AKG K 712 PRO

Garantovaný nákup z Xm.cz

Skladem • 1 varianta90 Kč86 % • 3 077 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 4 496 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 725 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma96 % • 3 353 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma96 % • 4 396 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 90 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma88 % • 553 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 8 906 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 998 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 332 recenzíDalší informace

• vyrobeno na Slovensku a ne v cine
    • samonavyjeci mechanismus mostu vypada ze neprezije vic jak 5 let

• cena / kvalita
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

nejsem odborník , abych mohl hodnotit. Pro mě super sluchátka.

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Studiová sluchátka AKG K712 PRO jsou profesionální studiová sluchátka určená pro přesný monitoring a mastering vašich nahrávek. V tomto případě jde o jednu z nejvyšších řad produktů firmy AKG, která se vyznačuje použitím velmi kvalitních komponentů. AKG je první firma, která ve studiových sluchátkách používá technologii plochého vinutí kmitací cívky, která se vyznačuje přesnější pulzní odezvou a nabízí velmi přesný a „prostorný“ zvuk s jasnými výškami a sametovými basy. Ve spojení s rozsahem od 10 Hz do 39,8 kHz už se nemusíte bát, že by vám v mixu unikl jakýkoliv detail. Díky otevřené konstrukci je podání zvuku velmi přirozené a sluchátka poskytují velmi přesný stereo obraz vašich nahrávek. Pohodlné, polstrované náušníky, které obepínají ucho vás nezastaví ani při extra dlouhém nošení. Samozřejmostí je lehká konstrukce s hliníkovými prvky a samonastavitelný most z pravé kůže, který sluchátkům dodává exkluzivní vzhled. Sluchátkový kabel je odnímatelný a disponuje profesionálním mini XLR konektorem pro jeho snadnou výměnu. Trávíte-li ve studiu nekonečné hodiny nad mixováním, tato extra přesná sluchátka vhodná pro analytický poslech by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti. Technické údaje: • Otevřená studiová sluchátka • Vhodná pro přesný monitoring a mastering • Ploché vinutí kmitací cívky pro lepší pulzní odezvu • Podání Low-end frekvencí vylepšené o 3 dB • Max. zátěž: 200 mW

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• perfektne vyvazenej zvuk
    • vyrobeno na Slovensku a ne v cine
    • samonavyjeci mechanismus mostu vypada ze neprezije vic jak 5 let

• cena / kvalita
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

nejsem odborník , abych mohl hodnotit. Pro mě super sluchátka.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Kvalitní provedení vynikající zvuk.
    • NIC - ve své kategorii.

Jsou to HiFi sluchátka - použití kvalitního sluchátkového zesilovače je pro tato sluchátka samozřejmostí.Tím pádem to nehodnotím jako nedostatek.Odmění se vám špičkovým zvukem. A mp-trojky na nich také neposlouchjte, je to pod jejich úroveň.
    Z kvalitních nahrávek vytáhne to nejlepší, u těch horších bohužel i to špatné.S tím se musíte smířit!

• Hrají velmi pěkně, poskytují luxusní zážitek z reprodukce.
    • Pohodlné a příjemně sedí na hlavě.
    • Kvalita zpracování výborná, odpovídá rakouskému výrobci.

Tato sluchátka mi byla doporučena panem Perutkou z int. obchodu sluchatka net. Dál jsem při výběru vzal v úvahu recenze na Heurece. Moje zkušenosti se sluchátky se s recenzenty shodují. Ve spojení s CD přehrávačem Onkyo C-7030 a se stereo rec. Onkyo TX-8250 je zajištěn opravdu luxusní zážitek z reprodukce. Příjemné užívání sluchátek je ve shodě s předchozími recenzemi, takže je nebudu opakovat.
    Už jsem měl sl. Videoton, Technics RP HT 600, Senny HD 555.
    Ale AKG K 712 jsou z nich opravdu nejlepší. Koupil jsem už použitá za 5.290 Kč, což je asi odpovídající cena, nicméně na Amazon.de jdou koupit ještě levněji. Myslím, že za cenu kolem 5.000 Kč je to s ohledem na jejich výborný zvuk dobrá koupě a určitě je lze doporučit. Jsou to sluchátka otevřená, tedy pro domácí použití jsou vhodná. Vzhledem k tomu, že současná nabídka v ČR je od 5.490 Kč až do 7.431 Kč, ať každý sám podle svých fin. možností posoudí, zda se podle něho jedná o sluchátka spíše levnější nebo dražší. Já jsem spokojen.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Měl jsem AKG M550 a AKG K712 Pro jsou po stránce zvukové lepší. Prostorovější zvuk, lépe lokalizuji nástroje....

