Creative Tactic 3D Wrath Wireless

• Robustní
    • Automatická instalace ovladačů
    • Cca 330 gramů
    • Slabý mikrrofon

První, čeho si člověk na sluchátkách všimne, když je dá poprvé na hlavu, je jejich relativně velká váha. Nikde jsem se váhu nedočetl - na obyčejné kuchyňské váze jsem navážil přibližně 330 gramů - to není zrovna málo. Kvůli váze mají také pevnější "stisk".
    Na hlavě jsou tedy trochu cítit, ale vydržel jsem v nich prakticky celý den v práci a pak ještě večer doma. U jiných sluchátek jsem zažil, že se nepříjemnost stupňovala až do bolesti. U těchto jsem tento pocit neměl. Samozřejmě to je subjektivní věc.
    Sluchátka jsou uzavřená. Což zaručuje optimální utlumení okolí. Naopak při vyšší hlasitosti se může zvuk v mušlích trochu tlouct. Celkově je zvuk ze sluchátek hlasitější. Zato síla mikrofonu by mohla být větší. Pro komunikaci bohatě stačí, jen mám úroveň mikrofonu nastavenou na 100%. Mikrofon má malý záběr, takže zabírá hlavně člověka se sluchátky. Okolí prakticky není slyšet. Zkoušel jsem pomocí něho nahrávat kytaru, ale mikrofon jsem musel mít nalepený až přímo u ní. Nahraný zvuk je tedy slabší, ale dobrý.
    Zvuk ve hrách je opravdu dobrý - přeci jenom to jsou herní sluchátka. Konkrétně jsem je zkoušel na Red Alert 3 a Battlefield: Bad company 2. Ve srovnání s repráky nebo jinými (staršími a klasickými neherními) sluchátky je požitek ze hry úplně jiný.
    Výdrž sluchátek je dostatečná. Když je nepoužívám celý den, vydrží mi na několik večerů. Celkově jsem jí tedy neměřil, ale pro mě stačí.
    Cenově podle mého názoru odpovídají ceně 2050,- za kterou jsem je koupil. Cena je oproti sluchátkám bez mikrofonu trochu vyšší už kvůli relativně malému výběru podobných modelů.

• , zakoupeno v ANACOMP.cz

Vstupní odpor mikrofonu 2200 Ohm

Device connectivity bezdrátový

Device interface RF Wireless

Frekvenční pásmo 2.4 GHz

Windows operating systems supported Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64

Mac operating systems supported Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.7 Lion

Headset type binaural

Wearing style Ear-hook

Barva černá

Pro-gaming wireless audio for PC and Mac

Unleash the power of Sound Blaster and THX® TruStudio Pro™ without the wires. The special edition Sound Blaster Tactic3D Wrath Wireless Headset combines the legendary Sound Blaster audio quality with a slick design featuring illuminated ear cups housing massively powerful 50mm FullSpectrum™ Speakers, a removable microphone, integrated volume and mute controls, and uncompressed wireless technology designed and meticulously tuned to deliver THX TruStudio Pro-enhanced audio on your PC or Mac. Get yours and start experiencing the Sound Blaster advantage today!

THX TruStudio Pro (PC & Mac)

THX TruStudio Pro sound technologies for PC and Mac create unprecedented levels of audio realism that includes stunning surround effects to produce virtual speakers around, above and below you.

High caliber wireless gaming headset

The simple yet powerful Wrath Wireless USB transmitter transmits and receives uncompressed wireless audio to and from your PC or Mac, ensuring you lag- and static-free pro-gaming audio with uncompromised detail. 50mm FullSpectrum Speakers

A high-powered, no holds barred 3D gaming audio experience with massive bass and detailed highs - exactly how the game designers want you to experience the game.

Li-ion rechargeable battery

Play for up to 8 hours at a time with a single charge. You can recharge your headset even while in use, so you’ll never need to put your game on hold.

Built like a tank

Built around a steel core, the Sound Blaster Tactic3D Wrath Wireless headset is fabricated to withstand the rigors of intense gaming or being chucked in a backpack. Keep it at home or take it with you without any worries.

Illuminated earcups with onboard controls

Style meets function with slick illumination and volume, mute and connection controls fully integrated into the earcup.

Detachable microphone

Detach the microphone and use the Sound Blaster Tactic3D Wrath Wireless as high-quality wireless headphones for music and digital entertainment.

