Recenze Bose QuietComfort 35 II

Ověřený zákazník Rstore.cz

Pavel

Přidáno: 23. září 2018

Zakoupeno v Rstore.cz

• Velké snížení okolního hluku už při nasazení sluchátek, při zapnuté hudbě nejde z okolí slyšet nic (ticho ve vlaku, myčka, hluk z okna, zvonek v bytě, příchozí člen domácnosti, prostě neslyším nic)
  • Vždy jsem se bránil koženkovým náušníkům, protože se hodně potím a mám pod nima opruzenou kůži. Nevím jak to u Bose udělali, ale hlava se mi nepotí ani po 4 hodinách s nasazenými sluchátky.
  • Netlačící vypolstrovaný hlavový most
  • 20h výdrž na baterii v pohodě vystačí na týden poslouchání
  • Hlasová komunikace je super - při zapnutí sdělí stav nabití baterie, při (při/od)pojování bluetooth zařízení zas řekne název zařízení, ne jen číslo jako u jiných výrobců
  • Pevná krabička s kapsou na kabely
  • Úroveň snížení okolního hluku regulovaná tlačítkem
  • Při hovorech mne na ostatní slyší čistě, jako bych mluvil přímo do telefonu
  • Dle mého názoru čistý zvuk ve výškách a středech, obohacený o rozumnou úroveň basů, které mám u pop-music rád
  • Absence kabelu je velmi návyková. Kabely už znovu nechci ani vidět.
  • U videa neregistruji žádné zpoždění zvuku oproti obrazu
  • Nastavitelné automatické vypnutí při nečinnosti
  • Kvalitně zpracované
  • Otáčení sluchátek by mohlo být na druhou stanu. Když si je sundám a chci je mít na krku, otočím sluchadla do boku, ale jsou pak reproduktorem dopředu.
  • Nelze poslouchat a nabíjet
  • Občas blbne tlačítko pauzy/přijetí hovoru. Někdy prostě stisk nic neudělá.
  • Občasný zmatek na iPhone pokud zapnu sluchátka a hned mám příchozí hovor. Zvuk nejde slyšet nikde, a až po chvíli mi dojde že musím manuálně přepnout výstup.

Geniání sluchátka. Vysoká cena je vykoupena kvalitně zpracovanými sluchátky, které prostě bezvadně fungují, jsou velmi pohodlné, a vypadají dobře.

Utlumení vnějších ruchů: Velmi kvalitní
Středy a výšky: Čisté
Basy: Dostatečné
Jsem hudební: Amatér
Délka kabelu: Tak akorát
Konstrukce a materiál: Výborný

mobilenet.cz

Přidáno: 11. dubna 2018

Recenze Bose QuietComfort 35 II – Ta nejlepší sluchátka pro samotáře | mobilenet.cz

Jak už jsem v této recenzi jednou psal, pokud se chcete co nejlépe odtrhnout od okolního světa, jiná sluchátka už hledat nemusíte. Bose má potlačení okolního hluku opravdu v malíčku. Zároveň jsou to dost možná ta nejpohodlnější sluchátka s touto funkcí na trhu. Jestli trávíte spoustu času cestováním či potřebujete v kanceláří trochu vlastního prostoru, sluchátka QC35 II budou vaším nejlepším společníkem.

Celá recenze na mobilenet.cz
Ověřený zákazník Rstore.cz