Fostex TE-03

špunty

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• slušný, vyrovnaný zvuk
    • větší, hůř sedí v uchu

Asi mám menší zvukovody, nesedí mi úplně dobře v uších a neutěsní tak dobře, jak by mohly. Mám je poměrně hluboko s nejmenší gumičkou. Používám je hlavně jako odposlech, tak jsem si je dovybavil dodatečným prstýnkem ze špuntu proti hluku a to už funguje dobře.

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
špunty

Sluchátka do uší s dynamickými drivery se širokým frekvenčním rozsahem a mikrofonem spojeným s ovladačem pro smartphony, zajišťující kvalitní zvukový přenos a izolaci vnějšího hluku. Jsou vybaveny hliníkovou konstrukcí, ergonomickými olivkami ve čtyřech velikostech a plochým kabelem odolným vůči zamotání. Délka kabelu je 1,2 m. Součástí balení je i přenosná kapsa. Sluchátka jsou vyrobeny v červeném barevném provedení.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v MUSIC CITY