Audio-Technica ATH-A990Z

Uzavřená audiofilská sluchátka Audio-Technica ATH-A990Z jsou jako stvořená pro velmi komfortní domácí poslech. Přednosti: - nově vyvinuté měniče o průměru 53 mm zvládají...
5 800 Kč

Sluchátka pro nedoslýchavé
Sluchátka s MP3
Sluchátka s rádiem

• , zakoupeno v Alza.cz

• Užasný zvuk a pohodlnost. Super kabel.

Škoda,ze nema odnimatelny kabel.

• , zakoupeno v Audigo.cz

• Zvukový projev - prostě mi sedí (subjektivní)
    • 3D Wing systém - pro mě něco nového a bezkonkurenčního
    • +/- Vzhledem k povaze vyrobku - jsou na domácí poslech. Nedají se složit a ani kabel se nedá vyměnit za kratší. Není to mínus, ale vlastnost

Zvukový projev je čistě subjektivní pohled a tak to taky berte. V této podivné době, kdy není možné si sluchátka někde vyzkoušet, je nákup sluchátek přes NETT prostě risk. Já měl trošku výhodu, že lidi v mém okolí nějaká sluchátka mají a tak jsem si mohl vyzkoušet alespoň čtvery sluchátka plus tyto. K dispozici jsem měl Sennheiser HD569, ATH M40, ATH M50, ATH A990z a ATH A1000z. U mě vyhrál svým zvukovým projevem model ATH 1000z, ovšem ty už jsou cenově někde jinde. Ostatně všechny tyto mnou zkoušené sluchátka jsou určeny k jinému použití( někdo preferuje přenositelnost skladnost atd) a taky jsou v jiných cenových hladinách. Jiné jsem na vyzkoušení prostě neměl. Po vyřazení A1000z kvůli ceně, mně zvukově nejvíce sedly A990z.
    Tady bych ještě vyzdvihl 3D Wing uchycení, protože nic pohodlnějšího jsem neměl.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Sluchátka s MP3
Sluchátka s rádiem

Přednosti:

• nově vyvinuté měniče o průměru 53 mm zvládají úžasný rozsah 5 - 42.000 Hz
  • velmi lehké OFC cívky pomáhají citlivosti a přesnosti sluchátek
  • hliníkové mušle předcházejí vzniku nežádoucích rezonancí
  • systém dvojitého vzduchového tlumení (D.A.D.S) napomáhá s reprodukcí hlubokých basů
  • hlavový most se systémem 3D Wing Support se snadno přizpůsobí každému tvaru hlavy
  • spolehlivý kabel je příjemný také na dotek díky textilnímu opletení
  • rozměrné náušníky v kombinaci s nízkým přítlakem zvyšují komfort poslechu
  • mušle zdobí metalický lak “Lesní zelená”

Audio-Technica ATH-A990Z Forest Green.

Nová generace klasických uzavřených sluchátek pro náročný domácí poslech bez unavených uší. Model A990Z se může pochlubit zcela nově vyvinutými měniči o průměru 53 mm s lehounkou OFC cívkou a velmi pevným uložením samotného měniče v mušlích. Ve spojení s hliníkovi mušlemi eliminuje toto řešení veškeré nežádoucí rezonance v okolí měničů.

Již dříve využívaný systém dvojitého vzduchového tlumení (D.A.D.S) pomáhá s reprodukcí nejhlubších basů také u nové verze A990Z. Můžete si tak vychutnat opravdu plný zvuk bez ohledu na to, zda vás právě pohltila vážná hudba nebo divoký rockový koncert. A ať už bude váš poslech trvat několik minut nebo tři hodiny, budou vaše uši stále jako v bavlnce díky rozměrným náušníkům a modernímu mostu se systémem 3D Wing Support.

• Velký zvuk !
    • Skvěle vyřešené posazení na hlavě.
    • Opletený, dostatečně dlouhý kabel.
    • nenacházím

Opravdu velkolepý zvuk ! Cítit prostor a velkou rezervu - výkon 2000mW se nezapře. 3D wings uchycení na hlavě taky super - téměř je necítíte. Mobil je utáhne, ale pro plnou parádu pořebují pochopitelně řádně nakrmit.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Užasný zvuk a pohodlnost. Super kabel.

Škoda,ze nema odnimatelny kabel.

• , zakoupeno v Audigo.cz

• Zvukový projev - prostě mi sedí (subjektivní)
    • 3D Wing systém - pro mě něco nového a bezkonkurenčního

• , zakoupeno v MUZIKER.cz