Apple EarPods MD827ZM/A

Výjimečný zvukový zážitek a přirozené pohodlí pro vaše uši? To jsou speciálně tvarovaná sluchátka navržená společností Apple, která si zamilujete už na první poslechnutí...
Doporučená nabídka mobilprovás

Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 7 588×Další informace
Skladem • Více variant94 % • 27 794×Další informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 1 870×Další informace
Skladem • 1 varianta65 Kč93 % • 1 141×Další informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 5 719×Další informace
Skladem • 1 varianta49 Kč93 % • 563×Další informace
Skladem • 1 varianta65 Kč91 % • 7 548×Další informace

Sluchátka, která padnou jako ulitá. To jsou Apple EarPods s dálkovým ovládáním a mikrofonem, která vám díky svému tvaru inspirovanému geometrií ucha dopřejí tak přirozené pohodlí, jako žádná jiná sluchátka. Nabízí špičkový zvuk s hlubšími basy a také větší odolnost vůči potu a vodě. Nechte se jimi okouzlit a mějte je všude s sebou. Díky pouzdru na uložení, které je součástí balení, je budete mít vždy po ruce.

Kopírují tvar ucha

Dejte sbohem klasickým kruhovým peckám do uší, které patří minulosti. Budoucnost si žádá Apple EarPods! Tato sluchátka byla navržena tak, aby přesně odpovídala tvaru ucha a dopřála vám maximálně přirozené pohodlí, které si zasloužíte.

Konstrukce

• dobrá cena
    • překvapivě dost basy na to že netěsní
    • zvykl jsem si na bezdrát, proto je trochu nepříjemné mít kabel
    • kabel se zamotává

Na internetu jsem slyšel že jsou tyto sluchátka takovým základem kvality, že se jistě dají pořídit lepší ale také o dost horší.
    Sluchátka jsem pořídil k iPodu, který jsem koupil na eBay.
    Jsem s nimi spokojený, líbí se mi i balení do kterého se dají zpátky vrátit.

• Perfektni zvuk - posloucham přes prodlužovaci kabel televizi
    • Rychle nasazeni do uši, netlačí, výborně drži

Zvuk TV vylepší o 100%, jak je to s poslechem hudby hodnotit nemohu, perfektně sedí v uších a mně jinak sedí snad jen mechové kossy - naprosto doporučuji

• , zakoupeno v emobilshop

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
pecky

Zvuk na maximum

Zaposlouchejte se a uslyšíte, že zvuk linoucí se z těchto sluchátek je naprosto výjimečný. Jejich reproduktory mají za úkol jediné - minimalizovat ztrátu zvuku a maximalizovat zvukový výstup. Výsledkem je neuvěřitelný zvuk s hlubšími a bohatšími basy, který vám dopřeje zážitek jako daleko dražší sluchátka.
Zvuk na maximum

Pohodlné ovládání

Apple EarPods nejsou jen pohodlná, ale také praktická. Díky ovladači a mikrofonu na šňůře sluchátek můžete dle libosti přehrávat hudbu, nastavovat hlasitost, ale také přijímat a ukončovat hovory.
Pohodlné ovládání

Apple ke svým stylovým produktům nabízí také stylové příslušenství, jako například tato sluchátka Apple EarPods vybavená ovladačem a mikrofonem. Jedná se o klasická, kvalitně provedená sluchátka do uší v bílé barvě s mikrofonem a ovládáním umístěnými na kabelu.

Jejich hlavní přednosti jsou miniaturní rozměry, plný realistický zvuk a ovládání přehrávače ovladačem na kabelu. Jejich kvalitní zvuk je zajištěn širokým frekvenčním rozsahem. Uživateli poskytují pohodlné ovládání hlasitosti pomocí + a - tlačítek, ovládání přehrávání muziky a videa, přijmutí a ukončení hovoru. Připojení sluchátek k zařízení se realizuje pomocí 3,5 mm jacku.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• dobrá cena
    • překvapivě dost basy na to že netěsní
    • zvykl jsem si na bezdrát, proto je trochu nepříjemné mít kabel
    • kabel se zamotává

Sluchátka jsem pořídil k iPodu, který jsem koupil na eBay.
    Jsem s nimi spokojený, líbí se mi i balení do kterého se dají zpátky vrátit.

• Perfektni zvuk - posloucham přes prodlužovaci kabel televizi

Zobrazit video recenzi

• Recenze

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v mobilprovás

• Za tu cenu hrají lépe než model od JBL či KOSS. Jsou tam i nějaké výšky a basy.

• Kvalitní zvuk.
  • , zakoupeno v tonywatch.cz