ARCTIC P281

• - nízká cena
    • - solidní konstrukce
    • - velmi nepohodlné
    • - průměrný zvuk

Celkově jsou pro mne tyto sluchátka zklamáním, i když v dané cenové kategorii se asi nedal čekat nějaký zázrak. Rozhodně se nepovažuji za audiofila a řekl bych, že jemné niance ve zvuku ani nejsem schopný odlišit. Přesto musím konstatovat, že moje předchozí sluchátka Philips SHP1900 v podobné cenové relaci měla subjektivně lepší zvuk a hlavně byla *výrazně* pohodlnější. Sluchátka používám v práci a mám je nasazená poměrně dlouho na hlavě a zatímco se sluchátky Philips jsem neměl problém, tato sluchátka mě na hlavě tlačí a bolí mě od nich uši (i uvnitř). Kdybych se rozhodoval znovu, koupil bych raději Philips nebo Sennheiser, se kterými jsem v minulosti měl lepší zkušenost.

Citlivost
317 g
Sluchátka s mikrofonem
Účel
pro DJ

ARCTIC P281: Špičková sluchtáka vyvinutá pro DJs a náročnější uživatele s 3,5 mm jackem a redukcná na 6,3mm pro dokonalou kompatibilitu. Promyšlený systém skládání chrání před poškození nejdůležitejší části sluchátek. O špičkový zvuk se starají 50mm reproduktorky s 20Hz - 20KHz přenosem a citlivostí 109dB/mW.

Play Music in the Groove

ARCTIC SOUND P281 is a pair of DJ headset that combines stylish appearance, durability and practicability in an affordable package, made to meet the specific requirements of professiona

2zákazníci nedoporučují produkt

• - Technické provedení pro DJ's
    • - Skladné
    • - Robustní
    • - Výkonné I na mixpultech s nízkou hlasitostí
    • - Překvapivý zvuk (ANO Slouží POUZE jako odposlechová sluchátka na diskotékách!!!)
    • - Promyšlený design, otočné mušle se zpětným mechanizmem
    • - Kroucený velice silný přívodní kabel, už nikdy si na něj nešplápnete ;-)
    • - Opravdu nic

Vynikající DJ's sluchátka na odposlech s perfektním zpracováním a velice ucházející výkonnou hudební reprodukcí. Za tuto cenu nepořídíte žádná taková sluchátka v této kategorii. Absolutně překvapily a se zkušenostmi se Sony sluchátky se tyto ABSOLUTNĚ vyrovnají, ale nestojí 6000.