A4Tech Bloody G500

Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 8 791 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 739 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč1 recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 7 515 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 14 702 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta78 Kč61 % • 32 recenzíDalší informace

• dobře drží
    • design
    • jsou trochu moc velký
    • přijdou mi dost potichu

je to hodně slušný budget sluchátka,kroky jdou slyšet velice dobře.Jsem rád že jsou tu značky jako A4Tech který dělá pravděpodobně nejlepší budget klávesnice,myšky a sluchátka.Oproti značkám jako yenkee doopravdy dokážou vydržet déle než 2 týdny protože to se u yenkee nestávalo vždy KO po 2týdnů až 2 měsíců,měl jsem sluchátka a klávesnice a oba KO.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Výborný zvuk. Syn je spokojen.

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Nelze hodnotit, vrátili jsme zpět , objednali jsme nevhodný produkt.

děkujeme za Vaši produktu a budeme se těšit

Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Herní sluchátka A4tech Bloody G500 s výsuvným mikrofonem. Jejich hlavní předností jsou špičkové 40 mm měniče s neodymovými magnety, které generují neuvěřitelně hluboké basy a dokonale vyplňují prostor s veškerými jeho detaily. Nastavitelný hlavový most zaručuje dokonalé přizpůsobení hlavě uživatele. Součástí headsetu je také centrální ovládání hlasitosti a ztlumení mikrofonu přímo na kabelu. Sluchátka Bloody G500 se připojují standardním 3.5mm konektorem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 22 135 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 589 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt

• design
    • jsou trochu moc velký
    • přijdou mi dost potichu

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Výborný zvuk. Syn je spokojen.

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Nelze hodnotit, vrátili jsme zpět , objednali jsme nevhodný produkt.

děkujeme za Vaši produktu a budeme se těšit
    ONLINESHOP.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 22 135 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v K24.cz

• Dárek pro syna k vánocům, zatím je moc spokojený.

• Opravdu velmi kvalitní a nezkreslený zvuk
    • Pohodlné, vydrží na hlavně několik hodin bez tlačení
    • Jsou velmi citlivé na tiché zvuky
    • Kvalitní stereo
    • Mikrofon
    • Dobrý zvuk mikrofonu i jeho praktické provedení
    • Rozdvojka 4-pinového jacku na dva 3-pinové
    • Podprůměrná výdrž materiálů

Tato sluchátka používám necelé tři roky a mám na nich napoužíváno mnoho tisíc hodin a pořád fungují: Velmi kvalitní zvuk, někdy až reálný: Když jsem si tato sluchátka poprvé nasadil na hlavu a pustil do nich písničku, hned jsem je sundal, protože jsem si myslel že hudba hraje v okolí, možná jsem byl jen nezkušený uživatel. Jsou také velmi vhodné na poslech hudby, od rapu až po hudbu chrámovou, vždy uslyšíte ty nejmenší detaily.
    Mají parádní stereo, ve hrách a to především CS:GO jde opravdu krásně odhadnout kde se nepřítel nachází a kroky jsou hádám lehce zesilovány, protože to je jedna ze softwarových úprav sluchátek. Mikrofon je průměrný, ale je prakticky provedený-když jej nepotřebujete, prostě ho zasunete do mušle a máte klid.
    Teď ale k nevýhodám, ke kterým se žádný uživatel tady nedostal, protože je zakusil až později - ty spočívají v odolnosti materiálu. Kromě toho že konstrukce někdy působí dost chatrně, protože někde není plast na plastu ale je tam mezera, je problém hned v několika místech:
    Mikrofon - Odpadla mi zadní krytka, volně se tam tedy práší.
    Polštářky - Tady je hlavní problém. Umělá kůže se krátce po vypršení záruky začala odlepovat a ten bordel vám pak skončí ve vlasech a na hlavě. kromě toho se také začnou odlepovat spoje na kruhových polštářcích u uší. Sluchátka se dají stále používat, ale vypadají skoro hotově.

• Pekne

Kvalitní zvuk

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Pro mě, jako občasného hráče, plně dostačující.
  • , zakoupeno v Expert.cz

• Kvalita