Bose QuietComfort 45

Bezdrátová sluchátka značky Bose s výdrží až 22 hodin. Disponují velmi kvalitním zvukem, systémem odstraňujícím hluk při mluvení a bezpečným Aware režimem...
5 989 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Servatech s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 2 068 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 3 709 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 376 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 19 719 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč100 % • 1 recenzeDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma92 % • 3 049 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč97 % • 47 444 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby69 Kč92 % • 3 161 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby99 Kč91 % • 704 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 915 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Info v obchoduZdarma97 % • 86 998 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč96 % • 4 321 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč86 % • 6 714 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma92 % • 6 116 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta78 % • 4 958 recenzíDalší informace

Bezdrátová sluchátka z dílny značky Bose, která kombinují vlastnosti jako potlačení hluku, perfektní zvukový výkon a zároveň nevěřitelné pohodlí. Mají nastavitelný ekvalizér, díky kterému si můžete hudbu vyladit dle vašich představ. Co se týče vnějšího hluku, vybírat můžete mezi Tichým režimem a Aware Modem. Zatímco tichý režim zcela potlačí veškerý okolní hluk, Aware Mode v případě potřeby propustí některé zvuky z vašeho okolí, například přibližující se auto. Sluchátka mají i mikrofonový systém odstraňující hluk, takže vás na druhé straně spojení uslyší dobře, ať už jste vevnitř nebo venku. Navíc disponují velmi lehkou konstrukcí a příjemně měkkými polstrovanými náušníky.

Plně nastavitelná

Kromě nastavení okolního hluku, kdy můžete volit mezi jeho úplným vypnutím v Tichém režimu, či Aware Modem, umožňují tato sluchátka i detailní nastavení ekvalizéru. Můžete si vyladit basy, středy i výšky tak, jak vám to na poslech bude příjemné.

Konstrukce
přes hlavu (náhlavní)
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
otevřená

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Sluchatka jsou velmi dobra, snadne sparovani s telefonem i notebookem najednou, pri prichozim nebo teams callu se samo prepne na spravne zarizeni. Kvalita zvuku super, noise cancellation taky top. Pri callu je dobre vypnot NC abyste se sami slyseli. Jedine, co me zarazilo, ze nedrzi na hlave az tak pevne, pri predklonu maji tendenci sklouznout, coz ale zase muze byt plus v tom ze pri dlouhem pouzivani za stolem nebo v letadle nebudou tlacit. Pro nekoho, kdo s nimi chce chodit po ulici doporucuji vyzkouset, pokud je chcete hlavne domu a do dopravnich prostredku pak jednoznacne doporucuji.

• skvělý noise cancelling
    • pěkný design

Nová sluchátka jsem vybíral poměrně dlouho a přestože jsem četl na QC45 i několik recenzí typu "žádný progress proti QC35" a podobně, tak jsem se je rozhodl koupit. Musím říct, že po týdnu intenzivního zkoušení jsem naprosto nadšený. Noise cancelling je naprosto precizní, zkoušel jsem použít u extrémně hlučného mixéru a i tak byl zvuk skvělý. Ve fitku dokud mi někdo nezaklepe na rameno tak vůbec nevím, že na mě mluví (samozřejmě pokud ho nevidím ;-) ) Další skvělá věc jsou velké "mušle", které zakryjí kompletně celé ucho a ani po několika hodinách nemáte pocit, že by Vás sluchátka obtěžovala, nebo někde tlačila. Co se týká kvality zvuku, tak aktuálně přecházím ze sluchátek Audio-Technica ATX M50x, se kterými jsem byl velmi spokojený a Bose mi proti nim nepřijde nijak výrazně lepší, ani horší. Audio Techniky mi přišly, že mají trošku výraznější basy, ale to mi upřímně při stylu hudby kterou poslouchám až tolik nevyhovuje, takže jsem asi o něco málo spokojenější se zvukovým projevem který přináší Bose. A poslední věc která mi na QC45 vyhovuje, je jejich skladnost, jdou opravdu "zmuchlat" pratkicky jakkoliv i v případě, že sebou netaháte originál pouzdro (které je taky velice pěkné a kvalitně provedené). Prostě mohu jen a jen doporučit, pro běžný poslech v kanclu, ve fitku a na doma za mě super. Samozřejmě pro audiofily je zde asi jiná cenová kategorie, ale mně naprosto vyhovují.

