Huawei V1

Přenos signálu
kabelová

• , zakoupeno v JHMobil

• Dobrý poslech, elegantní vzhled, nízká cena

Určitě můžu jen doporučit. Sluchátka jsou perfektní.

• klasické pecky

• skvělý zvuk
    • originál Huawei
    • super cena
    • zvedání hovorů na káblu

Za takový peníz tak dobrá sluchátka? Myslím, že docela výhra. Kupovala jsem, protože se mi rozbily původní, které jsem dostala při koupi mobilu. Měla jsem pecky i od Koss, tyhle mám raději. Jen Sennheiser, co mám, jsou možná o kousek ještě lepší, ale taky stály víc :))

Konektor
3,5 mm Jack
Sluchátka s mikrofonem
Přenos signálu
kabelová

Kvalitní handsfree Huawei V1 s konektorem 3,5mm v bílé barvě.

Jak kabel, tak konektory jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, takže sluchátka mají mnohem delší životnost než obyčejná neznačková sluchátka.

Tato sluchátka mají integrovaný mikrofon a tlačítko pro příjem hovorů, takže s nimi lze běžně telefonovat.

Doporučujeme zejména pro telefony Huawei a telefony jiných značek s konektorem 3,5 mm.

• , zakoupeno v JHMobil

• Dobrý poslech, elegantní vzhled, nízká cena

Určitě můžu jen doporučit. Sluchátka jsou perfektní.

• klasické pecky
    • nevypadávají z ucha