A4Tech RH-300

• dobře sedí na hlavě
    • slušný dosah
    • nevydrží avizovaných 8 hodin
    • ne příliš šťastné nabíjení pomocí kabelu, výměnné baterie by byly lepší

Vybral jsem si je pro možnost bezdrátového připojení k PC a jejich dobré ceně.
    Fungují naprosto skvěle a poslech je příjemný.
    Jako nevýhodu cítím to, že po necelých 7 hodinách provozu jsou vybitá. U předchozích jen pouze vyměnil baterie a jelo se dál. Zde ale musím volit mezi nabíjením s poslechem nebo bez něj. Při nabíjení s poslechem ale tím pádem přicházím o výhodu bezdrátovosti.
    Produkt je vhodný asi pro krátkodobější poslech než k použítí v zaměstnání, kde jej využívám já.

• , zakoupeno v ALFA.cz

dobrý

• neuvěřitelně lehká, bezdrátová, příjemná na uši, vyndavací náušníky
    • všesměrový zabudovaný mikrofon způsobuje, že jste slyšet jak z několika metrů, nepoužitelné pro hraní multiplayer her

na hraní her ne, na občasný hovor možná, na poslech skvělá

Typ sluchátek
plná

A4tech RH-300 bezdrátové sluchátka s mikrofonem, stříbrno-čené

RH-300

A4tech RH-300 jsou bezdrátové sluchátka s mikrofonem s bezdrátovým dosahem až 10m. HD audio a funkce ENHANCED BASS pro zvýraznění hloubkových tónů.

Užijte si volnost bez kabelů pro poslech hudby a Vaše telefonovaní z počítače.

• Bezdrátový dosah: 360st, 10m
  • Frekvenční rozsah: 20Hz-20kHz
  • Odstup signál/šum: 90dB

Zabudovaná Lithiová baterie s kapacitou 300mA, která postačuje pro 8 hodin provozu.

Doba dobíjení: 1.8h

Nastavování úrovně zvuku a vypnutí/zapnutí.

Signalizace nizké kapacity baterie.

MULTI-LINK Share pro možnost připojení až 4 sluchátek k jednomu vysílači/příjímači.

Mikrofon s funkcí potlačení okolního šumu.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v CZC.cz

• pěkný zvuk
    • dobře sedí na hlavě
    • slušný dosah
    • nevydrží avizovaných 8 hodin
    • ne příliš šťastné nabíjení pomocí kabelu, výměnné baterie by byly lepší

Vybral jsem si je pro možnost bezdrátového připojení k PC a jejich dobré ceně.
    Fungují naprosto skvěle a poslech je příjemný.

• , zakoupeno v ALFA.cz

dobrý

• neuvěřitelně lehká, bezdrátová, příjemná na uši, vyndavací náušníky

na hraní her ne, na občasný hovor možná, na poslech skvělá

• Slušný zvuk
    • Jednoduše přijpojitelné
    • Solidní dosah
    • Lze připojit pouze k PC (potřebujete USB port a ovladače)
    • Slabší mikrofon

Tato sluchátka jsem zvolil po zklamání s jinými, klasickými bluetooth, která jsem nemohl připojit kvůli problémům s konektivitou. Tady se vše nainstaluje rychle a funguje bez problémů na většině operačních systémech.
    Druhou stranou této jednoduchosti je, že lze připojit pouze k PC či tabletu s USB portem, s telefonem tato sluchátka nespárujete.
    Na hlavu sednou docela dobře (vyzkošeno na více hlavách) a z materiálu, kterého jsem se při objednání bál, se uši nepotí a je i docela příjemný.
    Po vyzkoušení jsem také zjistil, že mikrofon je sice dostačující na příležitostné hovory přes skype, ale pokud byste je chtěli využívat na hraní, je už potřeba hrát si s nastaveními.
    Co se zvuku týče, tak odpovídá ceně - pokud chcete skvělé výšky, tak je nedostanete, pokud chcete přebasované Beats, tak tohle také není ono, ale pokud si vystačíte s pouze "slušným" zvukem, tak neslyším problém.
    Jelikož bude tato sluchátka nejčastěji používat někdy v domácnosti, tak nevidím problém s odhlučněním, ale jako všechna polootevřená sluchátka, ani tato neodhlučnují nijak dobře.

• po prvním nabití mi potom už nešly nabít údajně špatný kontakt kdesi,tak mi poslaly druhý a ty opět nefungovaly vypadával zvuk opět špatný kontakt bylo mi řečeno a ted mi vracejí peníze.Rozhodně nedoporučuji je to šrot ale co byste chtěly za 600 kč.Nevím třeba sem narazil na dva špatný kusy.

Šrot,nefungují měl sem dvoje a obě sem do týdne reklamoval.špatný,špatný,špatný

• Mikrofon ujde
    • Dobry zvuk
    • Je to šrot, po prvním nabití a prvním vybití už nejdou nabíjet, vyskočila tabulka přepětí v usb rozbočovači a shodilo mi to cely system v pc. Sluchatka nefungují.

Budu je reklamovat

• , zakoupeno v Rejnok IT

• -bez-drát, no prostě super
    • -nepatrné stálé"bzučení" - při poslechu není slyšet!!

- přála jsem si sluchátka bez kabelu, na USB a teď je mám
    - poslech hudby i slova super, dobrá izolace od okolí
    - používám je denně, několik hodin, výdrž asi tak dva dny
    - opravdu je lze dobít i přes Nokia kabel do sítě
    - i přes několika hodinové používání jsou pohodlná, na hlavě netlačí
    - pokud někdo o ně má zájem, mohu je jen doporučit
    - z tohoto nákupu jsem měla obavu, ale jsem příjemně překvapená a spokojená

• , zakoupeno v PATRO.cz

• výhoda bezdrátového připojení
    • čistý zvuk
    • zatím nic

používám tyto sluchátka krátce, ale zatím fungují bez problému
    doporučila bych tento produkt

• , zakoupeno v Alza.cz

sluchátka jsou bezdrátová,což mě neomezuje v pohybu a kontaktu při volání nebo poslechu hudby v jiné místnosti.

• Bez instalace
    • Dosah po TÉMĚŘ celém rodinném domě
    • Nastavitelná šířka
    • Ovladač hlasitosti
    • Jednou jsem je už musel reklamovat

Má to + i -, ale + převažuje, takže doporučuji