• , zakoupeno v Alza.cz

This was my best buy. If you are traveling, doesn't matter if by train or airplane, you will have a pleasant journey. You can listen your entertainment with a good quality sound and without the outdoor interference.This is a wonderfull !!! Listem music inside a airplane without the brummmmmm

Konstrukce
přes hlavu (náhlavní)
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
otevřená

Žádný hluk při mluvení

Sluchátka mají zabudované 4 externí mikrofony, která rozpoznají a zcela izolují váš hlas od okolního hluku. Algoritmus na potlačení hluku zároveň filtruje zvuky v okolí, které dokáže efektivně ztišit. Můžete se tedy těšit na velmi jasné a čisté konverzace, a to i v případě velkého větru či na opravdu rušné ulici.

Žádný hluk při mluvení

Výborná výdrž

Baterie sluchátek QuietComfort 45 vydrží až 22 hodin přehrávání či telefonování. Dalších 15 minut nabíjení vám poskytne 3 hodiny k dobru, plného nabití se pak dočkáte za 2,5 hodiny. Kdyby ani to nestačilo, dostanete k nim i kabel, se kterým je jejich výdrž neomezená.

Výborná výdrž

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Specifikace Bose QuietComfort 45

BOSE QuietComfort 45 White

Bose QuietComfort 45 jsou bezdrátová sluchátka přes uši s nejlepším
potlačením okolního hluku, které nabízí vysoce kvalitní zvuk, lehkou
konstrukci pro komfortní nošení s integrovanými ovládacími prvky,
podobně jako u legendárních QC 35 II. Bose QuietComfort 45 disponují
výdrží baterie na jedno nabití až 24 hodin, vylepšenou technologií
aktivního potalčení okolního hluku a režimy Aware a Quiet.

Bose QuietComfort 45 jsou bezdrátová sluchátka přes uši s nejlepším
potlačením okolního hluku, které nabízí vysoce kvalitní zvuk, lehkou
konstrukci pro komfortní nošení s integrovanými ovládacími prvky,
podobně jako u legendárních QC 35 II. Bose QuietComfort 45 disponují
výdrží baterie na jedno nabití až 24 hodin, vylepšenou technologií
aktivního potalčení okolního hluku a režimy Aware a Quiet.

Perfektní potlačení hluku, komfortní pohodlí a špičkový zvuk v klasickém designu

Komfortní pohodlí pocítíte už při prvním nasazení sluchátek na hlavu.
Měkké polštářky vám jemně obklopí uši a skvěle je utěsní. Jakmile
sluchátka zapnete, okolní hluk na pozadí okamžitě zmizí a vy budete
slyšet pouze vaší oblíbenou hudbu.

Ikonická sluchátka s potlačením okolního hluku jsou zpět s ještě
lepší technologií Noise Cancelling a novým režimem Aware, lehčími
materiály pro pohodlnější nošení a proprietární akustickou technologií
pro silný a křišťálově čistý zvuk.

Sluchátka Bose QuietComfort 45 jsou dokonalá symbióza se špičkovou redukcí okolního hluku, pohodlí a perfektního zvuku.

Magický pocit bez použití kouzel

Všechno to začalo technologií Acoustic Noise Canceling, která je
výsledkem více padesátiletého výzkumu. K nepřetržitému měření,
porovnávání a následné reakci na okolní hluk používá technologie od
společnosti Bose malé mikrofony skryté ve sluchátkách, které nepřetržitě
odposlouchávají okolní hluk. Tento hluk je vyrušen opačným signálem,
což má za následek eliminaci okolního hluku. Pomocí tlačítka ne levé
mušli sluchátek si můžete vybrat mezi aktivním potlačením hluku nebo
režimem Aware, který vám umožní naopak slyšet reálně vaše okolí.

Aware Mode - Více hudby, více z vašeho okolí

V režimu Aware můžete reálně vnímat své okolí pomocí mikrofonů, které
zachytí zvuky vašeho okolí a sluchátka je přirozeně reprodukují. Můžete
tak současně poslouchat vaší oblíbenu hudbu i své okolí kolem vás.
Slyšíte tedy vše, co potřebujete, ale s mnohem vyrovnanější hlasitostí.
Vše bude znít jako byste vůbec neměli sluchátka.

