Edifier NBQ

Popis produktu

Parametry produktu

Konstrukce
do uší
Citlivost
94 dB/mW
Kmitočet min
20 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Typ sluchátek
špunty

Parametry produktu

Konstrukce
do uší
Citlivost
94 dB/mW
Kmitočet min
20 Hz
Kmitočet max
20000 Hz
Typ sluchátek
špunty

Popis produktu

Sluchátka Edifier NBQ TWS

Příslušenství má dlouhou provozní dobu více než 30 hodin. Lehká a kompaktní konstrukce zajišťuje dlouhotrvající pohodlí a umožňuje vzít si NBQ téměř kamkoli. Díky technologii aktivního potlačení šumu uslyšíte jen to, co chcete slyšet, a nízká úroveň zpoždění zvýší dynamiku vaší hry. Sluchátka NBQ se navíc k zařízení připojují nezávisle, takže můžete používat obě sluchátka najednou nebo jen jedno podle potřeby.

Technologie ANC

Sluchátka využívají technologii aktivního potlačení hluku, která tlumí okolní hluk, takže můžete poslouchat své oblíbené skladby bez rušení zvenčí nebo pohodlně vyřizovat telefonní hovory uprostřed městské džungle.

Udržujte kontakt s okolím

Reproduktor Edifier NBQ je vybaven režimem okolního zvuku. To znamená, že můžete poslouchat hudbu, podcasty atd. a zároveň slyšet, co se děje kolem vás. Stáhněte si aplikaci Edifier a získejte ještě více funkcí.

Působivá doba provozu

Jednou z hlavních výhod NBQ je dlouhá doba provozu. Se zapnutým režimem ANC vydrží sluchátka v provozu až 7 hodin a nabíjecí pouzdro přidá dalších 18 hodin. Při vypnutém aktivním potlačení hluku mohou sluchátka NBQ fungovat až 9 hodin a nabíjecí pouzdro přidá dalších 23 hodin.

Nízká latence

Zejména pro nadšence do elektronických sportů je příslušenství vybaveno herním režimem, který nabízí nízkou latenci kolem 80 ms. Díky tomu je hra dynamičtější a vy jste rychlejší než soupeř!

Ještě více možností

Příslušenství je vybaveno duálním mikrofonem, který přesně snímá váš hlas, takže můžete volně mluvit. Kromě toho náhlavní souprava podporuje monofonní a stereofonní režim, což znamená, že se každá náhlavní souprava připojuje k zařízení samostatně. Můžete tedy používat obě sluchátka najednou nebo jen jedno.

Propracovaný design

Vezměte si NBQ kamkoli chcete! Každá náhlavní souprava váží pouhé 4 g, což zaručuje hodiny pohodlí. Kompaktní pouzdro lze snadno uložit do kapsy a sluchátka lze v případě potřeby dobíjet. Jsou také odolné proti vodě a prachu podle normy IP54, takže si je můžete vzít na intenzivní trénink bez obav z poškození příslušenství. Kromě toho se NBQ dodávají ve třech barvách: bílé, modré a růžové, takže si každý vybere.

Specifikace

Výrobce

Edifier

Model

NBQ

Barva

Růžová

Verze Bluetooth 5.0

Rozsah signálu 10 m

Protokoly Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Vstup 5 V 50 mA (sluchátka), 5 V 1 A (nabíjecí pouzdro)

Doba přehrávání

  • Zapnutá funkce ANC: 7h (sluchátka) + 18h (kryt) Nabíjení),
  • Vypnutí ANC: 9 h (sluchátka) + 23 h (nabíjecí pouzdro)

Frekvenční odezva 20 Hz - 20 kHz

Impedance 24 Ω

Úroveň zpoždění přibližně 80 ms

Odolnost proti vodě a prachu

IP54

Funkce redukce šumu

ANC

Hladina akustického tlaku 94 ±3 dB SPL (A)

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.