Genius HS-02B

Garantovaný nákup z CZC.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 376 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Info v obchodu59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 915 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 1 593 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 8 770 recenzíDalší informace
Info v obchodu78 Kč68 % • 29 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč97 % • 2 601 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta67 Kč96 % • 1 093 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta50 Kč94 % • 5 675 recenzíDalší informace
6 dní • 1 variantaZdarma97 % • 86 998 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč97 % • 53 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta75 Kč98 % • 2 126 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč100 % • 1 685 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč87 % • 279 905 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 6 238 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta59 Kč97 % • 52 882 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Konstrukce

Za cenu hamburgery jsou ok

• plní svoji funkci
    • používám na komunikaci přes skype a úplně stačí
  • , zakoupeno v CZC.cz

Se sluchátkama jsem spokojený. Dobrý zvuk, jsou lehké a nebolí uši. Pro nenáročné super sluchátka.

Konstrukce
Konektor
3,5 mm Jack
Typ sluchátek
otevřená

Elegantní sluchátka s mikrofonem pro telefonování po internetu, komunikaci v on-line hrách nebo VoIP technologie, vhodná i pro oblíbený komunikační software Skype. Sluchátka jsou v klasickém provedení, na kabelu disponují ovladačem hlasitosti, mikrofon je sklopný na ohebném rameni a je všesměrový s vysokou civlitostí. Kabel pro připojení k počítači je ukončen dvojicí standardních 3,5 mm jacků.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• cena (7)
  • mikrofon (4)
  • ovládání hlasitosti (3)
  • hmotnost (3)
  • mikrofon (3)

• Levná a zvuk je na tu cenu taky OK
    • Po 4 měsících začal vypadávat zvuk v jednom nebo druhým ucho a krátce na to uplně ztichly. Asi se u jacku zlomil drátek v kabelu, kterej je extrémně tenkej.

Na provizorní použití ok, ale životnost odpovídá ceně. Stačilo přidat trochu plastu na obalení drátů.

Za cenu hamburgery jsou ok

• plní svoji funkci
    • používám na komunikaci přes skype a úplně stačí
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v CZC.cz

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Slušný zvuk za pár korun
    • Ověřený výrobce - značka
    • Mikrofon
    • Ovládání hlasitosti na kabelu

Není to žádná pecka, ale k běžnému použití u PC dostačující.

• , zakoupeno v TonerPrint.cz

Kdo neni náročný na zvuk tak se spokojí s levnejší variantou sluchátek. Já jsem spokojený :)

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• levné, plně funkčí
  • , zakoupeno v TEshop

• Jiny popis než je skutečnost
  • , zakoupeno v MP Toner spol. s r.o.

• Vyhovují přesně mým požadavkům

• Kvalita zvuku
    • Konstrukce

Koupila jsem si sluchátka kvůli hraní her, kdy si občas s přáteli zavolám a potřebuji sluchátka s mikrofonem. Velmi mě překvapila kvalita zvuku, nouzově jsem je použila na poslech hudby a audioknih a je opravdu velmi dobrý. Jsem zvyklá na sluchátka o několik řad dražší a jsem v šoku, že zde není příliš velký rozdíl, zvuk je fakt dobrý i u hudby. Co bych vytkla je konstrukce. Není příliš kvalitní. Už při vybalování se mi podařilo ulomit mikrofon, tak jsem ho musela přilepit izolepou. A to jsem opravdu jen malou silou vytahovala sluchátka z obalu, nic drastického. Tak opatrně. Naštěstí jsem nepřetrhla drátky. Proti kvalitě mikrofonu nic nemám, na telefonování úplně v pohodě. Jen jsem si jej zesílila v pc na maximum. Ale poměr cena výkon fakt pecka, pamatuju si, jak ještě nedávno levná sluchátka šustila. Ten čistý zvuk jsem za ty peníze absolutně nečekala. Pokud hledáte něco k podobnému účelu, doporučuju. Jen bacha, ať si taky neulomíte ten mikrofon, kvalita konstrukce jako jediná odpovídá ceně. Zvuk i mikrofon ji podle mého výrazně překonávají.