Beats by Dr. Dre Powerbeats2 Wireless

• - skvělé na sport
    • - barva
    • - pouzdro
    • - rychlé nabití
    • - připojení k telefonu bez problému :-)
    • - nic
  • , zakoupeno v Electro World

• Více variant špuntů, vyberte, které sedí nejlépe. Dosah opravdu okolo 10m - zkušenost z posilovny. Výdrž baterie.

Když rozbalíte krabici, je zde napsáno "Před prvním použitím nabít." Ano, také jsem je jako první se snažil spárovat a nepovedlo se. Takže je nejprve nabijte a pak spárujte.

• Vše ok jak má být

Konstrukce
za uši
Typ sluchátek
špunty

Výkon a spolehlivost

Sluchátka Powerbeats2 z řady Beats by Dr. Dre s bezdrátovou technologií Bluetooth jsou inspirována basketbalistou LeBronem Jamesem a jeho neutuchající touhou po dokonalosti. Jsou mimořádně lehká a nabízejí výkon dvoureproduktorové akustiky, který vás provede i náročným tréninkem.

Odolné provedení

Sluchátka Powerbeats2 jsou zařazena do třídy odolnosti proti potu a vlhkosti IPX-4. Všechny jejich součásti včetně částí, které se vkládají do uší, a spojovacího kabelu odolného proti zamotání vydrží i nešetrné zacházení. Dálkový ovladač na spojovacím kabelu je zvýrazněn speciální úpravou, aby vám při nastavování hlasitosti, přepínání skladeb a telefonování neklouzaly prsty.

Větší svoboda

S bezdrátovými sluchátky Powerbeats2 si můžete užívat sport na hřišti i na ulici. Díky bezdrátové technologii Bluetooth můžete využívat připojení k iPhonu, iPadu nebo iPodu až do vzdálenosti 9,1 metru. Můžete se tedy pohybovat bez starostí a plně se soustředit na trénink. Dobíjecí baterie vám umožní šest hodin přehrávání. S funkcí rychlého dobití získáte během 15 minut další hodinu hudby navíc.

Důraz na výkon

Bezdrátová sluchátka Powerbeats2 jsou navržena pro aktivní životní styl – jsou lehká a skladná a flexibilní závěs na ucho zajišťuje bezpečné a pohodlné nošení.

Hlavní vlastnosti

• Snadné spárování s iPhonem, iPadem nebo iPodem s funkcí Bluetooth až do vzdálenosti 9,1 metru
  • Špičkový zvukový výkon
  • Dobíjecí baterie s výdrží šest hodin
  • Odolnost proti vodě a potu
  • Mikrofon a dálkové ovládání na kabelu s neklouzavou úpravou
  • Lehká a skladná sluchátka se závěsem na ucho

Co je v krabici

• Bezdrátová sluchátka Powerbeats2 z řady Beats by Dr. Dre
  • Pevné transportní pouzdro
  • Univerzální kabel mikro-USB
  • Klip na kabel
  • Stručný průvodce

• Kvalita zvuku zcela srovnatelná s bezdrátovými sluchátky za 1/3 cenu. Při běhu se levé sluchátko zatížené ovladačem uvolňuje z ucha. Při užívání 2 x týdně po dobu jednoho roku se rozpadá náušník. Reklamace neuznána. Mechanické poškození se neslučuje se záručními podmínkami výrobce.

Cena neodpovídá kvalitě.

• O proti alzátkům za Cca 700kč nic navíc
    • Oproti alzátkům nejdou přepínat skladby přímo na sluchatkách

Popravdě kdybych za sluchátka dal ty 3tis nejspíš bych se střelil do nohy jakej jsem blbec. Jediná kladná věc je doba poslechu a atraktivni vzhled (každá buchta v MHD při pohledu teče jakej jste boháč). Zvuk je opravdu průměrný a v celém rozsahu je poslech hudby poměrně plochý. Velké zklamání.

• Slušná reprodukce zvuku
    • Obstojné basy
    • Spolehlivé párování s mobilem (Android)
    • Hezký design
    • Výdrž baterie - cca 4-5h. (průměrná)
    • Při náklonu hlavy se seká zvuk (což při cvičení docela vadí)
    • Po více než roce přestalo fungovat ovládání na drátě - nejde zvýšit zvuk na maximální hodnoty (což při hluku okolí a/nebo hlavní hudbě v posilovně je celkem dost závažný problém)
    • Ne vždy dobře sedí v uších - nejsou jak přibité.
    • Na výše zmíněnou "kvalitu" - jsou opravdu předražené!
    • Skutečná hodnota produktu 500 - 900 Kč! I tak by byly drahé, pokud je už po roce nemůžete použít.

