Hama HK-3032

• vyhovující
    • zbytečně dlouhý kabel

zatím vyhovuje

• tento produkt má možnost regulace hlasitosti

Jak bylo již řečeno, hlavně regulace hlasitosti, nemusím rušit ostatní členy domácnosti

tento produkt bych doporučil i ostatním

Šířka balení 15 cm

Výška balení 20 cm

Hloubka balení 10 cm

Hmotnost balení 1 kg

• uzavřená sluchátka pro domácí poslech, extra dlouhý kabel (ideální k TV)
  • polstrované náušníky, nastavitelný hlavový oblouk
  • průměr reproduktoru: 40 mm
  • citlivost: 113 dB
  • impedance: 32 Ohmů
  • konektor jack 3,5 mm stereo, redukce na jack 6,3 mm
  • jednostranně vyvedený kabel s ovládáním hlasitosti
  • délka kabelu: 6 m
  • barva: černá se stříbrnou

• , zakoupeno v Hamashop.cz

zatím vyhovuje

• tento produkt má možnost regulace hlasitosti

tento produkt bych doporučil i ostatním

• , zakoupeno v Expert.cz

• Dlouhá přívodní šňůra, regulace hlasitosti.
    • nic.

Produkt mohu doporučit.

• , zakoupeno v Expert.cz

• -super kvalita
    • -kabel by mohl být trochu kratší

-dobrá kvalita, hezký vzhled, skvěle sedí

• , zakoupeno v EURONICS

• Dobrá citlivost,dobrá cena a jsem spokojen i s kvalitou provedení.

Sluchátka krásně sedí na uších,neslyším ani manželku když nadává a netlačí na uších,ani po delší době,jako ta předchozí.

• , zakoupeno v KASA.cz

• snadná obsluha
    • rychlá dodávka
    • nevím

Sluchátka jsem zakoupil pro příbuzného, který špatně slyší a rušil ostatní hlasitým poslechem TV. Jsme spokojení s výrobkem.

• , zakoupeno v EURONICS

Sluchátka si manželka koupila kvůli dlouhému kabelu k televizi a je s nimi spokojená. Rozhodně bych je nedoporučil k poslechu hudby.

dobré

• , zakoupeno v KASA.cz

Zatím spokojenost,sluchátka jsem objednala pro 95 letou maminku, jsou bytelná,tak snad vydrží.