Beyerdynamic DT 770 PRO 32 Ohm

3 790 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Luxusní-elektronika.cz

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma96 % • 3 356 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma98 % • 598 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 26 568 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 427 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč89 % • 102 recenzíDalší informace

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

• , zakoupeno v Techhouse

Parádní zvuk. Až teď jsem poznal, jak moje předchozí levná sluchátka hrají špatně. Ve hrách to moc neřešíte ale poslech hudby je úplně o něčem jiném.

• Výborný zvuk.
  • , zakoupeno v Alza.cz

Velmi dobrá sluchátka, doporučuji.

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Studiová sluchátka BEYERDYNAMIC DT 770 PRO 32 DT 770 PRO 32 od Beyerdynamic jsou profesionální sluchátka, která jsou určená do studií pro kritický poslech a monitoring. Jejich dlouhá tradice sahá až do počátku 80. let, kdy se staly revolučními studiovými sluchátky. Od té doby jsou využívány předními studiovými odborníky. Zaručují výjimečný komfort díky měkkému polstrování. Jejich bytelná konstrukce zajistí dlouhodobou životnost. Technické údaje: • Uzavřená sluchátka • Klasický design • Schopnost vyrovnat se s velmi vysokým SPL • Bytelná konstrukce • SPL: 96 dB

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Zvuk a o to jde.
    • Kabel, délka přesně k PC.
    • Zatím nic

Materiály nemůžu hodnotit, mám je jen krátce a i když vypadají skvěle, nevím jestli se po dvou letech nerozpadnou, Mám totiž hodně špatnou zkušenost se značkou Pioneer, zvuk supr, ale jedny jsem koupil za cca 3000 Kč a druhé za cca 5000 Kč a oboje se po dvou letech doslova rozpadli. Takže se značkou Pioneer jsem skončil a to doživotně. Doufám, že tyto něco vydrží. Zatím si je užívám.

• , zakoupeno v Techhouse

• Výborný zvuk.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

Velmi dobrá sluchátka, doporučuji.

• Beyery jsem si chtěl zamilovat, ale nešlo to. Na hry hrají jeskyňovitě a jsou poněkud přebasované, na muziku obtěžují sy...

Zobrazit celou recenzi na www.audioweb.cz

• , zakoupeno v all4sound.cz

Velmi kvalitní zpracování, mnoho náhradních dílů, pro poslech z Tv, notebooku, mobilního telefonu, PC 32 Ohm
    odpovídající, velmi dobrá a svižná reprodukce, velmi dobře sedí a tlumí okolní zvuky.
    V kvalitě proti AKG K511 neuvěřitelný skok vzhůru.
    Pro přenosná zařízení, PC a AV receiver rozhodně doporučuji.
    Sluchátka zakoupena po doporučení z Allsound.cz .
    Cena odpovídá kvalitě zpracování, komfortu i kvalitě poslechu.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• odhlučnění od okolních zvuků
    • hrají moc pěkně, ale nemám srovnání, pouze s KOSS Porta Pro -ale ty už od teď nepoužívám :-)
    • nevím
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Beyerdynamic DT 770 je jistota.
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• zvuk
    • kvalita použitých materiálů
    • delší kabel
    • tlumí okolní zvuky

Dobrá kvalita zvuku v poměru cena/výkon. Pohodlně se nosí několik hodin i přesto, že jsou těžší. Delší kabel umožňuje volnější pohyb u počítače. Používáno na hudbu, filmy a hry.

• Kvalitní provedení
    • Perfektní zvuk
    • Pohodlí
    • 3,5 mm jack
    • Vyměnitelné díly
    • Poměr cena/výkon
    • Mohl by být odnímatelný kabel, s druhým v balení

Nejsem zrovna audiofil, ale asi se jím stanu. Sluchátka používám už asi půl roku, nikde nenastal žádný problém.
    Akorát jsem se zhruba 2 měsíce potýkal s pohodlím, sluchátka mi nebyla pohodlná na několikahodinové poslouchání, ale poté co jsem si sluchátka ,,osedlal" nemůžu nic, než chválit.
    Zkombinujte DT770ky s kvalitním zvukem a dostane se vám výsledku, o kterém si můžete u ostatních cenových vrstevníků jenom zdát. 100%