Over 400 Million Sound Blasters sold

Experience the difference of REAL audio expertise. The industry standard for audio quality on the PC is now also available on Mac®.

Customize and share optimized audio settings

Customize your own TacticProfile™ EQ and audio profiles, and then export and share them with other gamers.

• špičková sluchátka verze V2 uz velmi kvalitní !
    • dlouhá výdrž

doporucuju jedny z nejlepsich sluchatek k PC pomer cena/vykon

• celkem dobrý zvuk i utlumení okolí
    • Sluchátka obsahují "kazítko" v podobě malinkatého plastového výlisku do kterého je zašroubován pidi škoubek, který drží pohromadě náhlavní a horní části mušle sluchátka. Uchycení Malého výlisku, v podobě válečku, není dimenzováno na síly které při manipulaci se sluchátkem vznikají (i když budete opatrnější) a ulomí se, stačilo by kdyby závit byl zapuštěn do plastového těla, a vydržel by podstatně déle. Idelálně by vršek držící vše pohromadě měl být z lehkého kovu.

nedoporučuji

• Po delším nošení bolí
    • Velmi špatná konstrukce, celé to drží na umělé hmotě, která může kdykoliv prasknout

Nekupovat, po 2 letech se sluchátka rozbila. Drží to na umělé hmotě. I při velmi šetrném zacházení umělá hmota držící sluchátka praskla a díky tomu už netlumí vnější ruchy. To způsobilo i horší zvuk. Musím je mít slepené izolepou a i tak to nefunguje jak má.

• Bezdrátová
    • Docela velká výdrž baterie
    • Použití na docela velkou vzdálenost
    • Nejde slyšet okolí při písničkách, hrách
    • Pohodlná
    • Tlačítko na vypnutí/zapnutí mikrofonu
    • Uchycení sluchátek po nějaké době se rozbije (plast)
    • Když připojíte USB do PC kvůli sluchátkám, tak někdy to trvá než se to zapojí

Tento produkt jsem měl 2,5 roku. Měl jsem s ním velice dobré zkušenosti a byl jsem spokojený, ale po zhruba roce se mi rozbilo uchycení sluchátek a nějak jsem to přežíval. Nakonci se mi rozbilo i to druhé a musel jsem to nutně vyměnit (teď mám Razer).

Velkou výhodou je to, že jste úplně volní a nemáte okolo sebe drát. Sluchátka klidně vydrží 6-10 hodin v kuse, když to necháte nabít přes celou noc. Pro mne důležitým kladem je vypnutí/zapnutí mikrofonu tlačítkem (když jste na skypu nebo TS a někdo vám přijde ,tak to hned zmáčknete a jste v pohodě). Mně sluchátka padly na uši a byly pro mě pohodlné.

Nevýhodou vidím uchycení sluchátek, které se rozbije po nějaké době. Potom to jedno sluchátko není přiložené k uchu a je to v háji. Já jsem to vydržel 1,5 s tím rozbitým uchycením, protože za ty peníze jsem nechtěl kupovat hned nové.

Sluchátka bych moc nedoporučoval pouze kvůli tomu uchycení. To radši kupte za ty stejné peníze drát s lepší konstrukcí a máte vystaráno.

• Velmi kvalitni zvuk.
    • Solidni dosah.
    • Velka vydrz.
    • Velmi nekvalintni konstrukce.
    • Po delsim noseni doslova boli.
    • Cca po roce praska uchyceni sluchatka, velmi nekvalitni plast.
    • NEREKLAMOVATELNA ZAVADA!

Obecne tyto sluchatka nedoporuciji, protoze pri normalnim pouzivani praskne konstrukce.
    V mem okoli se to stalo 3 lidem vcetne mne. Vsem co jsem znal.

• , zakoupeno v suntech.cz

je to pecka

• po roce začaly vrzat
    • po roce a půl se se ulomilo sluchátko

KOSS my vydržely 15 let

• , zakoupeno v ALEXA

• Dobrý zvuk
    • Robustní
    • Automatická instalace ovladačů
    • Cca 330 gramů
    • Slabý mikrrofon

• V dnešním testu se podíváme na dvojici bezdrátových headsetů od společnosti Creative, které jsou určené hráčům. Nejedná ...

Zobrazit celou recenzi na www.svethardware.cz

• , zakoupeno v ANACOMP.cz

Creative opět perfektní