Geemarc CL 7350

do uší
Typ sluchátek
špunty

• , zakoupeno v Tercio.cz

Ano doporučil, ale je třeba před koupí ověřit si zda sluchátka budou komunikovat s Vaší TV.

• Není návod v češtině

Nemohu sdělit, jelikož produkt byl určen pro mého otce

• , zakoupeno v Tercio.cz

Po prvním vyzkoušení zatím naprostá spokojenost.
    Čistý zvuk,dobrá manipulace se sluchátky.

Konstrukce
do uší
Typ sluchátek
špunty

Bezdrátová sluchátka pro nedoslýchavé a seniory Geemarc CL 7350 pro zesílení zvuku televize, DVD, rádia a dalších zdrojů zvuku. Možnost přepnout do režimu hlasitého odposlechu zvuku z okolí. Možnost regulace výšek a basů a vyvážení zvuku.

• Není návod v češtině

Nemohu sdělit, jelikož produkt byl určen pro mého otce

• , zakoupeno v Tercio.cz

Po prvním vyzkoušení zatím naprostá spokojenost.
    Čistý zvuk,dobrá manipulace se sluchátky.

Vážení.
    Produkt jsem od Vás obdržel PPL v sobotu 30.11.2019.
    Po rozbalení v balíčku nebyl žádný dodací list či faktura.
    Byl v něm anglický, německý a francouzský manuál, nikoliv však český, jak to u zahraničních výrobků má být.
    Před týdnem v pondělí 2.12. jsem Vás (na lince 212 246 260) požádal o jeho zaslání, operátorka mně slíbila, že můj požadavek oznámí vedoucímu a dohodli jsme se na zaslání po internetu. Dnes uplynulo týdenní výročí a nic jsem (dosud?) nedostal.
    Mezi tím jsem překlad hledal na internetu a našel:
    - jeden v tak miniaturní velikosti, že při potřebném zvětšení byl tiskařsky z 90% nečitelný, navíc zřejmě překládán strojem, takže byl více k smíchu než k vysvětlování ;
    - druhý nalezený překlad je sice logický ale nemá obrázky, takže zákazník se musí spolehnout na výši své inteligence a prokousávat se.
    Těžko tedy mohu psát nějakou recenzi či doporučení.
    Má kupující tyto trampoty a zdržovačky zapotřebí?
    Zatím jsem zjistil pouze to, že výrobek došel v pořádku a je funkční a že jsem ho naštěstí nějakým špatným zapojením či manipulací t.zv. neodpálil. Přesto bych případný pořádný překlad neodmítl.
    Je mi líto, že Vám nemohu podat jinou zprávu.
    Objednávka č.119025004 L.Kotek.

• , zakoupeno v Tercio.cz

• Je dobře slyšet, možnost zesílení na pravé nebo levé ucho.
    • Při dobíjení občas špatně zapadne do stojánku a pak svítí červená kontrolka.
    • Nebyl přiložen český návod.