Crono E-12

3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Chtěl jsem levný výrobek pro občasné použití. Plně vyhovuje tomuto zadání.

• výtečný přednes v celém zvukovém spektru
    • levné špunty
    • rozhodnutí ke koupi bylo na základě recenzí
    • kolmý jack
    • kroutící se kabely
    • kabel mohl být delší

Sluchátka jsem vybíral na základě srovnání s jinými v této cenové kategorii. Vzhledem k charakteru užívání a životnosti nemá příliš smysl kupovat příliš drahá špuntová sluchátka.
    Tato kvalitou zcela vyhovují až na nevyhovující kabel,který mohl být o něco delší. Délka kabelu má vliv při poslechu rádia, kdy kabel slouží jako anténa.
    Také kolmý jack je náchylnější k natržení kabelu.

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• Snad jen cena
    • Levny vzhled,zvuk jen prumerny

Prumerny zvuk,radeji priplatit a koupit treba TDK MC300,mnohem lepsi zvuk nez tyhle

Konstrukce
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

CRONO E-12B

Výkonná sluchátka Crono E-12B nabízí výrazné basy a prokreslené středy a výšky. Poskytnou Vám dokonalé stínění od okolních zvuků. To vše ve stylovém provedení a atraktivní bronzovo černé barevné kombinaci.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Konektor: 3,5 mm jack
  • Citlivost: 102 dB
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
  • Délka kabelu: 1,2 m
  • Barva: černá-bronz

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Chtěl jsem levný výrobek pro občasné použití. Plně vyhovuje tomuto zadání.

• - skvělý zvuk
    • - cena
    • - silnější kabely
    • - nic

Rok jsem vlastnil Sony MDR - EX15LP. Nejenže měly slabší kabely, ale měly i horší a tišší zvuk. Po jejich ztrátě jsem dal na recenze špuntů od Crono E - 12B. Zvuk z Crono je o poznání hlasitější (u Sony vždy naplno, nyní o dvě čárky na stupnici méně) a také plnější. Na cestování v dopravních prostředcích skvělé, ani případná ztráta není finančně tak bolestivá.

• výtečný přednes v celém zvukovém spektru
    • levné špunty
    • rozhodnutí ke koupi bylo na základě recenzí
    • kolmý jack
    • kroutící se kabely
    • kabel mohl být delší

Také kolmý jack je náchylnější k natržení kabelu.

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• kvalitní provedení
    • super cena
    • pozlacený konektor
    • kovové provedení
    • sada gumových návleků (různé velikosti a tvar)
    • kablíky jsou tužší a do budoucna jim příliš nevěřím, ale skutečné životnost ukáže až čas

Poté, co mi dosloužila sluchátka Samsung od mobilu, hledal jsem náhradu. Handsfree nepoužívám, takže bez tlačítek a mikrofonu.

Nabídka je dnes přebohatá a je těžké sehnat nějaké recenze. V tom mi pomohla Heureka.cz a proto také tady nyní přispěji.

Nechtěl jsem nějaká drahá, i když je používám každý den, ale obava ze zapomenutí ve vlaku stanovila strop ceny:)

Sluchátka jsou hezky balená v krabičce; součástí balení jsou i náhradní gumové návleky různých velikostí i tvarů. Konektor je zlacený. Vlastní sluchátka jsou kupodivu kovová a nikoli plastová.

Co se týká hraní a zvuků, tak nejsem žádný specialista, ale tato sluchátka hrají super. Vzhledem ke konstrukci mne příjemně překvapili basy - ze špuntů až neuvěřitelné. Oproti původním sluchátku je to cesta vpřed. Podle mne je poměr cena/výkon velmi konkurenceschopný.

P.S.: Mimo vše co zde chválím, skutečnost je taková, že až s těmito sluchátky jsem poznam, na co je v mém telefonu ekvalizér. Dřívější stále obdobný zvuk - spíše plochý najednou začal znít tak, ajk obvykle uživatel očekává. A zvyraznění basu jsem musel vypnout!

• , zakoupeno v ALFA.cz

• fajn vzhled
    • super zvuk

super sluchátka za super cenu

• kvalitni zpracovani
    • silikonovy kablik s rovnym zlacenym konektorem
    • dynamika reprodukce v celem frekvencnim pasmu
    • 16 ohmu
    • 3 velikosti spuntu
    • 3 barevne provedeni
    • nic.

Tyto sluchatka jsem dnes zakoupil moji zene k poslechu radia v praci bo stare Samsungy jiz doslouzily.Jake bylo pro me prekvapeni kdyz jsem je picnul do tabletu a pustil si svoji oblimenou rockovou muziku.Po chvilce laborovani s eqalizerem jsem nechtel verit svym usim.Jiz 14 let pouzivam sluchatka Koss Porta Pro, ktere jiz prosly generalkou a tak je mam radne naposlouchane.Musim rici,ze me tyto sluuchatka z Turecka vylozene dostala.Dynamika je fantasticka.Prednes famozni za ty prachy se dnes patrne neda nic lepsiho koupit..Vyhoda 16 ohmu je zcela jasna.I na slabem vystupu budou hrat docela hlasite coz je obrovska vyhoda.Jak tady nekteri pisou,ze sluchatka preziji pouze mesic tak me to vubec nevadi bo si je za mesic koupim znovu pro vsechny zvukove klady.Sam za sebe mohu jen a jen doporucit.

• -slabá odolnost (koupil jsem je 2x a pokazde mi cca po 1 měsíci mi odešlo pravé sluchátko)

za tu cenu nečekát nic extra.

• Velmi nízká cena.
    • Přijatelná kvalita reprodukce.
    • Kvalitní provedení i použité materiály.
    • Okolní zvuk tlumí slušně.
    • Nemají zajištěn obtok vzduchu, "tlakují".

Za tu cenu samozřejmě nelze čekat zázraky. Provedení je slušné. Plášť je skutečně kovový. Za toto provedení by se nemusela stydět násobně dražší sluchátka.
    Hrají rozhodně líp, než sluchátka z tržiště. Oproti kvalitnějším sluchátkům trochu chybí nižší basy. Osobně mám s nimi ale problém. Při přehrávání mám chvílemi pocit pseudosterea, jako by byla otočená fáze, ale není to tak výrazné u všech skladeb. Je možné, že to způsobuje to, že sluchátka nemají zajištěn obtok vzduchu, tedy při zasunutí, vysunutí, či běžném pohybu si tlakujete zvukovod a "trháte" bubínek a na druhém konci pochopitelně i membránu měniče. Při těchto změnách tlaku je pak problém se zvukovým vjemem. Kutil by si mohl pomoci navrtáním ve vhodném místě miniaturním vrtáčkem, ale bude to asi znamenat další ztrátu části basů.

• Už je mám přes rok a při častém používaní stále drží.Pokud někdo tvrdí,že je má např. po měsíci rozbitý,tak zřejmě neumí s nima zacházet nebo natrefil na špatný kus.

Skutečně jsem vyzkoušel nepřeberné množství kvalitních a mnohem dražších sluchátek,ale tyto je poslechově předčily.Velice čistý a kvalitní zvuk za málo peněz.