Fixed Boom True Wireless

Sluchátka s Bluetooth
Doba přehrávání
4 hodin

• , zakoupeno v Electro World

• Suprová dynamika na Huawei.

Doporučuji.

Sluchátka s ovládáním hlasitosti
Sluchátka s Bluetooth
Doba přehrávání
4 hodin

True Wireless pro skutečné milovníky hudby

Sluchátka vyvinutá pro ty, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi kvalitou hudby a skutečně bezdrátovou technologií. Sluchátka jsme vybavili silnými a křišťálově čistými audio měniči o průměru 14 mm, přestože true wireless sluchátka obecně na trhu používají měniče o velikosti pouhých 6 až 8 mm. Navíc jsme FIXED boom vybavili subwoofer komorou, aby byl zvuk úplně dokonalý.

Skvělá ergonomie

Pohodlí při dlouhodobém poslechu muziky je dosaženo pomocí 3 druhů silikonových špuntů. 2 různé velikosti špuntů, které jsou vynikající zejména pro sporty, zaručují dokonalou ergonomii a pohodlnost bez ztráty kontaktu s okolím. Při běhu, či jiných sportech můžete při správném nastavení hlasitosti zůstat v kontaktu s okolím. Třetí špunty jsou naopak designovány tak, abyste byli odříznuti od okolního hluku a mohli jste se soustředit jen na dokonalý zvuk sluchátek FIXED Boom.

Neobvyklá stabilita

Užívejte si svobody bez drátů bez toho aniž byste se báli vzdálit od smartphonu. Největším nedostatkem většiny true wirelless sluchátek je časté přerušování a krátký dosah antény. Proto jsme do sluchátek integrovali dostatečně výkonné antény tak, bych zážitek ze skvělé hudby nebyl rušen nedostatečnou stabilitou.

Vlastnosti:

• True Wireless - plně bezdrátová Bluetooth sluchátka
  • audio měnič o průměru 14 mm zaručuje vynikající kvalitu zvuku (konkurenční produkty obvykle 6 až 8 mm)
  • integrovaná subwoofer komora pro reálnou přítomnost basů
  • perfektní ergonomie pro poslech při odpočinku i v pohybu (ideální pro sport)
  • 3 druhy silikonových špuntů, 2 velikosti, 1 model pro potlačení okolních ruchů
  • dobíjecí pouzdro s vestavěnou baterií
  • celková výdrž až 14 hodin
  • rychlonabíjení - 80% kapacity baterie se dobije do 1 hodiny
  • kvalitní mikrofon pro pohodlné telefonování (levé sluchátko)
  • speciální integrované antény zajišťují výjimečně stabilní spojení mezi samotnými sluchátky a smartphonem
  • ovládání ze sluchátek - hrát, pauza, následující skladba, aktivace hlasového asistenta, vytočení posledního volaného čísla
  • automatické spojení s telefonem po vyjmutí z pouzdra, automatické vypnutí a nabíjení po zavření do pouzdra
  • nabíjení pouzdra se sluchátky přes microUSB kabel
  • Sluchátka Fixed Boom byla vyrobena ve spolupráci s vývojáři produktů Supertooth a Interphone, specialisty na technologii Bluetooth

Technické detaily:

• Bluetooth verze 4.2
  • dosah: min. 10 m (závisí na překážkách)
  • frekvenční pásmo: 1,402 - 2,480 Ghz
  • celková hmotnost: 72 g
  • hmotnost sluchátka: 7,8 g
  • typ baterie: Lithium-iontová baterie

• , zakoupeno v Electro World

• Suprová dynamika na Huawei.

Doporučuji.

• TOP 10 True Wireless Bluetooth sluchátek: Apple, Bose, Samsung, TicPods a další | #WRTECH - YouTube

Zobrazit video recenzi

• skvěle drží v uších
    • sluchátka jsou velmi lehká - po chvíli poslouchání je přestanete vnímat
    • tlumí okolí
    • výběr špuntů
    • vhodné na sport
    • výdrž
    • spolehlivost připojení
    • nabíjecí krabička trošku větší (ale nic hrozného, nosím v kapse)
    • zvuk není určen pro hudební profíky
    • plast na krabičce se po chvilce trochu loupe
    • funkce handsfree je poněkud zvláštně vychytaná (viz. shrnutí)
    • časté blikání diod je ve tmě dost otravné

Vzhledem k tomu, že zatím k tomuto produktu neexistuje moc recenzí z toho laického pohledu, řekl jsem si, že přispěju.

