Gembird MHS-402

• Dobře tlumí vnější hluk
    • špatný mikrofon

Jsou to dobrá sluchátka le existují i lepší

• , zakoupeno v ALFA.cz

S přihlédnutím k ceně (190 Kč) nemám, co bych vytknul, zvuk je kvalitní, sluchátka sedí dobře. Jen nejsem zvyklý na to, že tak dobře tlumí zvuk okolí, není mi moc příjemné, že když si je nasadím, skoro nic z něj neslyším.

• Velmi pěkně hrají
    • Dobře sedí na uších
    • Ovládání hlasitosti je na kabelu
    • Mikrofon byl hned funkční - nic se nemuselo nastavovat

Po koupi jsem doma zjistil, že se odpárává kůže na oblouku přes hlavu. Při reklamaci hned ve stejný den mi je vyměnili za nové a ty už byly v pořádku. Sluchátka se mi použivájí velmi dobře, uši od nich nebolí, zvuk mají dobrý. Ikdyž nehraji hry, tak si myslím že se mohou hodit i jako herní. Zpracování je na dobré úroni. Zatím je používám jen krátce na PC, ale jsem s nima spokojený. Patřím mezi zkušenější uživatele, neboť u PC nepoužívám bedýnky, ale jen sluchátka. Za tu cenu jsem měl trochu obavu, ale byl jsem mile překvapen jak hrají dobře. Používán na hudbu, sledování filmů a na Skye. Vše hned fungovala a nic se nemuselo nastavovat. Určitě bych je doporučil ostatním, kteří se chystají ke koupi sluchátek v nižší cenové relaci.

Citlivost
105 dB/mW
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
plná

Stereo počítačové sluchátka s mikrofonem

Nastavitelné rameno mikrofonu

Měkké pohodlné náušníky a nastavitelný temenní most

SPECIFIKACE ovládání hlasitosti

• Dobře tlumí vnější hluk
    • špatný mikrofon

Jsou to dobrá sluchátka le existují i lepší

• Levné
    • Celkem z nich bolí uši
    • Přestal fungovat jack

Když jsem se naštval a chtěl zlomit to polstrovaný nahoře, tak to nešlo.
    Bohužel, zbytek šel zničit poměrně lehce.
    Už bych si je znovu nevybral.

• Velmi pěkně hrají
    • Dobře sedí na uších
    • Ovládání hlasitosti je na kabelu
    • Mikrofon byl hned funkční - nic se nemuselo nastavovat

• , zakoupeno v MADER.cz

jsou fajn

• dobře sedí na uši
    • na svou cenovou hladinu docela dobře hrají
    • slabší hlasitost

Vzhledem k ceně pro méně náročného uživatele dobrá volba.

• Nastavení velikosti
    • Mikrák
    • Po dlouhé době na hlavě tlačí

Celkem dobrý

• Cena/poměr
    • Bolí uši, podle mého kvůli tvdému náušníku

Určitě doporučuji, sluchátka za 200kč které mají slušnou kvalitu mikrofonu, zvuk taky slušný, a jsou i dobře odhlučněné

• , zakoupeno v Alza.cz

Dle přechozích recencí.. jedná se o kvalitní sluchátka

• Perfektně mi sedí.
    • Nikde netlačí.
    • Dobrý zvuk.

Od sluchátek za 200kč jsem nečekal zázraky,ale byl jsem velmi mile překvapen.
    Mají měkké polstrování a správný tvar.
    Zvuk za tu cenu není špatnej.
    Mikrofon má dobrou citlivost.
    Celkově dobrá koupě.