Z počátku pecka sluchátka, s čistým zvukem. Ale pak mi začalo vadit, že mi vypadávají z uší častěji než je zdrávo, nicméně z ucha nespadnou, jen je slyšíte míň bez úplného nasazení. To bych odpustil... Co mi vadilo více je přerušení signálu a tedy sekání hudby u různých náklonů hlavy. To by se nemělo dít! Ve finále mě totálně zklamaly, když po více než roce přestalo fungovat ovládání zvuku na kabelu. Po spárování mají tendenci mít nastavenou střední hlasitost, a dále musíte zvyšovat zvuk na kabelu, ale když to nejde, tak je prostě hudba moc slabá. Použít se v tomto režimu dají jen na poslech večer v posteli. A to je dost málo na sportovní sluchátka, za takovou cenu. Úpřimně nevím, kde tu cenu vzali, cena neodpovídá kvalitě.

• , zakoupeno v CZC.cz

• - zvuk
    • - cena/výkon
    • - skvělé na sport
    • - barva
    • - pouzdro
    • - rychlé nabití
    • - připojení k telefonu bez problému :-)
    • - nic

• Jsou hezké...
    • ŠPATNÝ ZVUK
    • NEHORÁZNÁ CENA

Za přemrštěnou cenu velmi špatná kvalita zvuku.
    DOPORUČENÍ:
    PŘESTAŇME ŽRÁT FIRMĚ APPLE JEJICH PROPAGACI A REKLAMU!!!
    Hrají hůř, než pecky dodané k telefonu. Zboží vracím.

• Vše ok jak má být

• Hezky design
    • Dobre sedi na usich
    • Spatny zvuk
    • Drahe

Tyto sluchatka jsem zkousel na prodejne a jejich vykon me bohuzel uplne odradil od koupe.
    Mam jiz spunty Urbeats 2, ktere hraji uplne fantasticky a tak jsem ocekaval, ze to bude podobne. Bohuzel opak byl pravdou.
    Silne basy, ktere jsem ocekaval, se rozhodne nekonali, stredy taky nic moc. Zvuk mi celkove prisel takovy zasumeny, pri vyssi hlasitosti az hodne necisty.
    Byl jsem sklaman. Za ty sluchatka bych dal tak do 1000 kc jen za to, ze jsou bezdratove.

• , zakoupeno v iWant.cz

• Bluetooth
    • Pokud nevíte co s penězi..
    • To že sou hezký neznamená že sou dobrý...

Hele nebudu tu psát pro a proti... Řeknu vám to jednoduše nekupujte si tyhle sluchátka za tuhle cenu to opravdu nestojí... ten zvuk je docela hodně opravdu nepovedený hrozně obyčejný až příšerný, zahuhlané basy srovnatelné tak cca špunty za 300,-Kč... tyhle sluchátka bych si nevzal ani do sklepa na přebíraní brambor jsou dobré maximálně pro někoho kdo chce vypadat jako v reklamě na Gillette jde mi o kvalitu zvuku a ne jak mě budou hodnotit důchodci v autobuse .Jeto ŠPATNÁ volba... hodně mě to zklamalo.... zlaté Klipsch Image S4 II a web pana Peroutky sluchátka.net neznám lepší poměr ceny a zvuku a o přístupu pana Peroutky který rád poradí.
    Pokud chcete ovšem sluchátka k poslechu hudby, nejdřív si přečtěte recenze a pak si to honem rychle rozmyslete než dopadnete jako já.
    Sluchátka jsem kupoval na iWant.cz byl to můj druhý nákup na této prodejně a poslední ,jejich nevšední přístup mě udivuje…prostě jednou koupíte a argumentace: Jelikož je zboží rozbalené, stalo se tak neprodejným to myslíte vážně už nikdy více…

• , zakoupeno v Smarty.cz

• - perfektní na běhání a sport, drží v uších jako přibité
    • - super zvuk
    • - cena

kdo hledá sluchátka na sport, super volba