Bose QuietComfort SE

5 590 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Servatech s.r.o.
Seřadit:

• Aplikace dobře ovladatelná
    • ANC funguje skvěle
    • Aware mode taky funguje jak má, člověk opravdu slyší co se kolem děje
    • Po delším nošení se krapet orosí uši

Kdysi jsem dostala Bose SoundSport sluchátka jako dárek, jednoznačně nejlepší a nejpohodlnější sluchátka jaké jsem kdy měla a po x letech stále fungují. Když jsem začala shánět sluchátka přes uši, vyzkoušela jsem nejdříve levnější Sennheiser a JBL, ale obojí jsem musela vrátit. Bose za tu cenu prostě jednoznačně stojí. Pohodlí a kvalitní zvuk jsou pro mě při poslechu hudby nejdůležitější a to tyhle sluchátka poskytují na jedničku.

• , zakoupeno v basys.cz

Sluchátka výborně sedí na uších, perfektně tlumí okolní hluk a zvuk, jak už to u Bose produktů bývá, je skvělý. Cena odpovídá kvalitě.

• Zvuk, jednoduchá obsluha

Sluchátka s rádiem
Doba přehrávání
24 hodin

Popis produktu

Sluchátka s potlačením hluku – dokonalá rovnováha ticha, pohodlí a zvuku. Bose používá malé mikrofony k měření, porovnávání a kontrastu vnějšího šumu a jeho snížení prostřednictvím opačného signálu.High Fidelity: Akustická architektura TriPort poskytuje hluboký a plný zvuk. Aktivní ekvalizér s optimalizovanou hlasitostí vždy poskytuje vyvážený zvukový výkon s hladkými basy při nízké hlasitosti a trvale čistou hudbou při vysoké hlasitosti.Tichý a pozorný režim: Zvolte Tichý režim pro úplné snížení hluku nebo Režim Aware, abyste slyšeli okolní svět pomocí sluchátek kolem uší a vychutnali si hudbu a zároveň si byli vědomi svého okolí.Sluchátka přes uši: Tato bezdrátová sluchátka jsou dostatečně pohodlná na celodenní nošení. Jsou vyrobeny z měkké syntetické kůže a nárazuvzdorného nylonu, vyvíjejí minimální tlak a jsou a odolné.Až 24 hodin výdrže baterie: Baterie poskytuje až 24 hodin používání na jedno nabití.* 15minutové rychlé nabíjení vám poskytne 3 hodiny přehrávání na cestách, nebo připojte přiložený audio kabel pro delší výdrž baterie.

Hodnocení produktu

3zákazníci doporučují produkt