a dobrá dynamika zvuku (na mých flac to jde poznat)
    • dobrá izolace zvuku od okolí,
    • vyměnitelný kabel i naušníky(nejlepší kabel u sluchátek co jsem měl v ruce na konci tvaru L 3.5mm s našroubovatelným konektorem 6.3mm, který nezvětšuje velikost konektoru jako u konkurence),
    • robusní klouby (mám pocit že přežijí vše na rozdíl od rozpadajících se sony 700)
    • Oproti designovým šuntům Dr Dre jsou to pořádné DJ-ské sluchátka (což jde vidět na zástupu světových djjů, kteří je používají. )
    • vyšší váha
    • po 2 letech mají lehce vychozené stavění výšky(ale není to problém)

Po intenzivním používání sluchátka dostala svého Jména.
    Sony 700 mají možná o krapet lepší zvuk, na druhou stranu se vám sonky brzo rozsypou. Jsou to mé první sluchátka Technics a neuvažuju o jakékoliv změně a to už jsem zkoušel všechno možné.

Dejte si extrémní pozor na nekvalitní lacné kopie Sony 700. Nebo i těchto sluchátek.