Canyon CNR-HS11

jsem velmi spokojena poměr cena výkon a produkt doporučuji

• Lehké,dobry zvuk,dlouhý kabel,doporučuju

Již jsem měl sluchátka této značky, tyto jsou opět super

• , zakoupeno v Alza.cz

Objednala jsem to jako dárek k vánocům tak doufám že se bude dotyčnému líbit.

Citlivost
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
otevřená

CANYON sluchátka+mikrofon CNR-HS11 20Hz-20kHz, bílo-oranžová

Stereo sluchátka s měkkými náušníky a nastavitelný temenní most

Pokud chcete komunikovat přes Internet, tak Canyon CNR-HS11N splní všechny vaše potřeby a požadavky. Tato lehká stereo sluchátka s mikrofonem mají měkké náušníky a nastavitelný temenní most pro pohodlné nošení. Canyon CNR-HS11N jsou vybaveny nastavitelným mikrofonem pro vaše pohodlí. Jsou k dispozici v bílé a oranžové barvě a jsou také dodávány s webkamerou CNR-WCAM113 v setu CNR-CP8.

Hlavní výhody:

Délka kabelu 2.4 m

Barva Bílá / Stříbro

Typ balení Retail

2zákazníci nedoporučují produkt

• Za ty peníze nic lepšího jsem na uších neměl,hrají lépe než některé za několik tisíc.A to se mě jich dostalo do rukou několik desítek.

Vyvážený zvuk celkem dobře zobrazují i detajily. Všem co si chtějí poslechnout dobrou muziku a mají hluboko do kapsy vřele doporučuji.Hned jsem je koupil také vnukovi a ten je také velmi spokojen.

• Skvělý zvuk s dobrými basy
    • Výborně sedí na uších, jsou pohodlná a lehká
    • Nízká cena
    • Velmi dobrý mikrofon
    • Zpracování

Trochu jsem se bál značky Canyon, ale zbytečně, za tu cenu jsou to nadprůměrně dobrá sluchátka se slušným mikrofonem, který se hodí na skype, ale i pro natáčení her.

• velká maximální hlasitost
    • velmi dlouhá šňůra
    • dobře sedí na hlavě
    • dobrý mikrofon na hry i na skype

jsem velmi spokojena poměr cena výkon a produkt doporučuji

• Lehké,dobry zvuk,dlouhý kabel,doporučuju

Již jsem měl sluchátka této značky, tyto jsou opět super

• , zakoupeno v Alza.cz

Objednala jsem to jako dárek k vánocům tak doufám že se bude dotyčnému líbit.

• Výborný mikrofon - pro operátora call centra super

I hudba se dá poslouchat - ale já osobně jsem si koupil tyto sluchátka pro "telefonování" , jako operátor.. A to jsem tedy spokojen. Za tyto peníze bych řekl, že je to velice dobrý nákup. ;)

• , zakoupeno v Alza.cz

• Kvalitní sluchátka s mikrofonem za dobrou cenu.
    • není nic

Druhé sluchátka, maximální výdrž... denně cca 6 hodin makaly, nyní odešel mikrofon. Po cca 2 letech.

• Solidní zpracování
    • Sklopný flexibilní mikrofon
    • Netlačí, nesvírají, dobře drží
    • Regulace hlasitosti
    • Mušle jsou uzavřené, ale při jejich malé velikosti nesedí kolem uší, ale na boltcích - takže vlastně funkci uzavřených sluchátek úplně neplní...
    • Nastavování velikosti jde trochu ztuha

Sluchátka jsem kupoval hlavně pro používání ve Skype, což splňují beze zbytku. Čekal jsem v této kategorii bezbasový zvuk, ale ku podivu sluchátka basují slušně a slabší mají spíše středy a výšky - to se ale na rozdíl od chybějících basů dá doladit ekvalizérem. Kabel je vyvedený z levé mušle, stejně jako mikrofon. Provedení je celoplastové, ale vypadá vcelku odolně. Regulace hlasitosti je celkem zbytečná. Mikrofon má standardní zvuk. Poměr výkonu k ceně je myslím vynikající.

dobré levné sluchátka

• , zakoupeno v suntech.cz

• cena, nastavitelný mikrofon, ovládání hlasitosti na šňůře

pro děti k PC a na Skype hovory naprosto ideální