Vaše hudba s realistickým zvukem nejvyšší kvality

Ať je to hudba, podcasty nebo videa, prostě se jedná o váš oblíbený
obsah, který milujete. Právě proto jsou sluchátka Bose QuietComfort 45
vybavena exkluzivními technologiemi Bose, jako je akustická architektura
TriPort a Active EQ s optimalizací hlasitosti, která navíc zesiluje
výšky a basy a tím zajišťuje vyvážený zvuk při jakékoli hlasitosti. Basy
zůstávají konzistentní, i když snižujete hlasitost, a hudba je stále
čistá, i když jí zvyšujete.

Pohodlí tvoří detaily

Skvělý zážitek z poslechu vyžaduje i odpovídající úroveň pohodlného
nošení. O tom vás přesvědčí právě sluchátka QuietComfort, která se
zaměřují na všechny malé detaily a tím přinášejí neuvěřitelný komfort
při nošení. Jako například hladké polštáře náušníků na mušlích, které
jsou vyrobené z měkké, luxusní, plyšové, syntetické kůže. Hlavový most
navíc disponuje nízkým kontaktním tlakem tak, aby vás při nošení nic
netlačilo a neotravovalo. Skoro zapomenete, že je máte na hlavě a to
dokonce po hodinách poslechu.

Materiál sluchátek je vyroben z nylonu naplněného skleněnými vlákny a tím jsou odolný proti pádu a drží svůj tvar.

Každý otočný bod je vyroben z litého kovu a pomocí speciálních pantů jsou sluchátka obzvláště odolná a robustní.

Jasnější telefonní hovory uvnitř i venku

Přidáním čtvrtého, externího mikrofonu bylo docíleno vylepšeného
snímání hlasu na špičkové úrovni. Navíc sluchátka izolují a zvýrazňují
váš hlas, zatímco technologie NC potlačuje okolní hluk a filtruje okolní
zvuky pro čistší a jasnější konverzaci. To vše se děje v reálném čase,
což vám dává jistotu, že váš hlas zní zcela zřetelně a to dokonce i ve
větrných a hlučných podmínkách.

Životnost baterie 24 hodin

Sluchátka Bose QuietComfort 45 mají ještě delší výdrž baterie než
jejich předchůdci. To znamená, že si můžete užívat hodiny klidu a pohody
a poslouchat svou oblíbenou hudbu i v rámci velmi dálkových letů.
Sluchátka QuietComfort 45 se nabíjí pouhé 2,5 hodiny a díky rychlému
nabíjení získáte za 15 minut až 3 hodiny přehrávání. Nebo připojte
dodaný zvukový kabel a poslouchejte díky připojení přes kabel ještě
déle.

Bose Music aplikace pro individuální ovládání

Ať už si budete chtít přizpůsobit zvuk svému prostředí nebo hudbě,
tak aplikace Bose Music vám poskytne větší kontrolu a zajistí vám
kombinovat produkty Bose s ještě lepším zážitkem z poslechu.
Sluchátka jsou navíc optimalizována pro hlasové asistenty Google
Assistant a Amazon Alexa. V aplikaci Bose Music si můžete snadno vybrat
vámi preferovanou službu. Pro aktivaci asistenta následně stačí
stisknout tlačítko na pravém sluchátku.

Google Play

App Store

Podrobnosti o produktu

Barevné provedení

Bílá

Rozměry

- Sluchátka: 18,4 cm x 15,24 cm x 7,62 cm  (V x Š x H)
- Cestovní pouzdro: 21,1 cm x 14,5 cm x 5,1 cm (V x Š x H)
- Audio kabel: 1,2 m
- USB kabel: 30,5 cm

- Sluchátka: 0,24 kg
- Pouzdro: 0,18 kg

Obsah balení

Sluchátka QuietComfort 45

Cestovní pouzdro

Nabíjecí kabel USB-C (délka 30 cm)

Audio kabel (konektor 3,5 mm a 2,5 mm)

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• skvělý noise cancelling
    • pěkný design

• , zakoupeno v Alza.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MALL.CZ

• skvělé ANC

Trošku laciný "feel" za tolik peněz. Ocenil bych lepší materiály.

• Recenze

• Unboxing