Buxton BHP 8020

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
polootevřená

• , zakoupeno v Electro World

• naprosto super zvuk a cena je vic nez dobra, malo penez za celkem dost kvality, kabel jen na jedne strane coz je vyhoda
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Hrajou docela dobře, za 300,- Kupoval jsem je dceři k MP4-protože pecky neuznávám... Vybíral jsem podle frekvence alespoň 20-20k... a jelikož dcera je ještě malá-šel jsem po ceně... Mají příjemnej materiál na uši i na "čelence" přes hlavu-koženka... Uvidíme, kolik toho vydržej-přeci jenom je tam i plast, ale opravdu za 300,- hrajou dobře-jsem muzikant-trošku tomu rozumím... Samozřejmě nesmíte porovnávat se sluchátkama za 10litrů.. ale v už jsem měl na uších dost sluchátek-ale tyhle blbě nehrajou...

Konstrukce
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
polootevřená

• Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
  • Citlivost: 114 dB ± 3 dB (at 1 KHZ)
  • Impedance: 32 Ohm ± 10%
  • Průměr reproduktoru: 40 mm
  • Délka kabelu: 1,2 ± 0.03 M
  • Konektor: 3,5 mm

Kvalitní koženkové polstrování náušníků a hlavového mostu pro pohodlné dlouhodobé nošení.

Atraktivní vzhled pro zvýraznění vaší osobnosti. Módní design.

Uzavřená konstrukce pro zlepšenou reprodukci hutných basů. 40mm měniče nového typu s neodymovým magnetem pro vyvážený akustický výkon.

Jednoduše nastavitelný hlavový most pro bezpečné a pohodlné nošení.

Dokonale vyvážená reprodukce basů a výšek.

Skládací konstrukce pro snadné přenášení. Jednostranný vstup kabelu.

• , zakoupeno v Electro World

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.