Dudao U17H

Nejdůležitější výhody produktu: - Sluchátka Dudao U17H poskytují nejlepší zvukový zážitek. Kvalita stereofonního zvuku bude znatelná a zajistí pohodlný poslech hudby. - LED...
349 Kč

Typ sluchátek
špunty

Popis produktu

Nejdůležitější výhody produktu:

• Sluchátka Dudao U17H poskytují nejlepší zvukový zážitek. Kvalita stereofonního zvuku bude znatelná a zajistí pohodlný poslech hudby.
  • LED displej - Jednoduché, ale nezbytné zobrazení stavu nabití pouzdra a jednotlivých sluchátek. Pomůže nám řídit dostupnou energii pro včasné nabití sluchátek.
  • Připojení Bluetooth 5.3 - Jeden z nejnovějších standardů bezdrátového přenosu zvuku. Poskytne nám nejlepší kvalitu přenášeného zvuku.

Odolná baterie

Sluchátka Dudao U17H s pouzdrem nám poskytnou až 50 hodin poslechu naší oblíbené hudby. Když se sluchátka zcela vybijí, trvá pouhých 1,5 hodiny, než plně nabité příslušenství opět použijeme.

Specifikace:

• Značka: Dudao
  • Model: U17H
  • Typ konektoru: USB-C
  • Verze Bluetooth: 5.3
  • Provozní dosah: až 10 m
  • Kapacita baterie: sluchátka (85 mAh), pouzdro (300 mAh)
  • Doba nabíjení: 1,5 h
  • Doba přehrávání: 50 h