• , zakoupeno v AUDIOTEK MEGASTORE

• koupil jsem za 4790 Kč :-)
    • vynikající reprodukce
    • nadstandardní příslušenství
    • nejpohodlnější sluchátka co jsem kdy měl na hlavě
    • královský poměr cena/vkon
    • snad jen že potřebují výkonově nadstandardní zdroj signálu

Tento model sluchátek je nutno chápat jako optimalizovaný populární model AKG K701/702, proto je výsledná reprodukce AKG K712 velmi podobná zmíněnému modelu K701/702. Jelikož mám model K701 rovněž k dispozici, uvedu zde veškeré konstrukční a zvukové rozdíly:
    Z hlediska konstrukce má model K712 odpojidelný kabel (přibaleny jsou dva typy), jinak tvarově řešený samonastavovací kožený pásek, ale největším rozdílem jsou použité náušníky, které jsou vyplněny jiným materiálem (AKG to nazývá gelem, prakticky to připomíná PU pěnu), mají i jiný tvar. Většina lidí shledává model K712 díky náušníkům pohodlnější, pro mě jeto však plichta.
    Co se týče zvuku, zásadní jsou 2 rozdíly: Zvýrazněné basové pásmo (AKG tvrdí, že o 3dB) a lehce potlačené pásmo výšek. Nejedná se o nic markantního, jak káží jistí jedinci na různých fórech, kde se poslouchají spíše naměřené křivky frekvenční odezvy sluchátek, než samotná hudba. Pro mě osobně je model K712 rozumným vrcholem sluchátkového světa a zvukově je limitují spíše neduhy dnešních nahrávek, než vlastní nešvary. Tzv. "high-end "modely za desítky tisíc mě zvukově nepřesvědčily a nemyslím si, že střizlivě uvažující člověk by musel investovat 50000-100000 Kč do modelů AUDEZE, HifiMan, apod., protože pak se smazává nepsané pravidlo, že sluchátka poskytují hodně muziky za málo peněz.

• ty výplně jsou úžasný. opravdu je můžu mít na hlavě celej den a je to fajn.
    • trochu jsem se bál otevřených sluchátek, že uslyšim každé projetí šaliny, ale je to dost v pohodě.utlumení je super.
    • úžasný stereo pole. nikdy jsem neslyšel takhle prostorový sluchátka. zároveń je to i prokletí, protože jsem si uvědomil, jak moc mono je moderní hudba. to pak cítím, že se nevyužívá celý potenciál těhle sluchátek.
    • někdo říká, že maj sluchátka zabarvení zvuku, ale já nic neslyšim. low-end zní super, mid-range zní super, high-end zní super. výšky mi nijak neunavujou uši, takže o to dýl můžu sluchátka příjemně využívat každý den.
    • vůbec koupě nelituju
    • je fajn že v balení jsou 2 kabely, ten zakroucenej mě ale strašně irituje, jak je těžkej a ten rovnej je zas moc dlouhej :D. #FirstWorldProblem
    • pří výběru sluchátek mi dizajn byl jedno, ale těší mě oranžový motiv těchto sluchadel, mam rád barvičky.
    • made in slovakia
    • oproti Focal Spirit Professional nebo Beyerdynamic DT-880 Pro mají míň odporu (což je plus), ale i tak musím mít zapojené ve zvukovce Phantom Power, abych se dostal na dobrou hlasitost (oproti 70 ohmů mých Sennheiser HD25-1-II musím na stejně příjemnou hlasitost AKG K 712 PRO s 62 ohmy zesílit o cca 10db)
    • ty kabely mi uplně nevyhovují, jeden krátkej, dluhej moc dlouhej. ale zase + je, že jsou vyměnitelný, i když co jsem koukal nedaj se na trhu nejlíp sehnat
    • není to překvapení, ale moje brýle a tyhle sluchátka se moc nekamaráděj. výplně sluchátek tlačí na mou lebku a brýle se tak nemůžou volně pohybovat s hlavou, takže si je musim často upravovat, abych viděl to, co potřebuju. například když koukám na obrazovku monitoru a pak se podívám na klávesnici, tak je to nepříjemný a hned si chci upravit brýle.

nedáse o nich říct, že jsou to nejlepší sluchátka, protože každý sluchátka zněj jinak. z koupě jsem moc spokojenej, sluchátka tohodle typu by měl každej mít v zásobě (teď pokukuju i po Focal Spirit Professional, který jsou docela opak - jsou nepříjemný na nošení, ale zvuk je "in yo face").v týhle cenový kategorii mě ale přesvědčilo hlavně to, že jsou příjemný na nošení (což pro mě bylo důležité) a nemusím si k nim za další cca 2000,- dokupovat zesilovač na sluchátka. k již zmiňovaným Focal Spirit Professional nebo Beyerdynamic DT-880 Pro to je nutnost).
    Shrnutí? můj účel plní na 158%, takže vřele doporučuji. 11/10

• Perfektní zvuk
    • Design
    • Pohodlnost
    • Hmotnost

Po vybalení z krabice a prvním poslechu nehráli o moc líp, než AKG K702. Nechal jsem je tedy zhruba 40 hodin zahořet. Nejprve na 50% a později na 75% hlasitosti. Nyní je už slyšet znatelný rozdíl. Membrána se rozhýbala a hudba dostala přesnější a tvrdší spodek. Rozhodně doporučuji.