Cellularline Mosquito Bluetooth

• , zakoupeno v iPouzdro.cz

• Velmi funkční
  • , zakoupeno v CELKOM.cz

• Nenašel jsem žádne výhody
    • Sluchátka v kapse u kalhot hrály přerušovaně.
    • Při pohybu po bytě hrála jen v okruhu do 2-3 metrů. Při větší vzdálenosti zvuk vypadl úplně.

Konstrukce
bezdrátová
Sluchátka s Bluetooth
Doba přehrávání
4 hodin

Bezdrátová sluchátka Cellularline Mosquito jsou ideální volbou pro všechny, kdo vyžadují absolutní svobodu pohybu při poslechu hudby. Stačí propojit sluchátka pomocí Bluetooth k Vašemu smartphonu nebo tabletu a můžete si plně užívat svůj oblíbený playlist.

Kovová konstrukce reproduktorů dodává sluchátkům moderní design a díky magnetickým zakončením můžete sluchátka bezpečně nosit na krku, i když je zrovna nepoužíváte. Mikrofon s tlačítkem pro dálkové ovládání využijete pro příjmání hovorů a funkce Clear Voice zajistí vysokou kvalitu hovoru.

4zákazníci nedoporučují produkt
  • Cellularline Mosquito jsou naprosto ideální pro ty, co ke svému iPhonu hledají bezdrátová sluchátka, ale nechtějí za ně ...

Zobrazit celou recenzi na www.letemsvetemapplem.eu

• , zakoupeno v iPouzdro.cz

• Velmi funkční
  • , zakoupeno v CELKOM.cz

• Nenašel jsem žádne výhody
    • Sluchátka v kapse u kalhot hrály přerušovaně.

• Zatim nic
    • Sluchatka nefunguji ani na tabletech, ani na smartphonech, zkouseno na mnoha zarizenich, sem tam je slyset zvuk, ale z 90 ℅neni slyset nic
    • Spunty jsou zvlastne vyrobene, jsou ze dvou casti a spoj v uchu neprijemne tlaci

Vyhozene penize...

• Zvuk
    • Plochý kabel
    • Basy
    • 2x reklamace a vždy nový kus
    • za 2 roky 2x na reklamaci

Za vcelku příjemnou cenu hodně muziky

• -krásný zvuk
    • -basy+
    • -design 1+
    • -plochý kabel
    • -cena
    • zatím nic

Mám je dva týdny a jsem nad míru spokojen. Mohu říci že s Beats audio celkem totožný zvuk (kvalita).

• to už všichni zmínili....
    • Asi po 3 dnech od koupi, přestali fungovat. A né že by to bylo kabelem jako u normálních za 200kč. Prostě přestal jít ze dne na den zvuk a tím je hotovo. Měnit je nebudu protože to nemá ani cenu. Prostě byla chyba je koupit.

Je jedno jestli si koupíte za 150,200 a nebo 600kč...pokaždý se poserou...

• příjemný design
    • sluchátka se nezamotávají
    • dobrý zvuk
    • pohodlné špunty do uší
    • sluchátka nevypadávají
    • mám je od května (2013) a už dvakrát byli na reklamaci

Dobře tlumí okolní zvuky a zároveň hudba není slyšet všude okolo. Kabel se nezamotává a je dostupný v několika barevných variantách. Sluchátka hezky sedí, ale vyčuhují a to by mi asi vadilo, kdybych se to neschovalo pod vlasy. Jedinou vadu vidím v tom, že je mám od května 2013 a už jsem je byla dvakrát reklamovat, ovšem pokaždé mi je vyměnili za nový kus.

• plochý kabel
    • vysoká kvalita zvuku
    • pěkný desing
    • chybí klip na přichycení kabelu

Moc se nezamotávají díky plochému kabelu, výborně hrají, perfektně padnou do uší (i když to je dost individuální) a mají tři různě velké náušníky. Mají moc pěkný dvoubarevný desing. Není s nimi slyšet okolní hluk. Jediné mínus vidím v absenci klipu, bez kterého se sluchátka při chůzi z uší uvolňují. Vyřešil jsem malým kolíčkem z domácích potřeb.

• výborný zvuk
    • silné basy a výšky (tak akorát)
    • plochý kabel
    • barevné provedení
    • kompatibilita s iPhone i ostatními smartphony
    • náhradní náušníky
    • design ;)
    • neznámá značka
    • trochu vyčuhují z uší

Sluchátka bych vřele doporučil. Mohu je přirovnat k předraženým Monster UrBeats. Doufám že mi dlouho vydrží ;)