Bluedio Turbine T2 Plus

Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
uzavřená

Bezdrátová sluchátka Elegantní bezdrátová sluchátka ve verzi plus nabízí integrované FM rádio a slot pro SD paměťovou kartu. Hudební přehrávač připojíte pomocí funkce Bluetooth 5.0, zařízení lze poté ovládat pomocí vašeho hlasu. Můžete přepínat songy, upravovat hlasitost nebo ovládat vaše zařízení pomocí hlasového asistenta, BLUEDIO T2+ jsou velmi unikátní sluchátka a zajisté je ocení nejen milovníci moderních technologií, ale i praktičtí lidé, kteří neuznávají metry kabelů válejících se po podloze. Od zařízení se můžete vzdálit až na 10 m a signál bude stále křišťálově čistý a jasný. Sluchátka jsou frekvenčně vyvážená, přináší plnohodnotný ničím nerušený poslech po celý den. Pohodlné náušníky s paměťovou pěnou, složitelná konstrukce, měkký hlavový mostek a dokonalé odhlučnění od okolního ruchu vám dá možnost vychutnat si vaší oblíbenou hudbu v tramvaji, při jízdě na kole nebo v kanceláři. Baterie ve sluchátkách vydrží na jedno nabití až 40 hodin, takže můžete poslouchat hudbu celý pracovní týden. A pokud by se vám baterie vybila a vy neměli přístup ke zdroji, můžete využít audio kabel pro nekonečný poslech.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant99 Kč94 % • 27 144 recenzíDalší informace

• rádio

• - dlouhá výdrž baterie - možnost poslouchat rádio a přehrávat MP3
      • sluchátka jsou těžší a tlačí na uši

• FM rádio, slot na SD kartu, dlouhá výdrž, pro mě skvělý zvuk
    • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant99 Kč94 % • 27 144 recenzíDalší informace

• Nehrají přes Bluetooth

Sluchátka jsem úspěšně spároval s NTB Dell a telefonem Samsung S20 FE, v případě telefonu v nich alespoň praská, ale hudba nehraje. V případě NTB je úplné ticho. Jediné jak jsem si zvuk sluchátek alespoň poslechl bylo po připojení audio kabelu. Sluchátka jsem si koupil hlavně kvůli bezdrátovému přenosu, pro poslech hudby a připojení k NTB kvůli pracovní komunikaci (MS teams). Nevím jestli jsem narazil na špatný kus nebo ani jedno moje zařízení není schopné se sluchátky komunikovat (což se mi nezdá pravděpodobné), takže budu reklamovat.

• Celkem slušný zvuk
      • Výdrž sluchátek
      • Fm radio
      • Na nejnižší hlasitost příliš hlasité
      • Nešly spárovat s telefonem

Kupoval jsem kvůli fm rádiu v bezdrátových sluchátkách. Je to velké zklamání. Fm stanice to sice naladí, ale jen trochu pohonu hlavou i když má stanice čistý signál po pohnutí hlavy signál začne šumět. Navíc se mě nepodařilo sluchátka spárovat s telefonem Bluetooth. Navíc sluchátka na nejnižší hlasitost jsou dost hlasitá. NEDOPORUČUJi!!!!!!!!!

• skvělé zvukové podání
      • odnímatelný kabel
      • bezdrátový i kabelový provoz

Skvělá sluchátka s možností provozu bezdrátově nebo na odnímatelný kabel (pokud si jej přelomíte snadno vyměníte a nepřijdete o sluchátka. Nečekaně velmi dobré zvukové podání. Nemusí sedět na každou hlavu jako tomu bylo naneštěstí u mne. Sluchátka jinak vřele doporučuji. Jedná se o skvělá sluchátka pro použití v klidovém stavu (pro běh atd. se z logiky konstrukce nehodí).

• Lehké a dobře se nosí
      • Krásný a čistý zvuk a to relativně i u rádia
      • Dlouhá výdrž baterie

Vzhledem k ceně super sluchátka, jsem maximálně spokojený

• Všeobecná spokojenost

• - Zvuk
      • - Funkce
      • - Cena
      • - Výdrž (i do dnešní době ohromná)
      • - Konstrukce (po času odešly)

Bluedio Turbine T2 Plus byly moje první sluchátka od Bluedia, které jsem kupovala cca před 2 lety. Avšak před 3 dny se odebraly na věčnost. Což je rozhodně škoda (odešlo zapínací tlačítko). Aspoň o důvod víc ke koupi T7 - musím upřímně říct, že jsem přemýšlela nad JBL a Marshall, ale nakonec u mě rozhodla cena.

Bluedio Turbine T2 Plus při prvním spuštění mě moc uchvátily. Sama však musím uznat, že jsou opravdu přebasované. Po pár dnech se na to dá zvyknout, a pak Vám to už ani nepřijde. Rozhoduje na jakém typu zařízení je používáte (i typ přehrávače).

Funkce již v té době byly velmi dobré (i do dnešního dne). Osobně jsem je ale nevyužila. Jen jednou za čas hovory. Většina lidí mě slyšela bez problémů.

Cena je rozhodně vždy příznivá a zvlášť teď po letech.

Výdrž je excelentní. Nabíjela jsem opravdu minimálně (jednou za cca 14 dní někdy i měsíc).

Musím říct, že koupi rozhodně nelituji.

• , zakoupeno v BezdratovePecky.cz

Za ty peníze super sluchátka.