Campfire Audio Supermoon

Univerzálně laděná i tvarovaná IEM sluchátka s magnetoplanárním měničem (14 mm). 3D tištěné tělo s ocelovými prvky, odpojitelný symetrický MMCX kabel Time Stream (Jack 4.4 mm)...
30 990 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka Audigo.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • Více variantZdarma99 % • 1 501 recenzíDalší informace

Popis produktu

Univerzálně laděná i tvarovaná IEM sluchátka s magnetoplanárním měničem (14 mm). 3D tištěné tělo s ocelovými prvky, odpojitelný symetrický MMCX kabel Time Stream (Jack 4.4 mm)...

Parametry produktu

Konstrukce
do uší
Citlivost
94 dB/mW
Kmitočet min
5 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Konektor
4,4 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Parametry produktu

Konstrukce
do uší
Citlivost
94 dB/mW
Kmitočet min
5 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Konektor
4,4 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Popis produktu

Supermoon je těžké zaskočit

První model Campfire Audio se samostatným měničem Planar Magnetic a 3D tištěným tělem s integrovanými ocelovými prvky, to je náš nový SUPERMOON. Na jeho ladění je dokonalý spoleh od nejnižších basů až po precizní detaily - bez ohledu na to, který žánr právě letí.

  • dospělé ladění zvuku s typicky kvalitním magnetoplanárním basem
  • velmi univerzální ladění pro jakýkoli žánr a dlouhý poslech
  • samostatný magnetoplanární měnič o průměru 14 mm
  • tělo kombinující 3D tisk s ocelovými prvky

3D tisk znamená Komfort 2.0

Pro výrobu sluchátek řady Chromatic Series jsme si nechali patentovat nový způsob 3D tisku, který nám umožnil vkládat měnič přímo do těla vyrobeného z jediného bloku materiálu, aniž bychom byli jakkoli limitováni při hledání ideálního tvaru sluchátka. Vznikl tak náš jedinečný "Solid Body Design", díky němuž dokážeme mnohem lépe sladit projev samotného měniče s akustickým prostředím, které ho obklopuje, a zároveň eliminujeme jakékoli nepřesnosti na trase od měniče k ocelovému výstupu ze sluchátka.

To vše v dosud nejpohodlnějším tvaru sluchátek Campfire, vycházejícím přímo z custom odlitků reálných uživatelů. Lépe se tak můžeme vyvarovat nevhodně umístěných hran nebo opěrných bodů v místech, kde se to uchu příliš nelíbí.

  • 3D tištěné tělo Solid Body Design
  • měnič umístěný v těle z jediného bloku materiálu
  • přesné naladění akustického okolí měniče
  • dokonalé tvarování bez ostrých hran
  • nulový tlak na citlivá místa uší

Full-range 14mm Planar

Měniče typu Planar Magnetic platí za HighEnd řešení zajišťující vysokou věrnost, minimální zkreslení, rychlost a především nepřekonatelnou robustnost basového základu i bez jeho nepřirozeného posílení. Překážkou snadné implementace ale vždy byla především nízká citlivost a účinnost. Jakmile se nám povedlo vyřešit tyto dva nedostatky, cesta k modelu Supermoon byla volná.

Vznikl tak model s vynikající úderností i prokresleností basového pásma, velmi bohatým a přirozeným středovým pásmem, ale zároveň také model s bleskovou odezvou i na nejmenší detaily. Supermoon přitom není ve výškách nikdy příliš ostrý nebo unavující a hodí se i pro velmi dlouhý poslech.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.