Berte v potaz, že si nepotrpím na špičkové audio. Sluchátka testovány s Huawei P9 Lite.

První dojem ze sluchátek byl poněkud kostrbatý. Z nějakého důvodu se mi od první chvíle zdálo, že slyším zpěv v písničkách více na levé straně, než na pravé. Nevím čím to bylo, ale po měsíci používání můžu s klidem říct, že je to fuč a vyvážení je perfektní.

K samotnému zvuku toho moc psát nebudu - nevyznám se v tom. Mám z něj příjemný pocit, basů je vskutku možná trochu příliš. Zkoušel jsem sluchátka kombinovat i se staženým ekvalizérem - zvuk se zlepšil, ale s ním šel exponenciálně do stropu i šum. Nyní poslouchám bez ekvalizéru a jsem spokojen.

Zpracování sluchátek je příjemné, jsou velice lehoučké. Dobře funguje princip toho, že se nabíjí pokaždé, když je dáte do krabičky a zavřete ji. Po otevření krabičky se ihned zapínají a hledají vhodné zařízení, ke kterému se do 5 vteřin připojí. Z nějakého nepochopitelného důvodu i po připojení blikají modře zhruba co 5 vteřin - a to každé v jinou dobu. Ve tmě to může být otrava.

Jakási guma, která zajišťuje perfektní držení v uchu je super řešení, bez kterého nikdy další podobná sluchátka nechci. Technický fakt - tím, že jsou sluchátka pevně zapříčená se mi stalo, že při nasazování kapuce jedno pod tlakem vystřelilo pod autobus asi 3 metry dopředu. Vše má své pro a proti. Naopak při běhu je tato funkce předností.

V krátkosti o handsfree. Funguje, hovor jsem přijal, ale po skončení hovoru jsem musel sluchátka restartovat, protože se chovaly spíš jen jako mikrofon. Takže taková funkce navíc, která by tam být nemusela a cena by nebyla tak vysoká.

TLDR; Fajn sluchátka za trošku vyšší cenu. Nic pro hudební nadšence, jedná se spíš o společníka při cestování a sportu. Pokud si stejně jako já nepotrpíte na perfektní zvuk, neprohloupíte.

• hmotnost
    • výdrž baterie
    • velmi dobré utlumení vnějších ruchů
    • dobře drží v uchu
    • vzhled
    • příliš přebasované
    • LED dioda blikající každých 5 vteřin, velmi nevhodné ve tmě, periferně vám to dost vadí při koukání se na video
    • až příliš velká nabíjecí krabička

Celkově bych tento produkt spíše nedoporučil, za tuto cenu se dá rozhodně pořídit lepší bezdrátová sluchátka. Tyto sluchátka si dovedu leda představit při cvičení ve dne. Co se vzhledu týče, nejsou příliš atraktivní, čemuž hřebíček do rakve dává NEVYPNUTELNÁ LED dioda, která z vás ve tmě dělá chodícího robota. Upřímně, má současná drátová sluchátka za cenu kolem 1 000 Kč hrají mnohem lépe a čistěji, než tato.

• Vynikající basy, čisté výšky skvělé sedí v uších.

Nejlepší sluchátka co jsem kdy měl a nebylo jich málo

• Nadšení - jak bylo slíbeno, skvělý zvuk
    • Konečně bezdráty, které padnou do uší
    • Na dobíjecí krabičku si zvyknete, to bude návykovka
    • Zatím vůbec nic

• bezpredentní hudební výkon
    • sedí v uších a netlačí
    • čisté hovory na obou stranách při telefonování
    • dlouhá výdrž baterií sluchátek i powerbanky
    • dosah a kvalita bluetooth signálu
    • vyšší cena, ale odpovídající kvalitě
    • hranatý vzhled dobíjecí krabičky

Už jsem vyzkoušel různá řešení poslechu a telefonování, ale tato sluchátka a celkové řešení mě nadchly. Kvalitní poslech hudby a telefonování kdekoliv a kdykoliv po téměr neomezenou dobu pro náročné.