BlitzWolf BW-FLB3

Popis produktu

Parametry produktu

Sluchátka s mikrofonem
ano
Velikost měniče
13 mm
Přenos signálu
bezdrátová
Sluchátka s Bluetooth
ano
Doba přehrávání
5 hodin

Parametry produktu

Sluchátka s mikrofonem
ano
Velikost měniče
13 mm
Přenos signálu
bezdrátová
Sluchátka s Bluetooth
ano
Doba přehrávání
5 hodin

Popis produktu

Sluchátka TWS BlitzWolf BW-FLB3

Sluchátka BlitzWolf mají nízkou latenci pro dynamické přehrávání a vysokou kvalitu zvuku díky 13mm měničům. Jsou vybavena dobíjecí baterií s kapacitou 500 mAh a mikrofonem, který lze kdykoli odpojit. Navíc BW-FLB3 vypadá skvěle díky podsvícení RGB a futuristickému designu.

Pro elektronické sporty

Sluchátka mají velmi nízkou latenci pouhých 0,04 s. To znamená, že si při hraní svých oblíbených her můžete vychutnat ještě větší dynamiku a lepší synchronizaci obrazu a zvuku. Technologie Bluetooth 5.0 navíc zajišťuje rychlý a stabilní přenos signálu.

Působivý zvuk

Sluchátka jsou vybavena dynamickými 13mm měniči, které poskytují špičkový zvuk plný detailů. Kromě toho nabízí BW-FLB3 2 režimy: hudební a herní, které můžete používat podle vlastního uvážení.

Odnímatelný mikrofon

Další výhodou modelu BW-FLB3 je odnímatelný HD mikrofon. S tímto mikrofonem můžete volně komunikovat s ostatními hráči bez obav z rušení. Pokud jej právě nepoužíváte, můžete jej odpojit a uložit do nabíjecího pouzdra.

Odolná dobíjecí baterie

Model BW-FLB3 od společnosti BlitzWolf je vybaven baterií s kapacitou 500 mAh, která zajišťuje výdrž až 5 hodin. Kromě toho můžete díky displeji v nabíjecím pouzdře okamžitě zkontrolovat úroveň nabití baterie. Sluchátka můžete nabíjet pomocí kabelu USB-C (je součástí balení). Přibližně po 1,5 hodině bude BW-FLB3 opět připraven k použití.

Snadné použití, ergonomický design

Ovládání sluchátek je snadné a pohodlné. Model BW-FLB3 je vybaven dotykovými panely pro ovládání příslušenství. Snadno nastavíte hlasitost, přeskočíte skladbu, přepnete provozní režim, přijmete příchozí hovor nebo zapnete/vypnete sluchátka. Ergonomický design sluchátek navíc zajišťuje pohodlí, takže je můžete používat delší dobu bez nepohodlí.

Zahrnuto

BW-FLB3

Nabíjecí kabel z USB na USB-C

Silikonové náušníky (3 páry)

Uživatelská příručka

Specifikace

Výrobce

BlitzWolf

Model

BW-FLB3

Barva

Černá

Typ

Sluchátka

Materiál

ABS+PC

Mikrofon

Ano

Dotykové ovládání

Ano

Verze Bluetooth

V5.0

Podporované profily

HSP/HFP/A2DP/AVRCP

Přenosová vzdálenost 10 m

Odolnost 32Ω

Šířka přenosového pásma 20 Hz - 20 kHz

Kapacita baterie

Sluchátka 55 mAh (každé), nabíjecí pouzdro: 500 mAh

Doba nabíjení 1.5h

Doba přehrávání 3-5h

Doba hovoru 3-5h

Rozhraní

Typ C

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.