ARCTIC E361

Garantovaný nákup z CZC.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 866 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace

• Pouzdro
    • Dlouhý kabel
    • Vyměnitelné špunty
    • Možnost si kabel připnout na oblečení
    • Nevím jestli je to špatně nebo ne, ale ty malé mřížky se zatlačují do sluchátek
    • Pouzdro mohlo být lehčí bojím se aby se Jack nezlomil
    • Mohl být kabel trochu silnější slyším ho odrážet se od oblečení

Vynikající sluchátka za skvělou cenu.recenze opět nezklamali.

• , zakoupeno v TN Trade

Účel
univerzální
Sluchátka pro nedoslýchavé
Sluchátka s rádiem

Řada E361 byla navržena s ohledem na potřeby uživatelů v pohybu. Silikonové náušníky tlumí okolní zvuky a tím přispívají k lepší urovni basů, díky tomu je poslech záživnější. Mimo to jsou i velice pohodlná a vhodná pro delší využívání. Lehká a pohodlná sluchátka jsou vybavena kvalitním měděným kabelem a pozlaceným ...

• , zakoupeno v CZC.cz

• Pouzdro
    • Dlouhý kabel
    • Vyměnitelné špunty
    • Možnost si kabel připnout na oblečení
    • Pouzdro mohlo být lehčí bojím se aby se Jack nezlomil
    • Mohl být kabel trochu silnější slyším ho odrážet se od oblečení

Vynikající sluchátka za skvělou cenu.recenze opět nezklamali.

• výborný zvuk
    • pouzdro v balení
    • při puštěné hudbě je slyšet okolí
    • špunty škrábou v uších

Po čtyřech měsících přestalo hrát jedno sluchátko.

• zvuk se vyrovná mnohem dražším sluchátkům
    • hlasitost
    • silné basy
    • pouzdro
    • jack ve tvaru L
    • špunty dobře sedí v uších, velikost špuntů
    • někomu by mohlo chybět dálkové ovládání na kabelu

Hledala jsem nějaká sluchátka v podobné cenové relaci, jako byla má stará Sony sluchátka. No nečekala jsem žádné zázraky. Z předchozích sluchátek jsem byla celkem zklamaná. Aspoň trochu kvalitní zvuk jsem z nich dostala až s použitím ekvalizéru. Proto jsem zpozorněla, když jsem narazila na opravdu VELMI dobré recenze těchto špuntových sluchátek. Sluchátek s kvalitním zvukem, který se hravě vyrovná sluchátkům několikrát dražším. Se silnými basy, za nízkou cenou a hlavně s pouzdrem.
    To je přesně to, co jsem hledala!

Musím potvrdit, že zvuk je opravdu vynikající viz. výše, basy opravdu silné. Rozhodně není potřeba nic dohánět ekvalizérem.
    Nemám ráda když sluchátka hrají i na "plné pecky" potichu. O těchto to rozhodně neplatí, párkrát už mi málem odpálili uši. :D

Mají docela pěkný design. Vypadá to, že kabel se jen tak nepřetrhne. Celkově jsou z kvalitního materiálu.
    Takhle pěkné a ještě k tomu kvalitní pouzdro jsem u levnějších sluchátek snad ještě neviděla.

Co se týče velikosti špuntů, většinou mám problém, že i špunty velikosti S mi jsou velké a tlačí mě. U těchto se mi nic takového nestalo. Špunty výborně sedí v uších, jsou pohodlné. Nevypadávají mi ani když tancuji jako kdybych měla epileptický záchvat. :D

Troufám si říct, že ve své cenové kategorii nemají konkurenta. Jsem z nich úplně nadšená! Tohle jsou zatím nejlepší sluchátka, co jsem kdy měla. Určitě nejsou poslední, která si plánuji od této značky koupit. Opravdu doporučuji!

• , zakoupeno v TN Trade

W

• Pouzdro v balení
    • Velmi dobrý zvuk
    • Bezkonkurenční cena
    • Hlasitost
    • Špunty v balení, které dobře sedí v uších
    • Snad jen to, že nechápu proč jsou v černé dražší než v bílé, i tak je to ale velmi levné

Velmi dobrá sluchátka za nízkou cenu. Hned po koupi jsem byl překvapen skvělym utlumením okolního hluku, nedá se to srovnávat s předešlými, která stála asi 1000 Kč. Používám je k telefonu Samsung Galaxy Mini 2 a na maximální hlasitost se to už skoro nedá poslouchat jak je to hlasité. Basy jsou také velmi silné, v některých písničkách je to obvzlášť znát. V balení je pouzdro, které oceňuji, protože předešlá jsem si zničil přetrhnutím v kapse. Koupil jsem si je hlavně kvůli velmi dobrým recenzím na zahraničních webech a ochrannému pouzdru v balení (uložit tam ty sluchátka je záležitost tak 1 minuty. Celkově si myslím, že tato sluchátka jsou ve své cenové hladině naprosto bezkonkurenční, vzhled je také velmi pěkný (koupil jsem si černé).

• -VELICE POHODLNÉ, sednou skvěle do uší
    • -z pořádného kusu hliníku, žádné plastové chrastítko
    • - moje pátá různá IN-ear sluchátka a konečně! na těchto pořádně drží silikonové špuntíky
    • - když nehrají, i s nasazenými slyšíte provoz okolo
    • -když hrají, neslyšíte nic než hudbu
    • -výkonné- ze všech mých sluchátek dokážou hudbu z mp3 přehrávače zahrát nejhlasitěji
    • - dokonalé pouzdro na transport
    • - CENÁÁÁÁÁ!!!! Dá se říct, že jsem docela zklamaný tím, že tyto sluchátka za 350,- hrají mnohem lépe než ty mé ostatní za1-2 tisíce (Panasonic, Sony, Sennh..). Nelžu, vybíral jsem dle zahraničních recenzí - velice pozitivní.
    • - jiná sluchátka, která tato trumfnou kvalitou provedení a zvukem začínají na 3-4x vyšší cifře
    • - nepochopím, proč se o nich u nás skoro nedočtete, tady taky žádná recenze... to jsem musel napravit

Jsem z nich doslova nadšený. Když jsem je pustil na mp3 poprvé, hrozně jsem se lekl, zvuk byl naprosto odporný!!! Vyhozené prachy? Ani náhodou - to jsem měl jen poladěný zvuk ekvalizérem, aby lezl z mých starých Sonáčů za litr trochu slušný zvuk. Pak jsem nastavil ekvalizer na default a nepřestal jsem se divit, jak dobře hrajou. Zdá se mi, že i možná lépe než mé 3x dražší Sennh., ale těžko porovnat, alébrž jsem je ztratil.

Narazil jsem na ně naprostou náhodou, protože se mi líbil obrázek toho pouzdra, co k tomu je zdarma. Přečetl jsem 4 zahraniční recenze a věděl jsem, že už jsou moje :-) Snad to někomu pomůže.