Genius HS-M270

Aktivní potlačení okolního hluku
Účel
sportovní

• Provedení sluchátek: do uší
  • Typ sluchátek: do ucha (intraaural)
  • Vhodné pro sport: ANO

• Odnímatelný kabel: NE
  • Přijmutí hovoru: NE
  • Noise Cancelling: NE
  • Provedení výrobku: černá barva

Tento headset je ideální společník pro poslech hudby během cvičení, práce nebo při jízdě na kole. Easy-to-fit design zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení sluchátek. Na výběr jsou tři velikosti silikonových špuntů (S/M/L), které perfektně sedí. Dále je součástí balení praktické pouzdro a kabelová svorka.

Vlastnosti:

• , zakoupeno v suntech.cz

Nejhorší shit, jaký můžete koupit

• perfektně drží
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Jsou pohodlné, a májí v balení spousty příslušenství

• Hrají celkem slušně, ale to je tak všechno.
    • Nedrží v uších, takže na běh absolutně nepoužitelné.

Sluchátka hrají docela pěkně, kabel dlouhý akorát a to je asi tak vše.
    Při běhání nebo jakémkoliv pohybu ABSOLUTNĚ nepoužitelné, ale jako že ABSOLUTNĚ.
    Při 5 km běhu jsem nasazoval do uší cca 40 krát .
    Na běh nebo kolo opravdu nedoporučuji.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• sluchátka za uši

ta nádstavba neustále z uší padá, když Vám dojde trpělivost a dáte to úplně pryč, tak to zas samotné v uších nedrží. Přítel je spokojen, já ne, proto 50%

• , zakoupeno v CZC.cz

• jsou fajn, drží i když jsem zpocený, což jsem chtěl

krátká doba užívání

supr

• Pěkný vzhled
    • Dobrý zvuk
    • Jedno sluchátko vypadává z ucha, jedno tam je zase moc napevno, takže to bolí
    • Po týdnu používání mi pravé sluchátko přestalo hrát (nechápu, jak může někdo takovýhle čínský šmejd vydat!!!!)

Tyto sluchátka mě okamžitě zaujala svým vzhledem, ale od koupě mě poté odradilo to, že mě z nich bolí pravé ucho, protože tam nesedí tak, jak by měly. Následně mi po týdnu používání pravé sluchátko přestalo hrát úplně, cenově mezi tento typ sluchátek patří mezi střed, ale když už zde patří, určitě bych uvítal delší životnost. Štve mě, že jsem svůj měsíční plat utratil za tak špatné sluchátka, velmi mi připomínají Nokii Lumii 1320, který se prozměnu přehřívá... Sluchátka jsou určena hlavně pro sport, což jsem uvítal ale levé sluchátko mi při dešti vypadlo tolikrát, že už ho ani nemělo cenu znovu a znovu nasazovat. Rozhodně nefunguje tak, jak bych očekával, protože tato mizerná životnost mě pořád vytáčí k nepříčetnosti.